نوروز ما-بر اساس مسیحی کانال تلویزیون را خاموش هوایی

اورشلیم (AP) — اسرائیل رگولاتور روز یکشنبه اعلام کرد که به دستور آمریکا مبتنی بر انجیلی پخش گرفته شده از هوا کرد و گفت: این کانال مخفی آن مبلغ دستور کار هنگامی که آن را اعمال می شود برای یک مجوز.

در تصمیم خود آشر بیتون رئیس کابلی و ماهواره ای صدا و سیمای شورا گفت: او مطلع “خدا TV” در روز پنج شنبه که آن را به حال هفت روز برای جلوگیری از پخش.

“کانال تجدید نظر به یهودیان مسیحی محتوا,” او نوشت. “آن درخواست اصلی او گفت:” اظهار داشت که این یک “ایستگاه با هدف قرار دادن جمعیت مسیحی.”

تصمیم گرفت اولین گزارش هاآرتص روزانه.

جنجال بر خدا تلویزیون “Shelanu” ایستگاه قرار داده است و اسرائیل با آن انجیلی مسیحی حامیان در یک موقعیت بی دست و پا در معرض تنش های دو طرف به مدت طولانی papered بیش از.

مسیحیان انجیلی به خصوص در ایالات متحده در میان قوی ترین حامیان اسرائیل مشاهده آن را به عنوان تحقق پیشگویی کتاب مقدس. برخی آن را به عنوان منادی از دوم آمدن عیسی مسیح و پایان روز است.

اسرائیل به مدت طولانی مورد استقبال پروتستان های انجیلی سیاسی و حمایت مالی به خصوص که نفوذ خود را بر کاخ سفید افزایش یافته است در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و آن را تا حد زیادی شانه ای بالا انداخت نگرانی در مورد هر گونه مخفی در برنامه های مذهبی.

اما اکثر یهودیان مشاهده هر گونه تلاش برای تبدیل آنها به مسیحیت به عنوان عمیقا توهین آمیز یک میراث قرن ها از آزار و اذیت و تبدیل اجباری در دست حاکمان مسیحی. در بخشی به دلیل آن حساسیت مسیحیان انجیلی که به طور کلی بر این باورند رستگاری تنها می تواند از طریق عیسی مسیح و موعظه انجیل در سراسر جهان به ندرت هدف یهودیان.

در یک بیانیه Shelanu گفت: آن مبهوت از آنچه آن را به نام بیتون را “غیر حرفه ای تصمیم گیری است.”

آن گفت: آن موجود مجوز “اظهار داشت: به صراحت” که آن را پخش محتوای آن در زبان عبری به اسرائیل. بسیاری از مسیحیان در سرزمین مقدس عربی صحبت می کنند. “بنابراین از آن است که نه در همه روشن که چه اشتباه بود فراتر از ملاحظات سیاسی ،

ران کانتور Shelanu را اسرائیل گفت ایستگاه خواهد درخواست مجدد برای مجوز. او گفت: ایستگاه مدیریت امیدوار است این شورا تصویب درخواست “و در نتیجه اجتناب شدید دیپلماتیک حادثه با صدها میلیون طرفدار اسرائیل مسیحیان انجیلی در سراسر جهان است.”

وقتی خدا تلویزیون به آن هفت سال قرارداد با اسرائیل کابل اصلی ارائه دهنده این ارائه خود را به عنوان تولید محتوا برای مسیحیان است.

اما در یک پیام ویدئویی که بعدها گرفته, پایین, GOD TV مدیر عامل بخش سیمپسون پیشنهاد واقعی آن هدف بود برای متقاعد کردن یهودیان به شرایط عیسی به عنوان مسیح خود را.

“خدا supernaturally درب باز برای ما به انجیل عیسی مسیح به خانه و زندگی و قلب خود را از مردم یهودی” سیمپسون گفت: در این ویدئو.

در بعدی ویدئو سیمپسون عذرخواهی برای هر گونه اظهارات توهین آمیز و گفت: خدا تلویزیون خواهد مطابق با تمام قوانین و مقررات.

آزادی دین است مندرج در قانون اسرائیل و تبلیغی مجاز است به عنوان طولانی به عنوان مبلغ فعالیت هستند به افراد زیر سن قانونی و نه شامل اقتصادی اجبار.

خدا TV تاسیس شد و در انگلستان در سال 1995 و در نهایت به رشد 24 ساعته شبکه با دفاتر در کشورهای مختلف است. بین المللی صدا و سیمای مجوز برگزار می شود توسط یک فلوریدا بر اساس غیر انتفاعی. آن را ادعا می کند برای رسیدن به 300 میلیون خانوار در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de