قانون کنار هنگ کنگ متمرد مقننه و جمله بندی مخفی نگه داشته بود از این شهر 7.5 میلیون نفر جمعیت. عکس: فایل

هنگ کنگ: چین امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ میره از طریق پارلمان این کشور در روز سه شنبه یک حرکت است که منتقدان و بسیاری از دولتهای غربی بر این باورند خواهد دندانه مالی توپی آزادی و از بین بردن آن استقلال است.

چین گذشت یک جارو امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ روز سه شنبه یک حرکت تاریخی است که منتقدان و بسیاری از دولت های غربی از ترس را خفه مالی توپی آزادی و توخالی از آن استقلال است.

این قانون به اتفاق آرا مورد تایید چین با مهر لاستیکی مهر مجلس شورای اسلامی در صبح روز سه شنبه کمی بیش از شش هفته پس از آن بود که برای اولین بار پرده برداری ارسال تکان طریق نیمه خودمختار هنگ کنگ و فراتر از آن.

ایالات متحده و بریتانیا و اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد حقوق ناظر باید همه ابراز ترس قانون می تواند مورد استفاده برای سرکوب انتقاد از پکن برخوردار است که مشابه قوانین استبدادی سرزمین اصلی به سرکوب مخالفان است.

در یک تصمیم بی سابقه ای قانون کنار هنگ کنگ متمرد مقننه و جمله بندی مخفی نگه داشته بود از این شهر 7.5 میلیون نفر جمعیت.

“امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ رسما تصویب شده توسط کنگره ملی خلق ایستاده کمیته امروز” DAB هنگ کنگ بزرگترین pro-پکن حزب در بیانیه ای گفت: روز سه شنبه با استقبال از قانون است.

ون وی پو و Ta کونگ پی ای — دو هنگ کنگ روزنامه ها است که به عنوان خط لوله برای پکن سیاست رسمی — همچنین تایید کرد که در حال عبور از قانون به عنوان های متعدد محلی هنگ کنگ رسانه ها با استناد به منابع ناشناس در پکن.

حتی به عنوان کلمه فیلتر است که این قانون تصویب شده هنگ Kongers باقی مانده در تاریکی در مورد محتویات آن و آنچه ممکن است در حال حاضر تشکیل یک جرم و جنایت است.

در متن کنفرانس هفته وار مطبوعاتی در روز سه شنبه صبح, هنگ کنگ, رهبر کری لام — نرم افزار-پکن منصوب — کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا این قانون تا به حال تصویب شده است و یا آنچه در آن موجود است.

“من فکر می کنم در این لحظه آن است که مناسب نیست برای من برای اظهار نظر در مورد هر گونه سوال مربوط به امنیت ملی, قانون,” او گفت.

‘پایان هنگ کنگ’

“بنابراین آنچه در زمین شده است به تصویب رسید؟” Figo چان یک رهبر مدنی, حقوق بشر, گروه نوشت: در Facebook صفحه.

برجسته دموکراسی مبارز جاشوا وانگ در توئیتر خود نوشت: “این نشانه پایان هنگ کنگ که جهان می دانستند. با جارو قدرت و بد تعریف شده قانون این شهر را تبدیل به یک #secretpolicestate.”

در یک تا حد زیادی نمادین حرکت ایالات متحده در روز دوشنبه به پایان رسید حساس دفاع-صادرات به هنگ کنگ بیش از قانون است.

“ما دیگر نمی تواند تمایز بین صادرات کنترل موارد به هنگ کنگ و یا به سرزمین اصلی چین” وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت.

“ما نمی توانیم خطر این موارد در حال سقوط به دست مردم و ارتش آزادیبخش که هدف اصلی است برای حمایت از دیکتاتوری” حزب کمونیست.

هنگ کنگ تضمین شده بود برخی آزادی — و همچنین قضایی و قانونی استقلال — 50 سال در یک معامله شناخته شده به عنوان “یک کشور دو سیستم”.

فرمول تشکیل سنگ بنای این شهر را تبدیل به یک کسب و کار کلاس جهانی هاب تقویت شده توسط یک قابل اعتماد دستگاه قضایی و آزادی های سیاسی نهان در سرزمین اصلی.

منتقدان به مدت طولانی متهم پکن از chipping دور در که وضعیت در سال های اخیر, اما آنها توصیف امنیتی قانون به عنوان مهمترین و بی پروایی نشان دادن حرکت است.

خلاصه ای از قانون منتشر شده توسط این مقام دولتی ایسنا در اوایل این ماه گفت: چین امنیت سازمان قادر خواهد بود برای راه اندازی فروشگاه علنا در نیمه مستقل شهرستان برای اولین بار.

پکن نیز گفت: از آن خواهد شد که صلاحیت برخی موارد سرنگونی حقوقی فایروال است که وجود داشته است بین هنگ کنگ و سرزمین اصلی را کنترل دادگاه پس از سال 1997 تحویل.

در سرزمین اصلی قوانین امنیت ملی به طور معمول استفاده می شود برای زندانی کردن منتقدان به خصوص برای مبهم جرم از “براندازی”.

پکن و هنگ کنگ دولت رد آن اتهامات.

آنها گفته اند که قوانین را هدف تنها اقلیتی از مردم نمی خواهد آسیب برساند آزادی های سیاسی در شهر و بازگرداندن کسب و کار, اعتماد به نفس پس از یک سال از تاریخی دموکراسی تظاهرات.

میلیون ها نفر در زمان این خیابان در سال گذشته در حالی که کوچکتر, هاردکور, از معترضان اغلب مبارزه پلیس به طور فزاینده ای در درگیری های خشونت آمیز که دیدم بیش از 9000 دستگیر شد.

اندازه فرکانس و شدت این اعتراضات را به طور چشمگیری کاهش یافته و در ماه های اخیر با جنبش دموکراسی خواهی hemmed در coronavirus شیوع ممنوعیت تجمعات عمومی و تهاجمی پلیس تاکتیک.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله