دوشس کیت به جیمز میدلتون ‘فوق العاده’ هدیه تولد در سال 2011

یک camper خوشحال! دوشس کیت کمک به او برادر کوچکتر جیمز میدلتون, یک هدیه تولد که هنوز عزیز را به قلب او تقریبا 10 سال بعد.

33-year-old کارآفرین افتتاح شد تا در مورد چگونگی پرورش زنبور عسل خود سرگرمی کمک می کند تا به نگه داشتن او را دارند در طولانی مقاله منتشر شده در ایمیل های روزانه در چهار شنبه, ژوئن 28. داشتن در عشق با کاهش یافته زنبور عسل به عنوان یک کودک میدلتون خانواده به او کمک کرد تا تحقق بخشیدن به رویای خود را از مراقبت از یک کندو خود را.

“در حالی که من شیفته جهان طبیعی تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید به عنوان یک کودک من استفاده می شود به یک کلونی مورچه و کرم مزارع — من فرض کنید من با شیفتگی زنبورها قدمت آن به خواندن در مورد وینی پیف و شیشه عسل” این Boomf بنیانگذار نوشت. “من همیشه می خواهم harboured اشتیاق به حفظ زنبورها اما نه تا زمانی که من روشن 24 در سال 2011 که این آرزو به واقعیت تبدیل شد. سپس خانواده من — مامان بابا و خواهر کاترین و Pippa — clubbed با هم به خرید آنچه که برای من فوق العاده ترین هدیه تولد قابل تصور است.”

Duchess Kate Chipped in to Give Brother James Middleton the 'Most Fantastic' Birthday Gift in 2011
جیمز میدلتون حسن نیت ارائه میدهد از جیمز میدلتون/Instagram

منچستر به خاطر احساس “خوشحال” را به عنوان او را تماشا تحویل ون را به خانه خود را به رها کردن خود مستعمره 1000 Buckfast زنبور عسل است. تقریبا یک دهه پس از دریافت این هدیه ای مناسب خود کندو به طور قابل توجهی رشد کرده است.

“من در حال حاضر تقریبا نیمی از یک میلیون زنبور در هشت کهیر در علفزار در خانواده ما صفحه اصلی Bucklebury مانور در برکشایر. و من whiled دور بسیاری از ساعات خوش با آنها در مستند” او توضیح داد. “من در ترس از این باور نکردنی حشرات. … وجود دارد بسیاری از دلایل جدا از آرام همهجانبه لذت بردن از به دنبال پس از زنبورها به نگه داشتن آنها را.”

یکی از آن دلایل این است که تولید عسل و یا “طبیعت بهترین دارو است.” منچستر اشاره کرد که درمان شیرین نه تنها کمک می کند تا با تعداد مختلف مسائل مربوط به سلامت مانند سوء هاضمه و یا خفیف سرد, اما آن را نیز می تواند نقش بازی در “کاهش افسردگی.” در ژانویه 2019 در باشگاه شرکت مالک باز کرد تا در مورد خود و مبارزه با اضطراب و افسردگی است و پس از تبدیل شدن به یک آواز مدافع برای سلامت روان آگاهی است.

Duchess Kate Chipped in to Give Brother James Middleton the 'Most Fantastic' Birthday Gift in 2011
کیت و جیمز میدلتون. شاتر (2)

“من نوشته ام در این مقاله در مورد افسردگی بالینی است که ضربه اول من در سال 2016 و یکی از راهکارهای مقابله با آن توسط پرورش زنبور عسل,” او نوشت: در روز یکشنبه. “من آن را به عنوان یک فرم فعال مدیتیشن یک شانس برای فرار از روان جنجال و هیاهو. زمانی که من با زنبورها این است که اگر کسی فشار دکمه قطع صدا بر روی همه چیز که نگرانی من است. … و هنگامی که شما راه حل مناسب و غوطه ور در وظیفه مراقبت از جهان حالا به طور کامل.”

پس کیت 38 پیوست خانواده سلطنتی در آوریل 2011 برادر او بوده است و او بزرگترین حامی — و بالعکس. پس از به اشتراک گذاری داستان خود را در مورد بهداشت روان, حیوانات عاشق نشان داد که خواهر خود را اغلب حضور در جلسات درمان با او.

“است که بسیار مهم بود چرا که به آنها کمک کرد به من درک و چگونه ذهن من مشغول به کار بود,” او گفت: تلگراف در ماه اکتبر 2019. “و من فکر می کنم راه درمان به من کمک کرد این بود که من لازم نیست خانواده من را بگو چه کنیم؟” تنها چیزی که آنها می تواند انجام دهد فقط به برخی از جلسات درمان برای شروع به درک.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de