اسکارلت جوهانسون و کالین Jost رابطه گاهشمار

یک پایان خوش برای ScarJost! اسکارلت جوهانسون و کالین Jost اعلام نامزدی خود را در ماه مه سال 2019 پس از دو سال از آشنایی.

گلدن گلوب نامزد و شنبه شب زنده ستاره بودند خال خال با هم در مارس 2017 در یک پارتی بعد از کنسرت جشن NBC انواع نشان می دهد در فصل 42 آخر. آنها همچنان داغ و سنگین از طریق تابستان اغلب صرف تعطیلات آخر هفته و تعطیلات را با هم در پایان شرقی از لانگ آیلند.

که دسامبر, زن و شوهر ساخته شده خود ظاهر با هم در موزه آمریکایی تاریخ طبیعی Gala در شهر نیویورک است. آنها همچنین عرضه روابط خود را بر روی تلویزیون که ماه زمانی که آنها دست برگزار می شود در حالی که یخ اسکیت در مرکز راکفلر در تعطیلات با مضمون قسمت از SNL.

Jost پشتیبانی دوست دخترش در لس آنجلس والاتر از فیلم Avengers: Infinity War در مارس 2018, به مناسبت اول خود را رسمی فرش قرمز ظاهر به عنوان یک جفت. ماه بعد او به نام جوهانسون خود را “دختر” را در یک “آخر هفته به روز رسانی” بخش در SNL.

پایین کلید زن و شوهر در ادامه به آمار فرش قرمز با هم از طریق پایان 2018 حضور در Met Gala در مارس و Emmys در ماه سپتامبر. در فوریه 2019, Us Weekly, اخبار شکست که این دو تا به حال نقل مکان کرد و در کنار هم.

“کالین است که هنوز هم سر بیش از پاشنه برای اسکارلت” یک منبع گفت:” ما در زمان. “او فکر می کند او باور نکردنی است و مهربان و زیبا. او فراتر از doting به او و خود زمانی که آنها خارج است. اسکارلت عاشق کالین بیش از حد و آنها در آن برای مسافت های طولانی. … Colin می شود starry-eyed نگاه در چشمان او هنگامی که او در مورد او.”

این خواهد بود که اولین ازدواج برای Jost. جوهانسون قبلا ازدواج به رایان رینولدز از سال 2008 تا 2011 و رومن Dauriac از سال 2014 تا 2017. او و روزنامه نگار فرانسوی به اشتراک گذاری دختر رز.

پایین ببینید یک جدول زمانی از ScarJost رابطه!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de