شاهزاده هری و Meghan Markle رسیدن به قربانی از اتهام جنایت نفرت

شاهزاده هری و Meghan Markle قرار داده شده یک تماس به Althea برنشتاین پس از نوجوان قربانی یک اتهام جنایت نفرت در مدیسون ویسکانسین در اوایل این هفته.

18 سال به صحبت کرد سلطنتی بریتانیا, 35 و همسرش, 38, برای حدود 40 دقیقه در روز شنبه, ژوئن 27, با توجه به برنشتاین اقدام سخنگوی مایکل جانسون.

Prince Harry and Meghan Markle Reach Out to Althea Bernstein, Victim of Alleged Hate Crime
شاهزاده هری و مگان دوشس ساسکس در 4th تلاش صندوق جوایز در لندن در تاریخ 5 مارس سال 2020 است. Beretta/Sims/شاتر

رئیس جمهور و مدیر عامل Boys & Girls Clubs of Dane County مشترک خبری از تماس در یک Facebook ارسال در روز شنبه.

“در گوشی با پرنس هری, و Meghan Markle دوشس Sussex,” او نوشت. “شاهزاده هری به اشتراک گذاشته شده است که افراد جوان صدای ماده و مدیسون ما افکار نماز و خواسته. مگان موافقت کرده است به صحبت کردن با دختران در ویسکانسین و ما خواهد بود با برنامه ریزی است که به زودی. با تشکر از شما Meghan برای رسیدن و بررسی بر روی کودکان و نوجوانان ما در مدیسون ویسکانسین امروز. من لذت می برد تماس بگیرید.”

مدیسون اداره پلیس و اف بی آی در حال بررسی اتهام حمله برنشتاین که به عنوان یک جرم و جنایت نفرت و پس از او گفته مقامات که او به نام یک نژادپرست مدت, اسپری با چه تصور می شود مایع سبک تر بر روی گردن و صورت بود و شعله فندک پرتاب شد و او توسط چهار مرد در یک ماشین چهار شنبه, ژوئن 24.

EMT که در حال مطالعه برای یک آتش نشان و امدادگر تماسهای مکرر کردن شعله های آتش و تحت درمان قرار گرفت برای دوم و سوم-درجه سوختگی در یک بیمارستان محلی خواهد شد اما نیاز به مراقبت.

جانسون گفت: کانال 3000 که برنشتاین شده است “تلاش” و “عاطفی” پس از این حادثه اما “Meghan برداشته روح او.”

او گفت که آنها با تشکیل یک اتصال آنها به عنوان صحبت در مورد اینکه او و سابق لباس بازیگر تشویق نوجوانان به اقامت کردن رسانه های اجتماعی برای جلوگیری از خواندن نظرات منفی.

هری — چه کسی بوده است و انجام امور خیریه در L. A. با همسر خود را در علاوه بر این به حمایت از خود را به موسسات خیریه در انگلیس — نیز در این تماس برای حدود 10 دقیقه به عنوان Meghan توصیه برنشتاین در مورد اهمیت خود مورد و اجازه می دهد خودش را به زخم التیام یابد.

جانسون گفت: Markle صدا “تقریبا مانند یک چاشنی مشاور مدرسه بالا” را به عنوان او صحبت کرد به نوجوان.

“همانطور که من شنیده ام او را من فکر کردم او به صحبت کردن بیشتر کودکان و نوجوانان,’,” او گفت:, و اضافه کرد که او خدا را شکر بومی کالیفرنیا موافقت کرده است به نظر می رسد در یک شهر مجازی سالن به صحبت با جوانان محلی در چند هفته آینده.

در یکی دیگر از Facebook پست جانسون نوشت که مگان گفت: “من ایمان است بیشتر از هر ترس در قلب من است. اگر وجود دارد هر چیزی از همه شما نیاز به از من. من اینجا هستم.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de