PSX عکسبرداری: پاکستان خواستار حمله “دولت-حمایت از تروریسم’ درخواست جهانی برای اطلاع هند فعالیت

وزارت امور خارجه در ادامه به توضیح دهید که چگونه این کشور شده است مصرانه apprising و حساس جهانی برادری در مورد تهدیدات از هند و نارندرا رهبری, Bharatiya Janata Party (BJP) دولت “به استفاده از تروریسم به عنوان ابزاری برای بی ثبات کردن پاکستان”. اخبار/فایل

اسلام آباد: حمله تروریستی در پاکستان بورس (PSX) در کراچی در اوایل امروز بود “خارجی-پشتیبانی”, “بسیار زمینه صادر کند” و “جلوه دیگری از دولت حمایت تروریسم بودن مرتکب در برابر” اسلام آباد, پاکستان به وزارت امور خارجه بریتانیا روز دوشنبه گفت:.

در بیانیه روز دوشنبه وزارت امور خارجه بریتانیا گفت این کشور به سازمان های اجرای قانون با موفقیت خنثی شد حمله تروریستی و هر چهار تروریست های درگیر در تلاش حمله کشته شدند در روبرو می شوند.

“چهار نفر از ما شجاع پرسنل اجرای قانون در آغوش شهادت” در این بیانیه اضافه شده است. “این خارجی-پشتیبانی از حمله بزدلانه است جلوه دیگری از دولت حمایت تروریسم بودن مرتکب در برابر پاکستان است که در بسیار زمینه صادر کند.”

علاوه بر این وزارت امور خارجه در ادامه به توضیح دهید که چگونه این کشور شده است مصرانه apprising و حساس جهانی برادری در مورد تهدیدات از هند و نارندرا رهبری, Bharatiya Janata Party (BJP) دولت “به استفاده از تروریسم به عنوان ابزاری برای بی ثبات کردن پاکستان”.

“پاکستان در حال حاضر مشترک با جامعه بین المللی متهم شواهد در مورد هند سازمان اطلاعات خام را به دخالت در فعالیت های تروریستی در پاکستان” به آن اضافه شده است.

“نظرات ساخته شده توسط هند وزارت امور خارجی (MEA) در مورد حمله به فرودگاه کراچی نشان دهنده چیزی جز مبهم و تاریک کردن و انکار است. هند sophistry, اما نمی تواند پنهان کردن هند از مشارکت در اعمال تروریستی علیه پاکستان است.

“جامعه بین المللی باید فوری ادراک از هند استفاده از دولت-تروریسم برای بی ثبات کردن کشورهای همسایه” آن گفت: بیشتر.

قریشی ‘می دانستند هند نیت’

بعد قریشی — در حالی که صحبت کردن به حمید میر ارشد مفسر سیاسی و میزبان Geo News بحث سرمایه نشان می دهد بحث — گفت: “قدرت که می خواهید برای دیدن هرج و مرج در پاکستان در حال دروغ گفتن در منتظر در متمرکز به شیوه ای.

“خود را در کشور متعدد است چالش ها و شرایط در کشمیر تحت اشغال هستند رو به وخامت است. هند مواجه شرم آور شکست در مرز با چین است.

“خود هند است که در مواجهه با هرج و مرج است و در آستانه بحران. با وجود سخت مستند عفونت و مرگ و میر [از coronavirus] در حال افزایش است وجود دارد,” او اضافه شده است.

قریشی تاکید کرد که یک حمله تروریستی راه اندازی شد در کراچی در زمانی که بودجه 2020-21 بود که مورد بحث به منظور بی ثبات کردن دولت است. “من می دانستم که هند نیت و من می دانستم که آنچه آنها می خواستند به انجام,” او گفت:, تشریح آن را “یک موفقیت بزرگ” است که سربازان پاکستانی خنثی تروریست ها’ نیت.

“دولت با حمایت از تروریسم’

در ضمن دستیار ویژه نخست وزیر در امنیت ملی Dr Moeed یوسف نیز اشاره کرد پیش از آن که هند ممکن است در پشت این حمله گفت: “پاکستان دشمن است که در آن پرخاشگری”.

“جهان باید از خواب بیدار به خودکشی گرایش از این بی ثباتی بازیگر است که پیدا کردن حواس او را پرت برای غلبه بر خود را شکست و embarrasment,” یوسف گفته بود در توییتر.

“هشدارهای ما آمده اند درست است بارها و بارها. آیا در جمعیتی مهندسی مجدد در #کشمیر و یا حمایت از تروریسم علیه پاکستان,” او اضافه شده است.

این دستیار ویژه نیز خواست جامعه بین المللی به طور علنی از تماس و محکوم کشورهایی که مرتکب تروریسم علیه پاکستان است.

“وجود دارد تاسیس پیوند b/w BLA یک نمایشگاه بین المللی در فهرست ترور org و هند یک دولت به رهبری فاشیستی دولت است که دوباره مرتکب تروریسم در پاکستان از طریق پروکسی.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de