لیلی Reinhart معذرت خواهی برای نما انتها به افتخار Breonna تیلور

خواندن اتاق. لیلی Reinhart عذرخواهی کرد بعد از استفاده از یک risqué عکس از خودش برای بالا بردن آگاهی برای Breonna تیلور بود که کشته شده توسط پلیس کنتاکی در خانه خود در اوایل این سال است.

در یک پس-حذف Instagram پست 23 ساله ریوردیل ستاره مطرح انتها در کالیفرنیا دریاچه با عنوان “حالا که من sideboob واز توجه شما Breonna تیلور قاتلان نشده اند دستگیر شده اند. خواهان عدالت است.” پس از گرفتن گرما از طرفداران برای راه او به کار گرفته او حمایت, Reinhart ابراز تاسف در یک سری از توییت در جمعه, ژوئن 29.

Lili Reinhart Apologizes Posing Topless Honor Breonna Taylor
لیلی Reinhart و Breonna تیلور. شاتر; Change.org

“من همیشه سعی کردم به استفاده از پلت فرم من برای خوب است. و صحبت کردن در مورد چیزهایی که برای من مهم است,” او نوشت. “من هم می تونم اعتراف کنم که من یک اشتباه و من ساخته شده است یک اشتباه با عنوان. آن را هرگز قصد من توهین به هر کسی و من واقعا متاسفم برای کسانی که جرم شد.”

این زرنگ بازیگر است که میزبانی گفتگو با فعالان در Instagram در سراسر کشور Black Lives Matter تظاهرات افزود: “من سعی کردم بسیار سخت به صداقت من IGTV زندگی است که من هنوز هم یادگیری و تلاش برای بهتر خواهد بود. اما من درک می کنم که من به عنوان آمد ناشنوا تن. من واقعا تا به حال نیت خوب و فکر نمی کنم آن را از طریق آن می تواند به عنوان حساس است.”

Lili Reinhart Apologizes Posing Topless Honor Breonna Taylor
حسن نیت ارائه میدهد لیلی Reinhart/توییتر

انتقاد از Reinhart رسانه های اجتماعی فعالیت می آید هفته پس از او و سه نفر دیگر از ریوردیل ستاره متهم به تجاوز جنسی. در 21 ژوئن اوهایو بومی و او را دوست پسر سابق Cole Sprouse خطاب به “اتهامات واهی” که نیز دخیل ونسا مورگان و KJ Apa در سوء رفتار جنسی اتهامات.

“من همیشه گرفته, تجاوز جنسی اتهامات جدی است. اما این ثابت شده بود که این حساب کاربری ایجاد شده به طور خاص برای ایجاد داستان های نادرست در مورد من و بازیگران. من نمی توانم فکر می کنم از چیزی پیچیده تر از دروغ مورد تجاوز جنسی” Reinhart توییتی در پی این اتهامات. “آن وقت مردان و زنانی که به اندازه کافی شجاع به جلو آمده و با حقیقت است. این نوع دروغ می تواند خراب کردن زندگی و مشاغل – و من می توانم آن را یک دروغ به این دلیل که فردی که اتهامات در حال حاضر پذیرفته شده است که از این داستان ساخته شد.”

این مواد شیمیایی دل ستاره بعد اعتراف کرد که این اتهامات شد “تحریک” برای او و که او “به دنبال گرفتن اقدام قانونی” در برابر کاربران توییتر که شروع به شایعات. “من امیدوارم و دعا می کنم که این نه دلسرد واقعی بازماندگان از صحبت کردن در مورد تجارب خود را,” او به این نتیجه رسیدند.

پس از دریافت نشان دهنده حمایت از costars Camila مندس و Madelaine Petsch, Reinhart منعکس شده بر رفتار “قابل ملاحظه ای خودخواه انسان” که او قرار داده و او را castmates در یک موقعیت ناراحت کننده.

“تلاش می شود شخصی که با خود مهربان نیست زنده در خود توهم هستی. اگر شما در حال تأمل در اقدامات خود را, شما در حال رشد – شما در حال زندگی نمی کند” او توییتی در ژوئن 23. “وجود دارد هیچ چیز قابل توجه در مورد داشتن بیش از حد غرور و افتخار است.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله