لیزا Koshy مسائل عذرخواهی بیش از محتوای گزارش ‘طنز’, ژاپنی, لهجه

لیزا Koshy مسائل عذرخواهی بیش از محتوای گزارش ‘طنز’ به لهجه ژاپنی resurfaces

لیزا Koshy به تازگی نوشته شده بیانیه ای به توییتر درخواست بخشش از سوی جامعه بیش از او حساس و نژادپرستانه مطالب گذشته.

او همچنین ادعا کرد که اگر چه او تا به حال شده است به موضوع بی تعصب در گذشته او می تواند به آسیب او انجام شده بود به دیگران در پی او گرفتاری.

این ویدئو که مطرح است از سال 2016 زمانی که لیزا و YouTuber دیوید Dobrik بودند در یک رابطه است. در طول این دوره از این ویدئو Dobrik شنیده می شود تمسخر لهجه ژاپنی توسط عمدا mispronouncing نام محصولات فقط برای خنده.


لیزا بعد از آن صادر شده عذرخواهی برای اقدامات گذشته ادعا “‘من در حال حاضر که برخی از قبلی من را تحت تاثیر قرار و خود من در گذشته فکر صحبت کردن و داستان سرایی تقویت کلیشه ها. من حرف از فرهنگ های مختلف با هدف تجلیل از آنها اما با تاثیر از اختصاص آنها.”

او همچنین اظهار داشت: “” من متاسفم به جوامع که من باعث صدمه دیده در. آن را ترکیبی از فردی و جمعی حساب با گذشته ما به درمان و حرکت رو به جلو با هم. در نظر گرفتن این که استعفای من از جهل و اعلامیه به عنوان یک متحد در عمل است. من به فضل ایجاد فضا و شکستن این لعنت سیستم در جایی مثل زندگی من بر روی آن بستگی دارد…به دلیل بیش از حد بسیاری انجام دهد.”

برای unversed موضوع در ابتدا به وجود آمد و پس از پس از یک Infinite user @callmesukiwi مدعی شد یک “مثال روشن از نرمال نژاد پرستی در برابر آسیایی ها.”

کاربر زیر نویس این ویدئو ادعا “آنها در حال تلاش ژاپنی آب نبات و تظاهر به بحث در ژاپنی به عنوان یک شوخی است. نیست که هنوز هم … نژادپرستانه?”

در این ویدئو Dobrik شنیده میشد گفت: “آن را نژادپرستانه که مانند من می شنوید برای تلفن های موبایل زمانی که آنها صحبت” در حالی که لیزا اعلام کرد که نمی شود آن را نژادپرستانه و تا زمانی که او “نگه داشته گفت: هیچ.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de