دیدن EOTB را Shannon دافی بیشتر, حامله, ستاره تاب, حالا در این تابستان

کت و شلوار حمام کردن برجستگی! لیندسی آرنولد, Hilaria بالدوین و بیشتر باردار مشهور شده اند عریان خود جوجه شکم در لباس های شنا تمام تابستان طولانی است.

این رقص با ستاره ها طرفدار و همسرش, سام gem nobleاعلام کرد در ماه مه که آنها در انتظار اولین فرزند خود.

“Ohhhhhh نوزاد” یوتا بومی مزبور خود را Instagram نشان می دهد. “پدر و مادر شما را دوست دارم در حال حاضر. #November2020.”

بعد که همین ماه مامان به اشتراک گذاشته شود یک ویدیو از جنسیت خود را نشان دهد با کمک صورتی پولک.

“ما هر دو احساس به شدت که ما با داشتن یک پسر بنابراین آن را مانند یک بازی سرگرم کننده, تعجب,,” زن و شوهر گفت: ما هفته به طور انحصاری در زمان. “من در حال حاضر خرید تمام لباس دختر بچه من و ما فقط نمی توانید صبر کنید تا زمانی که او است که در اینجا!”

آرنولد رفت تا بگویم ما در مورد برنامه های خود برای بازگشت به ABC نشان می دهد و “بخشی از نشان می دهد در راه های دیگر.”

او توضیح داد: “من بچه های ما در ماه نوامبر که به من می دهد در حدود 10 ماه به زمان کمی و سپس بازگشت به شکل و بازگشت به رقص امیدوارم بود به اطراف برای بعد از فصل پاییز است. که مرتب از این طرح و این چیزی است که من قصد دارم به انجام. من هر قصد بازگشت. منظورم این است که من دوست دارم که نشان می دهد.”

در حالی که در انتظار او دختر رقصنده شده است مستند نوزاد دست انداز پیشرفت در آینه selfies و شنا عکس های.

همانطور که برای بالدوین های زندگی به وضوح روش نویسنده در انتظار او و الک بالدوین‘s فرزند پنجم. او نشان داد او “7 ماه منحنی” در ماه ژوئن Instagram تصویری پوشیدن یک حزب محافظه کار Burch لباس شنای زنانه دوتکه.

“نگه داشتن بدن من در حال حرکت با وزش تمرینات آغوش منحنی است که با این تجربه شگفت انگیز,” “مادر مغز” پادکست cohost زیر نویس فیلم. “حرکت بدن من احساس می کنم قوی در دوران بارداری و آن را نگه می دارد من گردش خون در حال حرکت است. من فکر می کنم آن را به من کمک می کند با تحویل و بازیابی بیش از حد.”

نگه داشتن اسکرول به دیگر حامله, ستاره برجستگی کودک در لباس شنا, از Kailyn لوری به Bekah مارتینز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de