مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد خصوصی گلف که ما در میدان جنگ در جنگهای سریع افزایش coronavirus موارد

1 / 2

مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد خصوصی گلف که ما در میدان جنگ در جنگهای سریع افزایش coronavirus موارد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکی از بازدید خود را خصوصی دوره های گلف در ویرجینیا در روز شنبه به آمریکا ادامه داد: به دیدن خرید اینترنتی از یک افزایش سریع در coronavirus موارد است. این سفر یک روز پس از رئیس جمهور ایالات متحده گفت که او می ماند در واشنگتن دی سی به “اطمینان از نظم و قانون اجرا شده است” در میان جریان ضد نژادپرستی تظاهرات.

مرتبط با: آمریکا بازگشایی برنامه های معکوس به سرعت در میان افزایش هشدار دهنده در coronavirus موارد

رئیس جمهور شده است اغلب برای انتقاد مقیاس خود گلف عادت در حالی که در دفتر. بی بی سی – که برگه خود را گلف فعالیت – گفت: این دیدار برای مغلوب ساختن پیشی جستن ملی دوره در Loudon county, فقط در خارج از واشنگتن دی سی بود 271st از ریاست جمهوری خود – قرار دادن او را در به طور متوسط از گلف یک بار در هر 4.6 روز پس از او شده است ، سلف خود, باراک اوباما, golfed 333 دور بیش از دو دوره ریاست جمهوری خود را با توجه به NBC.

این دیدار می آید به عنوان تعدادی از تأييد جدید کروناویروس موارد هر روز در ما آمار تمام زمان بالا از 40,000, با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در روز جمعه. بسیاری از ایالات در حال حاضر شاهد جهش در ویروس ها با استفاده از تگزاس فلوریدا و آریزونا به خصوص به شدت ضربه پس از بازگشایی اقتصاد – سیاست آنها در حال حاضر توقف یا معکوس.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است صریحا انتقاد برای به شکست منجر طول coronavirus که دیده است امریکا تبدیل شده تا کنون بدترین آمار کشور در جهان است. منتقدان در نقطه خاص برای شکست خود را به پوشیدن ماسک برگزاری تجمعات انتخاباتی در coronavirus نقاط داغ و شعار بی پایه و اساس تئوری های توطئه در مورد درمان مانند استفاده از سفید کننده.

در شب جمعه تهمت توییتی که او لغو یک سفر آخر هفته به خود بدمینستر نیوجرسی گلف به دلیل تظاهرات که باید لرزاند پایتخت از جمله در نظر گرفتن مجسمه مؤتلفه آمار و ارقام.

“من که قرار بود برای رفتن به بدمینستر, New Jersey, آخر این هفته, اما می خواستم برای ماندن در واشنگتن به مطمئن شوید که قانون و نظم اجرا شده است. Arsonists دولت برای غارتگران و آشوبگران شده اند تا حد زیادی متوقف شد” او در توئیتر خود نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین دیدار به زمین گلف قرار داده و او را در این راه از برخی مخالف. با توجه به کاخ سفید استخر رسانه ها گزارش: “گروه کوچکی از معترضان در ورود به این باشگاه برگزار شد نشانه هایی که شامل ‘تهمت باعث می شود من بیمار’ و ‘کمپرسی مغلوب ساختن پیشی جستن’.
یک زن راه رفتن یک سگ سفید نزدیک نیز به این کاروان انگشت وسط درود می فرستم.”

آن است که هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع بازی گلف. اما یک عکاس اسیر جمهور با پوشیدن یک تی شرت یقه دار و یک کلاه قرمز که در میان شایع گلف لباس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de