وسواس! افزایش منحنی خود را به کمال با این پرفروشترین کوتاه

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

جین یکی از متنوع ترین پارچه های اطراف. فکر می کنم در مورد آن! وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از پارچه های کتانی زبر و راه برای کار با آن — و همه آنها را عالی شده به پستو. سنتی جین است که به طور معمول در سفت طرف اما این روزها وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های چسبناک مواد است که می تواند به حفظ شکل آن را برای دیگر.

هنگامی که شما اضافه کردن کشش به جین می خواهم آن را می شود بیشتر فرم-اتصالات — به همین دلیل است که شلوار جین لاغر تمایل به برخی از elastane در آنها است. با که در ذهن ما در بر داشت یک جفت فوق العاده چسبناک کوتاه از لوی که خریداران می گویند خود را منحنی نگاه شگفت انگیز!

Signature by Levi Strauss & Co. Gold Label Women's Mid-Rise Cut Off Shorts (Dark Ivy)
امضا توسط Levi Strauss & Co. برچسب طلا زنان کاپشن قطع کوتاه (تیره پیچک) آمازون

آن را ببینید!

گرفتن امضا توسط Levi Strauss & Co. برچسب طلا زنان کاپشن قطع کوتاه برای قیمت با شروع از $18 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید قیمت و در دسترس بودن معتبر هستند در زمان انتشار 30 ژوئن 2020 اما در معرض تغییر است.

این لوی کوتاه که به سرعت تبدیل شدن به یک مورد علاقه در میان مشتریان آمازون. نه تنها آنها فراتر از شایستگی های مناسب گزارش شده است که باور نکردنی است. البته به عنوان مورد با موارد شامل کشش این ژان شلوارک کاملا راحت برای پوشیدن دارم. آنها همچنین در حال حاضر در دسترس در سه عالی گزینه های رنگ: نور آبی شستشو آبی تیره شستشو و سبز کمو چاپ.

این لوی یک پرواز زیپ بسته شدن و استاندارد خود را پنج جیب طراحی و وجود دارد برخی از نور چیز ساییده شده در لبه دار کردن. چه داوران با محبت هستند بیشتر در مورد این کوتاه اتفاق می افتد به طول. آنها به اندازه کافی کوتاه بدون خطر هر گونه “peekaboo” در پشت — آنها ارائه مقدار مناسب از پوشش, اما هنوز هم نشان می دهد مقادیر کافی از پا!

Signature by Levi Strauss & Co. Gold Label Women's Mid-Rise Cut Off Shorts (Camo Green)
امضا توسط Levi Strauss & Co. برچسب طلا زنان کاپشن قطع کوتاه (Camo سبز) آمازون

آن را ببینید!

گرفتن امضا توسط Levi Strauss & Co. برچسب طلا زنان کاپشن قطع کوتاه برای قیمت با شروع از $18 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید قیمت و در دسترس بودن معتبر هستند در زمان انتشار 30 ژوئن 2020 اما در معرض تغییر است.

ما نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که بررسی های متعدد این ادعا کوتاه می تواند اجرا شود با توجه به کشش. اگر شما به دنبال تنگ تر مناسب و سپس سفارش یک اندازه پایین ممکن است یک حرکت عاقلانه است. اگر شما خوب با کمی شل تر مناسب (که بسیار در روند برای تابستان) خود را به چوب اندازه واقعی. برخی از خریداران هستند و حتی ربودن این شلوارک در فام های مختلف به طوری که آنها همیشه باید یک جفت را می پوشند و ما فکر می کنم که genius!

آن را ببینید: دریافت امضا توسط Levi Strauss & Co. برچسب طلا زنان کاپشن قطع کوتاه برای قیمت با شروع از $18 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید قیمت و در دسترس بودن معتبر هستند در زمان انتشار 30 ژوئن 2020 اما در معرض تغییر است.

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی سبک های بیشتر از امضا توسط Levi Strauss & Co. برچسب طلا در اینجا و همه از مد زنان در آمازون در دسترس در اینجا! فراموش نکنید که برای بررسی از همه از آمازون معاملات روزانه در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله