ایتالیایی, نوجوانان, حرکت نزدیک تر به تبدیل شدن به ‘یا شخص مقدس حامی شخص از اینترنت’

در لندن به دنیا آمد “نابغه کامپیوتر” که در ایتالیا از لوسمی در 15 است یک گام نزدیک تر به تبدیل شدن به یک سنت در حال حاضر که واتیکان به نسبت یک معجزه به او.

کارلو Acutis که در میلان در سال 2006 بود که با اعتبار شفا برزیل پسر که بهبود از یک بیماری نادر بعد از دعا به درخواست او برای برقراری ارتباط با خدا. کارلو خواهد بود beatified در آسیسی ایتالیا در ماه اکتبر سال جاری — آخرین مرحله قبل از تقدس.

تبرک به رسمیت شناختن توسط کلیسا که یک فرد وارد بهشت و ظرفیت برای شفاعت از طرف کسانی که دعا در نام خود او — مرحله نهایی قبل از تقدس.

این بیماری همه گیر کوروناویروس با تاخیر خود را تبرک برگزار خواهد شد که در پاییز در آسیسی ایتالیا, که در آن او به خاک سپرده شده است. یک بار در دوم معجزه است تایید شده توسط شورای دانشمندان او را تبدیل به شخص مقدس حامی شخص از اینترنت است.

کارلو Acutis در سال 2002. (عکس خانوادگی)

کارلو مادر Antonia سلزنو گفت که در بسیاری از جهات پسر او یک نوجوان عادی که دوست game, بازی, بازی های ویدئویی, اما یکی که نیز تا به حال “ویژه زندگی معنوی و روحانی و هدیه در اینترنت است.”

با استفاده از این خانواده کوچک, پیر, کامپیوتر, کارلو تدریس خود را چگونه به برنامه و ساخته شده است یک سایت فهرست نویسی معجزات در سراسر جهان است.

کارلو نیز پشتیبانی می کند همکلاسی بودند که مورد آزار واقع شدند و کمک به بی خانمان ها.

“زمانی که او قرارداد سرطان خون در سن 15 سالگی ایمان او به او کمک کرد تا به دیدن درد و رنج خود را متفاوت” Brenden تامپسون مدیر عامل شرکت کاتولیک صدای. گفت.

در Carlo مراسم تشییع جنازه, کلیسا بود “بنابراین آب گرفتگی است که بسیاری از مردم تا به حال به خارج باقی می ماند” مادرش گفت:. کاتولیک از سراسر جهان و سپس درخواست واتیکان خواستار نوجوان به نام سنت.

تکنولوژی زرنگ و دانا سنت

کلیسای کاتولیک را به رسمیت می شناسد حدود 10000 saints با توجه به مرکز تحقیقات پیو — از جمله قدیسان حامی حیوانات از دست علل و کودکان — اما تعداد بسیار کمی از کودکان saints.

با توجه به جی Breeden رئیس جمهور از ایمان کاتولیک Technologies, کارلو را تشریع می تواند دیده می شود به عنوان پاپ فرانسیس “ارسال یک پیام دارد که یک محل برای تکنولوژی و ادامه داد: رشد ایمان ما و توسعه نسل بعدی کاتولیک.”

فرانسیس به نام اینترنت یک “هدیه ای از خدا” و تشویق واتیکان به استفاده از تکنولوژی برای رسیدن به آن چه واتیکان برآورد سال گذشته آن 1.3 میلیارد پیروان خود در سراسر جهان است.

در طول مستند, پاپ است livestreamed جرم از جمله عید پاک توده او را جشن گرفتند در مقابل خالی میدان سنت پیتر.

“وجود دارد یک انقلاب تکنولوژیک که اتفاق افتاده در داخل کلیسا و کلیسا هرگز همان خواهد شد دوباره بعد از این ویروس بسیار شبیه به بقیه جهان” تامپسون گفت.

این آرامگاه در آسیسی که کارلو بدن نهفته است که در حال حاضر livestreaming — 24 ساعت در روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de