پارک های ملی – حتی کوه راشمور – نشان می دهد که وجود دارد بیش از یک نوع وطن پرستی


به برخی از آمریکایی ها چهره ها در کوه راشمور در حال میهنی رهبران; به دیگران آنها استعمارگران. AP Photo/Stephen نخلستان

جولای 4th خواهد بود ساکت تر از حد معمول در این سال به لطف COVID-19. بسیاری از شهرهای ایالات متحده در حال لغو نمایش آتش بازی برای جلوگیری از نقاشی جمعیت زیادی است که می تواند در ترویج و گسترش coronavirus.

اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای مرحله یک جشن در کوه راشمور یادبود ملی در داکوتای جنوبی در جولای 3. آن را آسان ببینید که چرا استقلال در مراسم روز ملی یادبود برجسته حک چهره جورج واشنگتن و توماس جفرسون, آبراهام لینکلن و تئودور روزولت به نظر می رسد مانند ساده میهنی در بیانیه ای.

اما وجود اختلاف است. برگ برنده این دیدار خواهد بود دربسته در محیط با آتش بازی برای اولین بار در یک دهه با وجود نگرانی که فشفشه می تواند مشتعل کردن آتش سوزی. و آمریکایی های بومی در حال برنامه ریزی تظاهرات اضافه کردن کوه راشمور به فهرست بناهای تاریخی در سراسر جهان است که منتقدان را به عنوان بزرگداشت تاریخ نژادپرستی و برده داری و نسل کشی و تقویت سفید برتری.

به من نشان می دهد در کتاب “خاطرات موضوع: احساسات, محیط زیست و حافظه در آمریکا سایت های تاریخی” بسیاری از تکریم سایت های تاریخی بگویید پیچیده داستان. حتی کوه راشمور که طراحی شده بود به صراحت به موجب غرور ملی می تواند یک منبع از خشم یا شرم به جای میهنی احساس.

قرن بیست و یکم میهن پرستی یک موضوع حساس به طور فزاینده ادعا توسط امریکا محافظه کار راست. پارک ملی خدمات سایت مانند کوه راشمور در حال اراضی عمومی به معنای قدردانی توسط هر کس, اما آنها بالا بردن سوالات مهم در مورد تاریخچه و وحدت و عشق به کشور به خصوص در طول این سال انتخابات.

برای من و من گمان می کنم برای بسیاری از گردشگران ملی یادبود و بناهای تاریخی استنباط احساسات متضاد. وجود غرور و افتخار ملت ما دستاوردهای اما همچنین احساس گناه و پشیمانی و یا خشم بیش از هزینه های پیشرفت و بی عدالتی است که هنوز هم وجود دارد. میهن پرستی به خصوص در سایت های شرم می تواند نگران کننده – و من این را به عنوان یک چیز خوب است. به نظر من صادقانه مقابله با بخش های تیره تر از تاریخ ایالات متحده به عنوان به خوبی به عنوان آن بهترین لحظات حیاتی برای گردشگری برای میهن پرستی و ملت است.

که تاریخ ؟

میهن پرستی دارای ریشه لاتین “patriotia” به معنی “هم میهن همکار.” این مشترک به احساس غرور میهن پرستانه در آمریکا دستاوردهای تکنولوژیک و یا قدرت نظامی. اما آمریکایی ها نیز شکوه در تنوع و زیبایی مناظر طبیعی. این نوع از میهن پرستی من فکر می کنم پتانسیل را دارد که جامع تر کمتر تفرقه و بیشتر اجتماعی و محیط زیست فقط.

[تخصص در صندوق پستی خود را. ثبت نام برای مکالمه عضویت در خبرنامه و دریافت متخصص در اخبار امروز, هر روز است.]

محیط فیزیکی در ملی یادبود می تواند الهام بخش بیش از یک نوع وطن پرستی. در کوه راشمور گردشگران دعوت به راه رفتن در خیابان پرچم, آگهی متنی در این کار نیاز به حک کردن چهار رئیس جمهور ایالات متحده چهره از گرانیت و تحسین هنگامی که تفنگداران دعوت جانبازان نظامی روی صحنه در طول برنامه های بازدید کننده. میهن پرستی مراکز در کار, پیشرفت و “مردان بزرگ” یادبود اعتبارات با تاسیس گسترش حفظ و وحدت در ایالات متحده

اما دیدگاه دیگر. بازدید از پیتر Norbeck چشم پوشی کردن یک درایو کوتاه از سایت اصلی رئیس جمهور’ چهره عناصر کوچک تعبیه شده در گسترده Black Hills منطقه است.

دوباره دیدن این بنای یادبود در فضا و بررس آن را در زمان طولانی تر در مقیاس جرقه می تواند احساسات جدید. سیاه تپه ها در یک مکان مقدس برای لکتا مردم که آنها هرگز به میل خود واگذار. مشاهده کوه راشمور در این راه نهاد آن سنگ چهره در یک گسترده زیست محیطی تاریخی و استعماری زمینه و پرسش در مورد تاریخچه و عدالت است.

سایت های شرم

سایت های که در آن بازدید کنندگان به معنای احساس ندامت چالش میهن پرستی بیشتر به طور مستقیم. در Manzanar ملی سایت تاریخی در کالیفرنیا – یکی از 10 اردوگاه که در آن بیش از 110,000, ژاپنی, آمریکایی زندانی در طول جنگ جهانی دوم – طبیعی و متنی نشانه های جلوگیری از هر گونه آسان میهنی رفلکس.

بازسازی برج نگهبانی و سربازخانه کمک به بازدید کنندگان درک تجربه بودن بازداشت شده اند. من می توانم تصور کنید که آمریکایی ژاپنی’ شرم به من وارد claustrophobic ساختمان و لمس خشن نی که پر موقت تشک. بسیاری از بازدید کنندگان بدون شک کاردانی کوه با ماجراجویی و آزادی اما برخی از incarcerees دیدم نزدیک سیرا نوادا به عنوان سنگر تقویت اردوگاه حصار سیم های خاردار.

رنجرز بازی تا این تنش عاطفی در تور خود را. من تو را دیدم یک رنجر موقعیت یک گروه از دانش آموزان در بالای آنچه که پس از توالت و از آنها بپرسید: “آیا آن را دوباره اتفاق می افتد? ما نمی دانیم. ما هنوز امیدواریم. ما باید به ایستادن برای آنچه درست است.” به جای ارائه بازدید کنندگان خود تبریک حس بودن یک شهروند خوب Manzanar برگ های آنها را با نگران کننده سوال و احساسات مخلوط.

بازدید کنندگان به حبس در اردوگاه های امروز ممکن است اتصالات به مرز ایالات متحده و مکزیک که در آن بازداشتگاه کررل مردم در شرایط ناسالم گاهی جدا کردن کودکان از پدر و مادر است. سایت های مانند Manzanar از ما بخواهید به تجدید نظر که “شمارش” به عنوان یک آمریکایی و آنچه ما را متحد می سازد به عنوان انسان است.

دیدن و نوشتن در مورد این و دیگر سایت های ساخته شده من در نظر گرفتن آنچه در آن بود را به جدا میهن پرستی از “امریکا در ابتدا”سبک ناسیونالیسم و توزیع مجدد آن را به عنوان غرور جمعی در ایالات متحده متنوع از مناظر و مردم. ساختمان فراگیر تر میهن پرستی به معنی جشن آزادی در همه اشکال – مانند ساخت Juneteenth تعطیلات فدرال – و بزرگداشت مصیبت های گذشته ما در راه است که ترویج عدالت در حال حاضر.

فروتن میهن پرستی

این July 4th دعوت تفکر از چه نگه می دارد ما هم به عنوان یک ملت در طول زمان از حساب است. من معتقدم که آمریکایی ها باید مایل به تصور کنید که چگونه یک یادبود می تواند توهین آمیز و یا ضربه. خدمات پارک های ملی, وب سایت ادعا می کند که کوه راشمور حفظ یک “میراث غنی همه ما به اشتراک بگذارید” اما چه اتفاقی می افتد زمانی که میراث احساس نفرت به برخی از مردم است ؟

رشد حرکت برای از بین بردن مجسمه های مؤتلفه ژنرال و دیگر چهره های تاریخی در حال حاضر درک می شود نژادپرستانه از جمله مجسمه تئودور روزولت در مقابل شهر نیویورک, موزه تاریخ طبیعی, آزمون محدودیت های ملی و انسجام. درک این حرکت است نه یک موضوع سیاسی صحت – این ماده از شفقت.

وضوح بیشتر در مورد ارزش سیستم می تواند کمک به متحد آمریکایی ها در سراسر حزب خط. روانشناسان دریافته اند قابل توجه تفاوت بین چارچوب های اخلاقی که در شکل لیبرال ها و محافظه کاران’ views. محافظه کاران به طور کلی اولویت بندی پاکی و تقدس و وفاداری در حالی که لیبرال ها تمایل به ارزش عدالت در قالب نگرانی در مورد انصاف و آسیب برساند. به نظر من میهن پرستی می تواند تابع به عنوان یک عاطفی پل بین این مبانی اخلاقی.

تحقیقات من نشان می دهد که بازدیدکننده داشته است به سایت های یادبود مفید برای شناخت ما وابستگی متقابل با یکدیگر به عنوان ساکنان یک کشور مشترک. مکان هایی مانند کوه راشمور بخشی از جمعی ما گذشته که افزایش سوالات مهم در مورد آنچه ما را متحد امروز. من اعتقاد دارم که این مسئولیت ما را به رویکرد این مکان و هر یک از دیگر با غرور و فروتنی.

این یک نسخه به روز شده از یک مقاله در اصل منتشر شده در تاریخ 26 ژوئن 2019.

این مقاله, چاپ, از, مکالمه, غیر انتفاعی, اخبار سایت اختصاص داده شده به اشتراک گذاری ایده ها از متخصصان دانشگاهی.

ادامه مطلب:

  • بیش از مناظر: پارک ملی حفظ تاریخ و فرهنگ ما
  • The twisted roots of U. s. سیاست زمین در غرب

جنیفر Ladino دریافت کمک مالی از موقوفه ملی برای علوم انسانی برای حمایت از او در کتاب ملی یادبود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de