اماتور کارتر می گوید مایلی سایرس عمومی فروپاشی شد ‘خشن’

عاشقانه انعکاس. اماتور کارتر نشان داد که چگونه او احساس می کند در مورد قدمت در زیر تیتر گیری عاشقانه با مایلی سایرس در سال گذشته است.

“آنچه که من واقعا متوجه شدم در حال حاضر با قدمت من فوق العاده خصوصی در مورد آن” کارتر 31 گفت: نیک Viall در طول چهار شنبه, ژوئن 29 قسمت از “Viall فایل” پادکست. “پس از پاییز گذشته هنگامی که کل وضعیت [با مایلی] آمد به قرار دادن گفتم این آخرین باری که من انجام یک چیز است.'”

این جفت ارز مورخ برای نزدیک به دو ماه — با شروع تعطیلات به ایتالیا در ماه اوت و در پایان سپتامبر — و اگر چه رابطه خود را به طور مستمر در کانون توجه این تپه: آغازی جدید ستاره نشان داد که هدف آنها این بود که با احتیاط باشد.

“ما در واقع کار بسیار سخت به نگه داشتن آن به عنوان خصوصی به عنوان ما می تواند, اما از آن است که آنچه در آن است” این مدل توضیح داده شده است.

Kaitlynn Carter and Miley Cyrus Tried To Keep Relationship Private
اماتور کارتر و مایلی سایرس چلسی لورن/Rachel Zoe/شاتر; Jordan استراوس/تالار گفتگو/AP/شاتر

واقعیت ستاره که قبلا در مشخصات بالا رابطه با برودی Jenner, چه کسی او را بحباله نکاح در اوردن, در ژوئن 2018 بود اما هرگز از نظر قانونی ازدواج به ذکر است که تقسیم او از کوروش بود حتی سخت تر به دلیل نظارت عمومی.

“این خیلی سخت به رفتن را از طریق فروپاشی در چشم های عمومی ، آن را بسیار خشن” او گفت:. “اما نیز وجود دارد بسیاری به دست آورده و آموخته شده از آن است. بنابراین در حال حاضر من فقط, فوق العاده, فوق العاده خصوصی.”

کارتر تایید کرد در مصاحبه ای که او کسی دوستیابی جدید از گردباد عاشقانه با خواننده 27 و او قصد دارد به نگه داشتن آن را به عنوان آرام که ممکن است.

“با کسی که من شاهد بوده ام به تازگی من در تلاش برای آن را واقعا آهسته و مطمئن شوید که همه چیز در جای خود” او گفت Viall, 39. “ما نه دوست پسر-دوست دختر.”

MTV star نازل شده در ماه آوریل است که او نمی دانید که چگونه مسئولیت رسیدگی به تمام شهرت آمد که پس از او مورخ “مالیبو” خواننده.

“من تا به حال هیچ انتظارات است که هر کسی را به یک s–t در مورد من توسط خودم” کارتر گفت ویتنی پورت از طریق یک Instagram زنده در آن زمان اشاره کرد او فکر همه چیز را بازگشت به حالت عادی پس خود را تقسیم می شود. “من تا به حال هیچ طرح در محل. من فکر نمی کنم در مورد هر چیزی. برای مثال من در برخورد با بسیاری از احساسی که در آن زمان بدیهی است و من واقعا نبود هر جای رفتن است. من تنها ماندن در خانه است.”

تلویزیون شخصیت اضافه شده: “من فقط پیش بینی نیست هر چیزی شبیه به این اتفاق می افتد من به آن استفاده می شود زمانی که من هستم, مانند, با برودی و یا زمانی که من با [مایلی] اما هرگز زمانی که من در خود من. ذهن من فقط چرخش.”

کورش برای بخش او در نقل مکان کرد با خواننده کودی سیمپسون از فروپاشی با کارتر.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de