جسیکا Mulroney, استخدام روابط عمومی تیم برای نجات او تصویر پست-رسوایی


پس از جسیکا Mulroney آنلاین افتضاح با ساشا اکستر شد نشان آنلاین او رسما فرستاده به آسیب های عمده کنترل حالت به دنبال یک روابط عمومی شرکت به نام تجاری جدید خود تصویر.

به گزارش US Weekly, “جسیکا استخدام یک بحران بزرگ روابط عمومی تیم برای مقابله با تمام این واکنش در برابر او” و نیز “صحبت شده به وکلا تصویر کارشناسان و بحران روابط عمومی تیم است. او شده است با داشتن بسیاری از آنها را به خانه خود را به اشفتگی فکری موقتی و پیدا کردن یک راه برای قرار دادن این پشت سر او.”

برای unversed جسیکا Mulroney تصمیم به انعطاف پذیری او امتیاز سفید در برابر سیاه تاثیر گذار ساشا اکستر spiraled تصویر خود را خارج از کنترل به نقطه ای که او مجبور شده است به نوبه خود به یک شرکت روابط عمومی به منظور نجات و از نو خلق کردن تصویر خود را.

پس از این وضعیت شروع به تشدید جسیکا صادر شده در عذرخواهی از طریق Instagram ادعا “به عنوان برخی از شما ممکن است را دیده اند, @sashaexeter و من تا به حال یک اختلاف. او به حق به نام من برای انجام کافی نیست که آن را به درگیر شدن در کارهای مهم و مشکل مکالمه در اطراف نژاد و بی عدالتی در جامعه ما است. من آن را شخصا و این اشتباه بود. من می دانم که من نیاز به انجام بهتر.”

“من می خواهم بگویم از قلب من که هر کلمه از من عذر خواهی به ساشا طی دو هفته گذشته به صورت خصوصی و دوباره هر دو صورت عمومی و خصوصی امروز درست است. من قصد هیچ وجه به خطر اندازد امرار معاش او. ما تا به حال یک اختلاف نظر و آن را از دست. برای من که متاسفم.[sic]”

این عذرخواهی به نظر نمی رسد به اندازه کافی برای کاستن از این مشکل به عنوان بسیاری از شرکت ها را نشان می دهد و خود را لغو مشارکت در پی رسوایی. به عنوان یک نتیجه جسیکا از دست داد شانس به نظر می رسد در CTV نشان می دهدمن ازنو و حتی اخراج به عنوان یک صبح به خیر امریکا کمک کننده.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de