Coronavirus همه گیر نیست و حتی به نزدیک بودن بیش از که اتحادیه اروپا و جامعه جهانی


سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد جامعه جهانی است که coronavirus همه گیر است و نه حتی نزدیک به بیش از اینکه به عنوان مرگ و میر از این ویروس رسید گذشته یک و نیم میلیون نفر است.

در یکی دیگر از گریم نقطه عطف تعدادی از عفونت های ثبت شده در سراسر جهان در صدر 10 میلیون در حالی که برخی از مقامات reimposed مستند اقدامات است که باید فلج اقتصاد ایران است.

“همه ما می خواهیم این را به بیش از. همه ما می خواهید برای دریافت با ما زندگی” Ghebreyesus گفت.

“اما این واقعیت سخت است این است که حتی به نزدیک بودن بیش از,” او گفت:, و اضافه کرد که “اگر چه بسیاری از کشورها را ساخته اند برخی از پیشرفت در سطح جهانی و همه گیر است که در واقع بالا بردن سرعت.”

ویروس پدید آمده حداقل شش ماه پیش در چین که در آن خواهد شد که ارسال یک تیم هفته آینده در جستجوی منشاء آن Tedros گفت.

COVID-19 هنوز وحشی در سراسر ایالات متحده است که ثبت بیش از 125,000 مرگ و میر و 2.5 میلیون نفر — هر دو در حدود یک چهارم از جهانی بالغ.

ما رئیس فدرال جروم پاول گفت: از ماه آوریل تا ژوئن چهارم شد و انتظار می رود برای دیدن بزرگترین کاهش در تولید ناخالص داخلی در ضبط و اضافه کرد که بهبود خواهد بستگی به تلاش های دولت برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

بسیاری از جنوب و غرب آمریکا که در آن ویروس است که بیشتر شایع هستند که در آن رهبران دولت تحت فشار قرار دادند برای اوایل reopenings.

اما حتی در نیویورک تلقی می شود در سلامت خوب نسبتا یاد برادوی تئاتر منطقه اعلام کرد این امر بسته باقی می ماند از طریق پایان سال است.

و با متعدد آمریکا مجبور به reimpose محدودیت در رستوران ها و کافه ها و سواحل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است تحت فشار در حال رشد به عنوان مثال مجموعه با پوشیدن ماسک.

Trumps وزیر بهداشت هشدار داده است که “پنجره بسته است” برای ما به دست آوردن مجدد کنترل اما رئیس جمهور تا حد زیادی تبدیل به دور از بحران داخل سالن برگزاری تظاهرات بزرگ تا حد زیادی maskless جمعیت در برابر مشاوره از کارشناسان و امتناع از پوشش خود را در صورت ،

‘شوک عمیق’

و در حالی که مخالفت دموکرات ها خواسته اند که تهمت به چاپ مجدد اضطراری اعلام coronavirus مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany رئيس جمهور گفت: تا به حال “بدون بهره” در انجام این کار است.

او ممکن است قادر به جلوگیری از ماسک برای همیشه لطفا برای — فلوریدا شهرستان جکسون که در آن تهمت را خواهان هستند و با توجه به نگه داشتن خود را در کنوانسیون ملی در ماه اوت اعلام ماسک صورت اجباری در روز دوشنبه.

تاکید مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش انزوا در موضوع رهبر اکثریت سنا میچ – مک کانل که معمولا در مرحله قفل با رئیس جمهور سخن گفت و بر ضرورت از ماسک ،

“ما باید بدون انگ هیچ کدام در مورد پوشیدن ماسک هنگامی که ما را ترک خانه های ما می آیند و نزدیک دیگر, مردم,” او گفت:.

“پوشیدن ساده پوشش صورت است که در مورد حفاظت از خودمان است در مورد حفاظت از همه ما روبرو می شوند.”

دوم سخت ترین-آمار کشور برزیل ثبت شده 259,105 عفونت در هفت روز از طریق پنج شنبه — countrys بالاترین هر هفته در طول بیماری همه گیر.

ایرلند بارها شروع به ریختن پیمانه نیم لیتری برای اولین بار در 15 هفته به اروپا — هنوز هم سخت ترین ضربه قاره — همچنان به باز کردن بعد از دیدن تعداد موارد جدید می گیرند.

“گینس برای شما خوب است” کنایه آمیز خوانده شده را علامت O spin south west — برای اولین بار به سفارش یک پاینت با صبحانه خود را در دوبلین میخانه. “بدون آن شده است بسیار خوب واقعا برای 15 هفته.

در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون گفت که کشورش رفته بود از طریق یک “شوک عمیق” را به عنوان او آماده برای پرده بزرگ دست یافتیم.

تهدید ثابت

دولت برنامه ای برای بازگشایی, میخانه ها, رستوران ها و آرایشگاه در سراسر انگلستان در جولای 4, اما روز دوشنبه دستور داد مدارس و غیر ضروری مغازه در لستر مرکزی انگلستان به نزدیک پس از یک موضعی شیوع.

در همین حال آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی به نام “قوی” و “کارآمد” بازیابی صندوق برای اتحادیه اروپا است.

مرکل در آلمان که ستایش شده است برای چگونه آن را به پنجه خود COVID-19 شیوع این ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دولت تمدید یک مستند در یک منطقه سخت در ضربه توسط یک کشتارگاه شیوع.

در کشور همسایه سوئیس برگزارکنندگان گفت که 2021 ژنو بین المللی موتور نمایش لغو شد, پس از در حال حاضر دور انداختن این رویداد را سال.

چین تحمیل کرده است سخت مستند در نزدیک به نیم میلیون نفر در استان های اطراف پکن شامل تازه های خوشه ای.

در یک یادآوری ثابت تهدید تازه پدید آمده پاتوژن محققان چینی و دانشگاههای این کشور مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد که آنها تا به حال کشف یک رمان آنفولانزای خوکی که قادر به تحریک یکی دیگر از بیماری همه گیر.

نام G4 آن است که از نظر ژنتیکی از تبار H1N1 گونه که ناشی از یک بیماری همه گیر در سال 2009.

آن را دارای “همه ضروری نشانه بودن بسیار سازگار به آلوده کردن انسان” گفت: نویسندگان یک مطالعه منتشر شده در دوشنبه در ما علم مجله PNAS.

خاورمیانه را تحت تاثیر قرار کشور ایران گزارش 162 مرگ و میر بیشتر در دوشنبه بالاترین تک روز تلفات هنوز یک روز پس از آن نیز ساخته شده ماسک-پوشیدن اجباری برای داخل کرده است.

هند است که به تدریج کاهش سراسر کشور مستند ثبت یک رکورد روزانه از 18,500 موارد جدید و 385 جدید مرگ و میر در روز شنبه.

Alka یکی از این کشور میلیون معتبر سلامت اجتماعی فعالان گفت: آن را دشوار برای محافظت نشده و پرداخت ضعیف همه زنان کارگر برای بدست آوردن مردم را به توجه به توصیه های خود را.

“مردم در حال مبارزه برای تغذیه خانواده خود را,” او گفت:. “چه می توانیم بکنیم؟”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de