Phoebe Tonkin است که قدمت Phantom Planet خواننده الکس Greenwald

عشق در هوا است! Phoebe Tonkin نشان داد او قدمت الکس Greenwald در لاسی پست های رسانه های اجتماعی.

این اصل آلوم 30 ساخته شده رابطه او Instagram رسمی در دوشنبه 29 ژوئن با ارسال بوسیدن ضربه محکم و ناگهانی از او و فانتوم سیاره خواننده 40.

“🖤 پوشیدن yo ماسک!” Tonkin زیر نویس این عکس نشان می دهد که زن و شوهر سانسور در حالی که با پوشیدن پوشش صورت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Greenwald نشان داد رابطه اش با بازیگر استرالیایی دو ماه قبل از به اشتراک گذاری یک عکس از Tonkin روی تخت دراز کشیده پوشیدن یک پیراهن با گروه خود به نام در آن است.

“جدید @phantomplanet پیراهن می آید با دختر بچه” را نوشت و در مارس 4. “لطفا خرید یک پیراهن آن بوده است تا 21 روز است. من باید او را از خانه من. @hellomerch.”

Tonkin در اشاره او عاشقانه با Greenwald در اوایل سال جاری حمایت خود را حرفه ای جدید در دو رسانه های اجتماعی پست.

این دایره راز آلوم مشترک رجعت آگهی برای بازیافت در روز زمین در ماه آوریل نوشتن “مبارک 🌏 زمین 🌎 بعد از دوازده سال @alexandergreenwald 💞🌈🌻🍃.”

چند هفته قبل از او ترویج قدیمی آهنگ جدید “خرابکار” و با برچسب او را یک بار دیگر. “🤗🤗🤗🤗 @phantomplanet @alexandergreenwald 👍,” او نوشت: در کنار تصویری برای این گروه آهنگ در ماه مارس است.

ما هفتگی تایید کرد در ماه ژانویه 2019 که Greenwald و Brie Larson قطع نامزدی خود را پس از نزدیک به شش سال با هم. رکورد تولید پیشنهاد شده به اسکار برنده 30 در مارس 2016 در حالی که در توکیو سه سال پس از خود را عاشقانه آغاز شد.

پیش از فروپاشی لارسون گفت: ما در ماه ژوئن 2018 که نوازنده بود “فقط یک واقعا فرد خوب است.” این اتاق بازیگر پس از نقل مکان کرد با الیاس Allan-حمله رعد اسا.

Tonkin, برای او بخشی مورخ سابق Vampire Diaries costar Paul Wesley روشن و خاموش برای چهار سال است. ما اخبار شکست خود را تقسیم شده در اکتبر 2017, زیر مختصری از جدایی و آشتی که بهار. این جفت ارز در مجموعه ای از سری CW و شروع به دوستیابی در سپتامبر 2013.

Wesley, 37, مخفیانه بحباله نکاح در اوردن, اینس د رامون, E! اخبار گزارش شده در فوریه 2019.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net