مینیاپولیس صرف هزاران نفر در خصوصی امنیتی برای شهر Councilmen میان تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت’ پلیس


مینیاپولیس صرف بیش از $63,000 به ارائه امنیت خصوصی برای اعضای آن شورای شهر است که صریح در تماس پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس پس از مرگ جورج فلوید.

Andrea جنکینز (بخش 8), Phillipe کانینگهام (بخش 4) و الندرا کانو (بخش 9) در حال ارائه جزئیات است که هزینه $4,500 یک روز یک شهرستان سخنگوی تایید به محلی خروجی FOX9.

در حالی که Cano بازگشت نیست یک درخواست برای نظر کانینگهام گفت که او “راحت علنا بحث در مورد تهدید به مرگ علیه من” اما گفت: امنیت موقت بود. جنکینز — یک آمریکایی آفریقایی تبار که شناسایی به عنوان یک زن — گفت FOX9 که امنیت بیش از نگرانی برای “تعداد زیادی از سفید ناسیونالیست(ع) در شهرستان ما و دیگر تهدید ارتباطات من دریافت کردیم.”

یک مینیاپولیس اداره پلیس سخنگو گفت FOX9 که پلیس شده بود آگاه ساخته و از هر گونه تهدید علیه اعضای شورای شهر.

شهرستان سخنگوی توضیح داد که اقدامات فعلی هستند “یک پل موقت” به روش های رسمی تر برای اعضای شورا هستند و انتظار می رود به تصویب $175,000 که نیاز رسمی تایید توسط شورای شهر است.

هفته گذشته مینیاپولیس شورای شهر رای دادند 12-0 به پیشرفت بیشتر یک پیشنهاد برای پیاده سازی این شهر اداره پلیس. رئیس شورای شهر لیزا بندر معتقد است که در پاسخ به سوالات بیش از ایمنی است که ترس از “محل امتیاز است.””من فکر می کنم ما نیاز به قدم به عقب و تصور کنید آنچه در آن می خواهم به در حال حاضر زندگی می کنند که در واقعیت که در تماس با پلیس از معنی ممکن است آسیب بیشتری به جای” او با سی ان ان گفت در اوایل این ماه.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • مینیاپولیس رئیس پلیس به پایان می رسد مذاکرات قرارداد با اتحادیه به عنوان برنامه اصلاحات ظهور
  • Ilhan عمر: مینیاپولیس, اداره پلیس ‘فاسد به ریشه’ قابل اصلاح نیست
  • حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس شورای شهر نشانه تعهد برای از بین بردن پلیس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de