تماس برای گزارش سازمان ملل بیش از گزارش می دهد که چین نیروهای کنترل تولد در Uighurs به سرکوب جمعیت


یک اویغوری زن و کودکان از نشستن در یک موتور سه چرخه در غرب چین سین کیانگ منطقه – Andy Wong/AP

دولت چین گفته مصرف پرقدرت اقدامات به کاهش نرخ تولد در میان Uighurs و دیگر اقلیت ها به عنوان بخشی از یک جارو کمپین برای جلوگیری از آن جمعیت مسلمان با توجه به هشدار دهنده گزارش جدید تهاجمی در سیاست های کنترل تولد در چین در استان سین کیانگ.

این گزارش توسط چین محقق Adrian Zenz منتشر شده در دوشنبه باعث شده است تا یک ائتلاف بین المللی سیاستمداران به صورت مستقل سازمان ملل متحد رسیدگی به نقض حقوق بشر در سین کیانگ برای جلوگیری از بیشتر رنج اویغوری مردم است.

یک بیانیه interparliamentary داد در چین (IPAC) به نقل از “یک بدن از نصب شواهد” اتهام “جرم حبس, تلقین, فراقضایی بازداشت تهاجمی نظارت کار اجباری و تخریب اویغوری فرهنگی” را به عنوان اساس اقدام مجمع عمومی سازمان ملل متحد.

استاد Zenz تحقیقات جدید نشان می دهد که سقوط ناگهانی در اویغوری نرخ زاد و ولد همزمان با گزارش های دولتی چین سیاست سرزده تولد پیشگیری از جمله زن عقیم سازی.

کارگران راه رفتن توسط محیط حصار از آنچه که رسما شناخته شده به عنوان یک مهارت های فنی و حرفه ای مرکز آموزش در سین کیانگ – ایسنا/توماس پیتر/فایل عکس

“این ممکن است نشان می دهد که دولت چین است و به دنبال اجرای یک سیاست هماهنگ برای کاهش جمعیت از گروه های اقلیت. جهان نمی تواند سکوت در برابر جنایات آشکار گفت:” بیانیه IPAC, کراس, پارتی, گروه بین المللی از سیاستمداران از جمله محافظه کار MP ایان دانکن اسمیت و بارونس هلنا کندی QC.

این یافته ها توسط استاد Zenz یک پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و با غیر انتفاعی قربانیان کمونیسم بنیاد یادبود در واشنگتن نشان می دهد که نرخ رشد جمعیت کاهش یافت و 84% در دو تا از بزرگترین اویغوری استان بین 2015 و 2018 کاهش بیشتر در 2019.

گزارش لینک کلیک کنید قطره به دولت-محور تلاش برای به زور سرکوب اویغوری نرخ زاد و ولد نسبت به تعداد قومی هان چینی با استفاده از اقدامات که شامل اجباری کنترل تولد, خانواده, جداسازی و sterilisations.

Nischu شهر مهارت های فنی و حرفه ای آموزش و پرورش آموزش مرکز خدمات در Kunshan پارک صنعتی در غرب چین سین کیانگ منطقه – AP

“پس از یک سرکوب گسترده شروع و در اواخر سال 2016 تبدیل سین کیانگ به یک سخت گیرانه دولت پلیس, شاهد, حساب نفوذی دولت دخالت به باروری استقلال تبدیل شده اند در همه جا” این ادعا اضافه کرد که حدیثی حساب تایید شده اند برای اولین بار از طریق “یک تجزیه و تحلیل سیستماتیک از دولت اسناد و مدارک.”

با توجه به پژوهش “اسناد صراحت دستور که کنترل تولد تخلفات مجازات فراقانونی اقامت اجباری در “آموزش ” و” اردوگاه” و “نشان می دهد برنامه ای برای مبارزات توده زن عقیم سازی در مناطق روستایی اویغوری مناطق هدف ازدواج زنان در سن باروری است.

ادامه مطلب: ما نباید فراموش سین کیانگ و وحشت متعهد بودن وجود دارد

در میان نتایج آن ادعا می کند این پروژه هدفمند جنوب سین کیانگ و ادامه داد: در سال 2020 به احتمال زیاد با هدف جماهير زنان با سه یا بیشتر از کودکان است.

“آمار و ارقام بودجه نشان می دهد که این پروژه تا به حال بودجه کافی برای انجام صدها نفر از هزاران نفر از عقیم سازی لوله های رحمی روش در سال 2019 و 2020 با حداقل یک منطقه دریافت اضافی دولت مرکزی بودجه” را گزارش میدهد.

آن را اضافه می کند که توسط 2019 سین کیانگ برنامه ریزی شده به موضوع حداقل 80 درصد از زنان در سن باروری در مناطق روستایی جنوب اقلیت چهار استان به نفوذی تولد پیشگیری جراحی -آیودی و یا sterilisations – و نشان می دهد که در سال 2018 80% از همه جدید يو سرمایه گذاری در چین, انجام شد در سین کیانگ.

“این بخشی از گسترده تر کنترل کمپین به انقیاد Uighurs” آقای Zenz آسوشیتدپرس گفت.

عمل مجبور کنترل تولد است که به مراتب گسترده تر و سیستماتیک تر از قبلا شناخته شده با توجه به AP را بررسی و بر اساس آمار دولت, دولت اسناد و مدارک و مصاحبه با 30 سابق بازداشت شدگان اعضای خانواده و سابق اردوگاه مربی.

آنها شامل زنان مانند Gulnar Omirzakh چینی متولد قزاقستان بود که به دستور دولت برای دریافت IUD وارد شده و پس از او فرزند سوم.

چهار مقامات نظامی استتار نیز ضربه زدن در درب او را تهدید Ms Omirzakh از بی پول از بازداشت سبزی معامله گر با یک $2,685 خوب برای داشتن بیش از دو فرزند. عدم پرداخت آنها هشدار داده بود در نتیجه او را حبس در یک اردوگاه.

اویغوری بازی کودکان در خارج از منزل در هوتن در غرب چین سین کیانگ منطقه – AP

“برای جلوگیری از مردم از داشتن فرزند اشتباه است” Ms Omirzakh گفت: این مستند در یک dvd. او سقوط عمیق در بدهی به خراش با هم پول و بعد از فرار به قزاقستان. “آنها می خواهند برای از بین بردن ما به عنوان یک مردم است.”

داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان این است که یک دلیل عمده مردم فرستاده شده به اردوگاه های بازداشت AP با پدر و مادر از سه یا بیشتر از سه پاره پاره و دور از خانواده خود را مگر اینکه آنها می توانند با پرداخت جریمه بزرگ.

این کمپین بیش از چهار سال گذشته در غرب تا منطقه سین کیانگ باعث شده است تا برخی از کارشناسان به آن تماس بگیرید, یک فرم از یک فرم “جمعیتی نسل کشی است.”

مصاحبه ها و داده های این گزارش نشان می دهد که زنان حتی در معرض سقط جنین اجباری و صدها میلیون دلار به دولت هرچه به کنترل تولد باید تبدیل سین کیانگ از چین سریعترین رشد مناطق را به یکی از آن کمترین در فقط چند سال.

یکی سابق اردوگاه بازداشت شدگان Tursunay Ziyawudun گفت: او تزريق شد تا او را متوقف و او را دوره و لگد بارها و بارها در پایین معده در طول بازجویی. او در حال حاضر نمی تواند به کودکان و اغلب بیش از دو برابر در درد و خونریزی از رحم او, او گفت:.

Ms Ziyawudun گفت: زنان در اردوگاه ساخته شده بودند به انجام زایمان امتحانات و آیودی و خود را “معلم” به آنها گفت که آنها در صورت سقط جنین اگر در بر داشت ،

Zumret Dawut یک اویغوری مادر سه گفت: پس از آزادی از اردوگاه در سال 2018 مقامات او را مجبور به دریافت sterilised. اگر او نمی, آنها به او گفت که او می خواهم برای بازگشت به اردوگاه. “من خیلی عصبانی بود,” او گفت:. “من می خواستم یکی دیگر از پسر.”

وزارت خارجه چین و سین کیانگ دولت اند و نه در پاسخ به این گزارش. اما پکن در گذشته گفته است که این اقدامات صرفا به معنای عادلانه اجازه می دهد هر دو چینی هان و اقلیت های قومی به همان تعداد از کودکان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de