کارداشیان-Jenner خانواده دوستی با خود Exes: راهنمای

نگه داشتن دوستان خود را نزدیک … اما خود را exes نزدیک تر است ؟ کارداشیان-Jenner خانواده شناخته شده است به ماندن در شرایط خوب با خود exes.

Kris Jenner ظاهرا سابقه زمانی که او در آنجا ماند دوستانه با شوهر سابق رابرت کارداشیان Sr. قبل از سال 2003 مرگ است.

“آن زمان من چند سال پس از رابرت و من طلاق گرفتم اما ما شد بهترین دوستان” به momager گفت: در Keeping Up With the Kardashians در سال 2019. “بنابراین من می دانم که یک چیز یا دو مورد بودن دوستانه با سابق خود را و coparenting.”

در همین قسمت, Kourtney Kardashian نشان داد پدر و مادر او که نهایی شدن طلاق خود را در سال 1991 شد او الهام بخش برای حفظ دوستی با Scott Disick.

“من می دانم که با پدر و مادر من به عنوان به زودی به عنوان هر کس در کنار هم زندگی بسیار آسان تر است. این احساس همه خوشحال بود” Kourtney که سهام فرزندان میسون و سلطنت و دختر پنه لوپه با Disick, توضیح داد.

Khloé Kardashian and Kylie Jenner باید به دنبال مادر خود و خواهر را قدم به قدم با مربوطه exes تریستان تامپسون و Travis Scott.

“من قطعا بسیاری از یادگیری [و] راهنمایی از اسکات و Kourtney,” Khloé که سهام پدر واقعی با تامپسون گفت: ما هفته به طور انحصاری در سال 2019. “آنها مانند یک بدون درز کار در آن است.”

پس کایلی و اسکات 2019 تقسیم خودی گفت: ما که هیچ تداخل بین Stormi پدر و مادر.

“وجود دارد هیچ دشمنی و هیچ بیمار خواهد شد و یا هر گونه احساسات منفی در همه حال حاضر است. آنها هر دو کنار گذاشتن هر رمانتیک تفاوت به بهترین پدر و مادر در جهان برای دختر خود. کایلی دنبال کرده است همان قدم به قدم به عنوان خواهر Khloe and Kourtney در این رابطه” خودی گفت: در سال 2019.

حرکت را از طریق یک راهنمای کارداشیان-Jenner است روابط خود را با exes — از French Montana به Adrienne Bailon:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de