مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی شماره در حال سقوط است. اما جایی که آنها خواهد شد در ماه نوامبر ؟

برای لحظه ای حداقل جو بایدن که پیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پای صندوقهای رای است. (آسوشیتد پرس)

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال فروپاشی در پای صندوقهای رای است. خود را تصویب امتیاز در 40s کم و رها کردن. ملی او را در حال اجرا پشت بایدن با نه امتیاز با توجه به FiveThirtyEight.com’s متوسط — یا به اندازه 14 امتیاز در آخرین سینا دانشگاه/نیویورک تایمز نظرسنجی. او از دست دادن کلیدی در میدان نبرد متحده نیز هست; بایدن قابل توجهی منجر در ویسکانسین پنسیلوانیا و میشیگان در میان مکان های دیگر.

اگر انتخابات برگزار شد فردا مغلوب ساختن پیشی جستن را تقریبا به طور قطع از دست بدهند.

اما انتخابات است نه اینکه فردا برگزار می شود. و زیادی می تواند رخ دهد در چهار ماه و نیم.

“در اوایل رای گیری شد و نشان دهنده آنچه اتفاق افتاده در سال 1976 یا از سال 1968. آن را نشان دهنده 1980 یا 1992 یا 2016 گفت:” فرانک Luntz یک دیرین ناظر انتخابات که کرده نیوت گینگریچ و پت بوچانان در میان دیگر مشتریان. “شده اند وجود دارد بسیاری از موارد که در آن اعداد تغییر در آخرین روز. چه زود رای گیری می کند این است که به ما بگویید که در آن ما در حال رهبری — اما نه آن ما را تا پایان.”

در نظر گالوپ انتخابات نظرسنجی که به مایکل Dukakis 17-نقطه سرب بیش از George H. W. Bush در اواخر ژوئیه 1988. که منجر به تبخیر بیش از ماه است که به دنبال و او را شکست داد و در ماه نوامبر.

“توصیه من به هیچ کاندیدایی است که می توانند در این نظر سنجی” Dukakis به من گفت که من او را به نام هفته گذشته است. “بیرون رفتن و سازماندهی در هر یک از 50 ایالت و هیچ چیز را مسلم و حفظ و رانندگی و رانندگی تا روز انتخابات.”

در اینجا برخی از دلایل به تعداد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد: اکثریت قریب به اتفاق وقت رئیس جمهور که به دنبال یک دوره دوم برنده شدن در یک (از آغاز قرن 20 تنها پنج از 20 رئیس جمهور در حال اجرا برای انتخابات شکست خورده بودند.) بیشتر چه مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد که در برابر همه انتظارات و پیش بینی ها در سال 2016 باقی می ماند محبوب در میان جمهوری خواهان. و این بسیار عجیب و غریب و به طور بالقوه فرار سال, بین همه گیر نژادی ناآرامی اقتصادی عدم قطعیت و بالقوه خارجی برای دخالت و رای دهندگان سرکوب و یا دیگر حقه های کثیف.

بنابراین آره دموکرات نباید از خود راضی.

اما معقول است که به عنوان مشاوره نیز وجود دارد دلایل خوبی برای باور به مغلوب ساختن پیشی جستن است در مشکل واقعی — و احتمالا unequipped به ایجاد تغییرات لازم است به نوبه خود چیزهایی در اطراف. رک و پوست کنده صحبت کردن به استراتژیست های سراسر کشور, من شگفت زده در چگونه به طور جدی آنها در زمان آخرین نظر سنجی, حتی اگر آن را هنوز هم در اوایل تابستان و ما حتی به کنوانسیون فصل نشده است.

مثلا Joel Benenson که در خدمت به عنوان رئیس pollster به باراک اوباما و هیلاری کلینتون گفت که او فکر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک “کوه به صعود” را به نفع خود. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تصویب امتیاز از 40.6 درصد و مخالفت امتیاز از 56.1 درصد به FiveThirtyEight.com — گسترش نزدیک به 16 امتیاز.

“من نمی توانم فکر می کنم از یک مورد که در آن یک مخالفت امتیاز بود و این برای این مدت طولانی وجود دارد و یک حذف چرخش” Benenson گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از زمان را به زمین.”

آن خواهید بود به خصوص با COVID-19 مرگ و میر در ادامه به افزایش محدودیت های اجتماعی به احتمال زیاد در محل باقی می ماند برای یک مدت زمان طولانی و اقتصاد بود که مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس استدلال برای انتخاب مجدد teetering در آستانه فاجعه است. بیکاری به عنوان مثال به راحتی می تواند هنوز هم می شود در دو رقم در روز انتخابات.

Luntz می گوید که در ارزیابی رئیس جمهور شانس هستند که سوالات نظرسنجی به سازمان دیده بان در خاص است. اول شما بهتر از امروز شما چهار سال پیش ؟ دوم این است که ایالات متحده به رهبری در مسیر درست و یا آن را به طور جدی در مسیر اشتباه? و سوم که نامزد شما اعتماد به شما بگویم حقیقت ؟

اهمیت این دو سوال اول این است که خود مشهود است. سوم امر به ویژه مهم است Luntz می گوید به دلیل آن را می شود در شخصیت. رای دهندگان مردد و چرخش رای دهندگان گفت: مراقبت کمتری در مورد مسائل مانند بودجه و مالیات و محیط زیست, اما تصمیم گیری مبتنی بر اعتماد و صداقت. و رای دهندگان مردد خواهد بود کاملا ضروری است به یک برگ برنده در انتخابات مجدد.

دیگر رسانه ها مشاوران و شرکت های نظرسنجی موافقت کردند که نظرسنجی اخیر تعداد آنها نگران کننده برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“وجود دارد یک قوام به آنها گفت:” باب Shrum یک ارجمند دموکراتیک مشاور کار کرده است که در هشت انتخاباتی. “من فکر می کنم این کشور ساخته شده است که پایه تصمیم گیری است که آن را می خواهد برای خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

همه کارشناسان من به صحبت کرد گفت که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن بودند دقیق و منظم نامزد او می خواهد سعی کنید به نوبه خود از وضعیت در اطراف با تغییر رفتار خود و یا تغییر پیام خود و یا رسیدن به فراتر از خود را بیشتر die-hard, پایگاه رای دهندگان.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده که هیچ توانایی و یا تمایل به انجام این کار است.

“سیاستمداران دیگر می دانم که چگونه به محوری” گفت: Robert اریکسون, یک استاد در دانشگاه کلمبیا که مطالعات انتخابات و رفتار سیاسی. “سیاستمداران دیگر در سمت چپ و راست می گویند به خود من چه کاری باید انجام دهید برای رسیدن به 50%? اما مغلوب ساختن پیشی جستن فکر نمی کند که راه.”

این مسابقه البته می تواند به طور چشمگیری تغییر اگر بایدن به اشتباهات وحشتناک و یا اگر تهمت بود به موفقیت تعریف او را برای رای دهندگان.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به سعی کنید به بهره برداری بایدن سن و ما را متقاعد کند که او را loopy و stammering گفت:” مایک مورفی, کمپین مشاور کار کرده است که برای جان مک کین و جب بوش در میان بسیاری دیگر. “او سعی خواهیم کرد به تعریف بایدن به عنوان یک وحشی چشم سوسیالیستی است. او با استفاده از تنش نژادی, سفید, خشم و رنگ دموکرات به عنوان حزب مردم و غارتگران رنگ است.”

اما که همچنین ممکن است نتیجه معکوس. در آخرین مناظره با سن. برنی ساندرز بایدن بود doddering وحشی چشم یا مجنون.

در پایان Dukakis مناسب است: آیا هر چیزی را برای اعطا. این کشور در بحران رئیس جمهور غیر قابل پیش بینی است و قواعد بازی به عنوان روشن نیست که آنها یک بار بود. در ماه های آینده می تواند مستقیم و راه روشن به سوی یک مغلوب ساختن پیشی جستن شکست — یا یک سوار وحشی به ناشناخته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de