مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گزارش دستور داد برگزاری کارگران برای حذف هزاران برچسب به معنای تشویق اجتماعی فاصله جلوتر از خود تولسا تجمع

عرصه دادگاه و طرفداران در طول دور اول مسابقات NCAA بازی در تاریخ 22 مارس 2019 در Bok مرکز در Tulsa, اوکلاهما,

ویلیام Purnell/آیکون Sportswire via Getty Images

  • مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستور حذف 19,000 برچسب تشویق به معنای اجتماعی فاصله در تولسا تجمع روز شنبه گذشته بیلبورد گزارش شده است.
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از تجمع در مبارزات انتخاباتی در Tulsa, اوکلاهما در میان موج جدید کروناویروس موارد با توجه به شکست در توقف و بازگشایی تلاش.
  • این 19,000-صندلی محل برگزاری میزبانی این تجمع روز شنبه گذشته در اولین فرد رویداد از آغاز COVID-19 بیماری همه گیر.
  • شش کمپین کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus جلوتر از شنبه رالی از جمله دو سرویس مخفی کارکنان که در نظر گرفته شده برای شرکت کنندگان صفحه نمایش.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستور حذف هزاران اجتماعی فاصله برچسب بر روی صندلی در BOK مرکز جلوتر از تجمع در Tulsa, اوکلاهما, تضعیف تلاش ها برای جلوگیری از گسترش coronavirus مجله بیلبورد روز جمعه گزارش داد.

برچسب برچسب های مطلب “آیا نشستن در اینجا لطفا!” قرار داده شد روی صندلی به عنوان بخشی از محل جدید اجباری بهداشت ایمنی پروتکل شناخته شده به عنوان VenueShield — یک برنامه توسعه یافته توسط پزشکان و کارشناسان صنعت و متخصصان بیماری های عفونی شامل گسترش coronavirus با توجه به بیلبورد گزارش.

داگ Thornton, معاون اجرایی رئیس جمهور برای ASM جهانی که مدیریت BOK مرکز گفت: بیلبورد که تهمت کمپین کارکنان خواسته عرصه برای قرار دادن برچسب بر روی صندلی.

“آنها همچنین به ما گفت که آنها نمی خواهید هر گونه علائم ارسال شده گفت: ما باید فاصله اجتماعی در محل” تورنتون گفت: بیلبورد. “این کمپین را از طریق رفت و حذف برچسب.”

تصویری به دست آمده توسط واشنگتن پست نشان می دهد کارگران در محل از بین بردن 12,000 اجتماعی-فاصله labels از صندلی.

یک Facebook پست در FOX23 اخبار نیز به نظر می رسد برای نشان دادن کارگران قرار دادن فراموش-نمی-نشستن برچسب بر روی صندلی قبل از این تجمع هر چند این برچسب هیچ جا دیده می شود در عکس های گرفته شده در این مراسم است.

یک حامی نشسته به تنهایی در بخش های بالا از صندلی به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت می کند قبل از اینکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد برای یک “را در امریکا بزرگ دوباره!” تجمع در BOK مرکز در چهار شنبه, ژوئن 20, 2020 در Tulsa, Oklahoma.

Jabin Botsford/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

تیم Murtaugh تهمت کمپین ارتباطات مدیر را تایید نمی کند اگر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ساخته شده بود دستور به حذف برچسب اما این تجمع گفت: در “انطباق کامل با الزامات محلی” با استناد به یک ایمیل ارسال به خودی کسب و کار توسط معاون وزیر مطبوعات کن Farnaso.

“علاوه بر این هر تجمع شرکت کنندگان با دریافت یک چک دما قبل از ورود داده شد یک ماسک صورت و ارائه کافی دسترسی به ضد عفونی کننده دست,” Murtaugh ادامه داد.

این 19,000-صندلی محل میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع روز شنبه گذشته در اولین فرد رویداد از آغاز COVID-19 بیماری همه گیر.

این تجمع در میان افزایش موارد در اوکلاهما به عنوان محلی متخصصان پزشکی و مقامات بهداشتی از جمله بروس زوبین مدیر تلسا وزارت بهداشت — التماس تولسا شهردار GT به bynum به انصراف از این رویداد.

Thorton گفت: بیلبورد که کارکنان تا به حال دو بررسی با مقامات محلی برای ترخیص کالا در میزبانی این تجمع با وجود اوکلاهما سلامت پروتکل نیست به طور خاص جلوگیری از اتفاق می افتد. “ما هرگز یک تماس در یک رویداد مثل این بدون تماس با مقامات محلی به تصویب خود را,” او گفت:.

“یک ASM اجرایی حتی رسیده به دفتر شهردار و پرسید:” حال شما خوب با ما رفتن به جلو با این کار؟'” Thorton ادامه داد. “پاسخ آنها این بود” آره ادامه به حد کمال است که رئیس جمهور درخواست کرده است.'”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ادعا کرد که حدود 12000 نفر با حضور در این تجمع هر چند تولسا آتش نشانی گفت: تنها وجود دارد در مورد 6,200. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به نادرست سرزنش پایین تجمع مردم در انتخابات در این تظاهرات که جمع شده بودند در خارج از میدان جنگ.

شش کمپین کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus پیش از این تجمع از جمله دو سرویس مخفی کارکنان که در نظر گرفته شده برای شرکت کنندگان صفحه نمایش. ده ها تن از ماموران دستور داده شد به خود قرنطینه پس از این تجمع, پست گزارش شده است.

مانند تجمع تهمت هم می خواستم کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه — که در آن او می رود به اعلام renomination به عنوان جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری — برگزار می شود در ظرفیت کامل در Charlotte, North Carolina.

اما کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر حاضر به میزبان تمام ظرفیت رویداد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست با استناد به coronavirus نگرانی و به او پیشنهاد کوچکتر بیشتر مدرج پشت رویداد که کمال coronavirus سلامت اقدامات احتیاطی.

رئيس جمهور پاكستان در اعتراض به فرماندار کارولینای شمالی برای میزبانی این رویداد در ظرفیت کامل به دلیل تهمت نمی کند “می خواهید به نشستن در یک محل است که 50% خالی است.” کوپر رد درخواست تجدید نظر خود را به آن تهمت لعنتی فرماندار برای مستمر بودن در “پناهگاه در محل حالت و ما اجازه نمی دهد به اشغال این عرصه به عنوان اصل پیش بینی و وعده داده شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اوایل این ماه که RNC دیگر نمی خواهد به میزبانی در Charlotte, North Carolina. آن است که در حال حاضر آماده را در جکسون ویل فلوریدا نیز که به تازگی به عنوان یک COVID-19 کانون.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *