لیسانس مت جیمز خود را نشان می دهد, مامان می خواهد یک ‘تیم بسکتبال’ از Grandkids

تفکر بسیار جلوتر! مت James‘ journey به عنوان کارشناسی نیست شروع برای حداقل چند ماه اما مادر او در حال حاضر برنامه ریزی برای آینده است.

“من فکر می کنم که grandkid شمارنده برای مادر من از زمانی آغاز شد که که اعلام شده” جیمز 28 گفته کریس هریسون از طریق ویدئو چت در جمعه, ژوئن 29, قسمت از لیسانس: بزرگترین فصل — تا کنون. “او می خواهد یک تیم بسکتبال! من یک وانت که حداکثر.”

Bachelor Matt James Reveals His Mom Wants Basketball Team Grandkids
مت و تایلر جیمز کامرون. ABC

ABC اعلام کرد در طول صبح به خیر امریکا که جیمز خواهد بود که برای اولین بار سیاه لیسانس در ژوئن 12 و فصل خود را آغاز فیلمبرداری پس از کلر کرولی‘s فصل لیسانس.

“#TheBachelor خانواده هیجان زده برای شروع این سفر با ما جدید کارشناسی! ما می توانیم و ما را بهتر به تصویر بکشد متنوع داستان عشق است که منعکس کننده جهان اطراف ما” هریسون 48 گفت: از طریق Instagram پس از اعلام. “این فقط آغاز است.”

در طول روز دوشنبه لیسانس در قسمت کارگزار املاک و مستغلات نشان داد که تلفن خود شده است زنگ nonstop پس از اخبار است.

Bachelor Matt James Reveals His Mom Wants Basketball Team Grandkids
مت جیمز. استفان Lovekin/شاتر

“من شنیده ام از بسیاری از سیاه دوستان که نمی لیسانس ملت وفادار که در مورد هیجان زده و مفتخر است که من در موقعیت من در این فرصت فقط به نشان دادن آنچه در آن به مانند نگاه به روابط متنوع و به کسانی که عشق داستان است,” او گفت:. “من نمی تواند بیشتر هیجان زده در مورد آن است.”

آنچه که جیمز به دنبال? با توجه به تایلر کامرونکه او شده است دوستان با پس کالج, آن کسی شبیه به کاری که او مطرح شده است.

“برای کسی که نیمه شبیه مادرش” مدل 27 گفت. “مادر او یکی از شیرین ترین بانوان — بسیار با محبت و مهربان مایل به خدمت به دیگران, کمک به جامعه و کسی که آماده است برای دریافت بر روی زمین با مت و تغییر جهان است. مت جاوا تغییر جهان و [می خواهد] کسی که آماده است تا در این چالش با او.”

لیسانس: بزرگترین فصل — تا کنون! پخش در ABC دوشنبه در 8 p. m. ET.

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de