اسرائیل سفارشات مسیحی انجیلی شبکه رسانه های خدا تلویزیون را به کانال خاموش هوایی

اسرائیل تنظیم شده است و دستور داد یک مسیحی انجیلی پخش جدید کانال کردن هوا و گفت: این اعمال به خدمت مسیحی مخاطبان اما در عوض به دنبال متقاعد کردن یهودیان با انجیل عیسی مسیح.

در بیانیه ای کابلی و ماهواره ای صدا و سیمای شورای اسلامی گفت: رئیس آن آشر بیتون گفت: اسرائیل ارائه دهنده کابل داغ روز پنج شنبه انجیلی که خدا پخش تلویزیون کانال Shelanu — که به معنی “ما” در زبان عبری — باید خاموش هوا در هفت روز است.

“بررسی شورای نظارت بال نشان می دهد که کانال نیست درخواست تجدید نظر به جمعیت مسیحی در اسرائیل بلکه برای یهودیان” این شورا گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “بنابراین از خصوصیات کانال برای تصویب منعکس نمی کند آن پخش می شود.”

سخنگوی Shelanu ران کانتور, اسرائیل, مدیر منطقه ای برای خدا تلویزیون گفت: این غلط است که پخش شکسته بود قرارداد خود را.

“ما مجوز اعطا شده توسط دولت اسرائیل می گوید در زبان عبری است که مخاطبان ما این است که مخاطبان از اسرائیل بینندگان” کانتور گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “وجود دارد هیچ شرط از آنچه که ما باید به هدف قرار دادن مسیحیان است.”

داغ گفت که همکاری با شورا و عمل مطابق با آن تصمیم است.

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار و هشدارها

Shelanu که رفت روی هوا در بخشی از خدا تلویزیون های انگلستان-ثبت نام انجیلی مسیحی شرکت رسانه ای است که می گوید: این رادیو به حدود 300 میلیون خانه در سراسر جهان است. بین المللی صدا و سیمای مجوز برگزار می شود توسط یک فلوریدا-غیر انتفاعی بر اساس.

کانتور گفت که Shelanu بخشی از انجیلی خدا TV, اما آن است که یک ناجی یهودی کانال. ناجی یهودیان پیروی از قانون یهودی اما معتقدند عیسی مسیح یک شعار مسیحیت است. عمده یهودی فرقه رد مسیحایی در یهودیت به عنوان یک شکل از یهودیت است.

“همانطور که اسرائیلی ها ما خدمت در ارتش پرداخت مالیات ما و انتظار می رود این همان آزادی است که سایر گروه های مذهبی لذت بردن از” کانتور گفت.

جنجال تابیده ویژه در رابطه پیچیده بین اسرائیل و مسیحیان انجیلی بسیاری از آنها حامیان سرسخت اسرائیل است. برخی بر این باورند که یهودیان باید کنترل کامل از اورشلیم برای بازگشت مسیح و آغاز پایان بار.

در ایالات متحده, سفید مسیحیان انجیلی نیز بخش مهمی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پایه. و آواز خود تعهد به اسرائیل است که اغلب ذکر شده است به عنوان یک عامل ایجاد انگیزه در خود را کامل بویژه برای حمایت از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر دولت.

پس با فرض اینکه دفتر تهمت منتقل شده است سفارت آمریکا به اورشلیم به رسمیت شناخته شده حاکمیت اسرائیل بر سوریه بلندی های جولان و کشیده شده تا یک طرح صلح برای منطقه است که فلسطینی ها را رد کرده اند به عنوان اریب به سمت اسرائیل است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفته است که معتقد است این طرح مطابق با اسرائیل و فلسطینی ها خواسته های اساسی.

Michael Stephens, یک محقق در موسسه سلطنتی خدمات امارات در لندن گفت: در ماه گذشته است که اسرائیل همواره نگران مبلغ فعالیت در داخل مرزهای خود است.

تبلیغی “می رود در برابر آنچه دولت وجود دارد به انجام است که برای حفاظت از هویت یهودی” او در مصاحبه ای گفت:, و اضافه کرد که همواره وجود دارد یک “ناراحت کننده ازدواج” بین اسرائیل و گروه های مسیحی انجیلی که حمایت از اسرائیل اما همچنین می تواند به دنبال تبدیل یهودیان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de