جوجو فلچر و اردن راجرز نشان دهد که چرا آنها تقریبا تقسیم

جوجو فلچر و اردن راجرز در حال حاضر یکی از لیسانس ملت محبوب ترین داستان های موفقیت اما لیسانس فصل 12 زن و شوهر تقریبا نام آن را واریز سه سال پیش.

“شما می توانید بسیاری از کمال نشان می دهد. شما شگفت انگیز خرما شما بهترین کسی است. گاهی اوقات که نه زندگی واقعی” راجرز, 31, شروع شد و در یک مصاحبه مشترک با فلچر, 29 در لیسانس: بزرگترین فصل — تا کنون! در جمعه, ژوئن 29. “شما را از طریق یو پی اس و فراز و ما از طریق ما سهم عادلانه خود را از یو پی اس و فراز زندگی.”

فلچر اشاره کرد که سال اول خود را به عنوان یک زن و شوهر بود “بسیار دشوار” برای آنها.

“ما را از طریق بسیاری از مختلف مبارزات” این Fletch, طراح, گفت میزبان, Chris Harrison. “وجود دارد و یک نقطه در آن سال اول که در آن ما مانند,” اوه, می تواند ما حتی این کار را انجام?'”

راجرز توضیح داد: “ما نشستیم با هم بودند و ما مانند” ما یکدیگر را دوست دارم اما این است که به اندازه کافی در حال حاضر؟’ وجود دارد یک چنگال در جاده و ما را انتخاب کنید به ماندن با هم هستیم و بهتر است برای آن آسان نیست.”

کالج فوتبال تحلیلگر پیشنهاد به توسعه املاک و مستغلات در طول ماه اوت 2016 آخر ABC دوستیابی سری. در حالی که راجرز نمی تونه به فصل 12 از لیسانس هنگامی که آن را در اصل پخش, او به تماشای نسخه فشرده با فلچر که پخش دوشنبه شب.

“تا آنجا که ما عاشق هم بودیم ما راه بیشتر در عشق” در حال حاضر راجرز گفت: Harrison. “اما در آن فقط سرد برای دیدن آن لحظه به دلیل آن را به معنای بسیار به ما و این عالی بود.”

فلچر و راجرز جشن چهار سال با هم در ممکن است. در حالی که آنها مجموعه ای به کراوات گره ماه بعد زن و شوهر مجبور شدند برای به تعویق انداختن nuptials خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما منتظر چهار سال … چه انتظار اضافی تقریبا سال؟” فلچر گفت: ما هفته به طور انحصاری در اوایل این ماه. “ما در حال OK انتظار. ما می خواهم به انجام همه چیز را به منظور. ما می خواهیم به کارشناسی/لیسانس ما می خواهید به عروسی ما می خواهید به ماه عسل. ما می خواهیم به نوعی همه چیز را در راه ما در اصل پیش بینی. بله آن بدبو است اما من فکر می کنم ما کاملا در صلح با این تصمیم است.”

لیسانس: بزرگترین فصل — تا کنون! پخش در ABC دوشنبه در 8 p. m. ET.

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *