Kelsea Ballerini انتقاد تعقیب برنج به صورت بسته بندی شده, کنسرت, جمعیت در میان Coronavirus

Kelsea Ballerini در زمان به توییتر در شنبه 28 ژوئن به انتقاد از شخص خواننده کشور تعقیب برنج برای انجام در یک بسته بندی کنسرت در ایالت تنسی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این “Love Me Like You Mean It” خواننده 26 بود در میان چند نفر کوبیدن برنج, 34, برای به اشتراک گذاری ویدیو در Instagram از کنسرت در فضای باز در چهار شنبه, ژوئن 27, که نشان داد مردم ایستاده شانه به شانه بدون ماسک صورت و یا پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

Kelsea Ballerini Slams Fellow Country Singer Chase Rice for Packed Concert Crowd Amid Coronavirus
Kelsea Ballerini و تعقیب برنج شاتر (2)

“چشم در شما” خواننده نوشته شده یک کلیپ از کنسرت خود را در بروشی کوه زندان دولت در Petros, تنسی, همراه با, عنوان, “ما,” اما او حذف آن بعد از منتقدان شروع به شرکت در.

“تصور کنید که خودخواه بودن به اندازه کافی برای قرار دادن هزاران سلامت مردم در خطر است, نه به ذکر است این پتانسیل اثر موج دار شدن و بازی در یک کشور عادی کنسرت در حال حاضر” Ballerini توییتی در روز یکشنبه به عنوان او یک ویدیو از خود نشان می دهد. “@ChaseRiceMusic ما همه می خواهم (و نیاز) به تور. ما فقط در مورد مراقبت از طرفداران ما و خانواده خود را به اندازه کافی صبر کنید.”

این کنسرت در آمد کمتر از دو هفته پس از COVID-19 بستری ضربه تمام زمان بالا در دولت است.

یک سخنگوی محل گفت: تنوع است که “متعدد اقدامات احتیاطی گرفته شد” برای فرفره.

“ما به شدت کاهش می یابد ما حداکثر ظرفیت محل برگزاری از 10,000 4,000 حداکثر ظرفیت (پایین تر از دولت advisement از 50 درصد) با کمتر از 1000 در حضور و غیاب شنبه شب ارائه فضای کافی در بیرون از منطقه چمن برای علاقه مندان به گسترش به راحتی خود را در سطح” Brian May, VP از بروشی کوه گروه گفت: خروجی. “همه مهمانان داده شد متوسط چک قبل از ورود به محل و رایگان ضد عفونی کننده دست شد و هر کس در ورود.”

او افزود که آنها “قادر به ادامه اجرای فیزیکی فاصله توصیه می شود در این علامت نوشته شده در سراسر اموال و به دنبال آینده جایگزین سناریو که بیشتر به حفاظت از شرکت کنندگان و هنرمندان و خدمه و کارکنان ما است.”

بیشتر اقدامات ایمنی می تواند شامل اضافه کردن stanchions یا تبدیل این فضا به درایو در سبک کنسرت.

در مقایسه با برنج Garth Brooks برگزار شد “Drive-In Concert تجربه” روز شنبه این برنامه شامل یک ضبط عملکرد به نمایش در بیش از 300 فضای تئاتر در سراسر ایالات متحده و کانادا است. طرفداران متهم شدند 100 دلار در هر خودرو برای این رویداد در صورتحساب یا لیست به عنوان کشور megastar بازگشت به “زندگی” را نشان می دهد.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de