لیسانس عزیزم! Arie Luyendyk جونیور و لورن برنهام شد افتخار پدر و مادر خود را, Alessi, در مارس 2019 شده اند و ارسال تصاویر از یک کمی از زمان.

“ما باید سالم و زیبا دختر بچه 6lbs, 13oz 20cm در طولانی” راننده خودرو مسابقه نشان داد در Instagram داستان در زمان پس از مستند خود را تجربه بیمارستان. “مامان و نوزاد انجام می دهند ما خیلی فوق العاده خوشحال است.”

Burnham اضافه شده یک پست از خود او: “او بسیار شیرین و آرام و @ariejr و من نمی تواند بیشتر در عشق با او.”

ما هفتگی اخبار شکست در نوامبر 2018 که این زن و شوهر که ملاقات و سقوط در عشق در فصل 22 از لیسانسبود اولین فرزند خود را در راه است.

“ما در تلاش بودند اما ما خیلی هیجان زده” نماینده املاک و مستغلات گفت: ما. “این رفتن به یک فصل جدید در زندگی ما است.”

این Virgina بومی توضیح داد که آنها به فکر آینده خود سبک های فرزند پروری خواهد تقلید راه آنها درمان سگ خود را, تماس با شوهرش “چنین softie” در حالی که او را “کمی بیشتر از disciplinarian.”

دو ماه بعد, شخصیت های تلویزیونی به طور انحصاری نشان داد که جنس نوزاد خود را به ما. “ما هر دو امیدوار است که ما با داشتن یک دختر بچه” برنهام گفت: ما در ماه های ژانویه — و رویای خود را به حقیقت است.

“من نمی خواهد که به نگرانی در مورد قرار دادن که پسر کوچک به یک خودرو در هر زمان به زودی” به لیسانس آلوم شوخی.

که در همان ماه های واقعی ستاره زن سروری گره در هاوایی است. در حال حاضر که آنها به استقبال سومین عضو خانواده خود را نگه دارید و اسکرول از طریق گالری زیر یک نگاهی از نزدیک Alessi.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de