راب کارداشیان بدن تکامل از طریق سال

کار بر روی خود را! راب کارداشیان اول شد نام خانواده پس از ظاهر شدن در خانواده اش E! واقعیت سریال Keeping Up With the Kardashians. از آنجا طرفداران را دیده اند که چگونه sock طراح تنظیم به زندگی در هالیوود و چگونه بدن خود را تغییر داده است در طول سال.

Kris Jennerتنها پسر را تجربه کرده است نوسان وزن در طول زندگی بزرگسالی خود را. خود را وزن شروع در اوایل 2010s, که در طی آن او نوشته شده رجعت عکس در آگوست 2015 که ادعا کرد که آن را “آغاز شده و در اینجا با این milkshakes.” تصویر کارداشیان مشترک گرفته شد در سال 2011 زمانی که او افتخار یک نگاه باریک در کارخانه قند آمریکا Brasserie در لاس وگاس.

هر چند او سخت کار می کرد برای باریک کردن پس از اولیه خود را به دست آوردن او اغلب در تلاش برای نگه داشتن وزن. او همچنین عقب نشینی از دوربین های دیجیتال و عمومی ظاهر شد نادر است.

“من فکر می کنم او فقط رفتن را از طریق یک مرحله که در آن او را راحت در پوست خود” راب خواهر بزرگ کیم کارداشیان توضیح داد: امروز در 2015. “او در حال کار واقعا سخت به عقب بر گردیم به جایی که او واقعا می خواهد.”

این KKW زیبایی مغول گفت که او نمی “لزوما فکر می کنم” مبارزات خود را مرتبط به شهرت. بلکه او معتقد است که آن را به “شرایط در زندگی خود را که او واقعا نمی برخورد با” در طول زمان است.

“این که آیا آن را شما می دانید که از دست دادن پدر ما و یا برخی breakups و یا شما می دانید او بسیار نزدیک به Lamar [Odom] و هنگامی که شما می دانید Khloé و او را شکست تا که واقعا سخت بود او را” او توضیح داد. “بنابراین من فکر می کنم آن را یک زن و شوهر از چیزهایی.”

راب در بیمارستان بستری شد در دسامبر 2015 و پس از اینکه مبتلا به دیابت نوع 2 شش ماه پیش از آن. او تا به حال یکی دیگر از دیابت مربوط به بستری شدن در بیمارستان سال پس از.

E! شخصیت مورد استقبال پدر رویا در سال 2016 با سابق خود نامزد Blac Chyna. در طول رابطه خود را با واقعی Blac Chyna ستاره او اعتبار خود را از طریق Instagram خود را به عنوان “انگیزه” برای ادامه از دست دادن وزن است. در همان پست او ادعا می رفته اند از 298 به 248 پوند است. (سابق جفت فرا گرفته بودند در یک کثیف حضانت فرزند نبرد نزدیک به سه سال پس از 2017 تقسیم می شود.)

در ژوئن 2019 راب نشان داد که او در ادامه به جلو با رژیم تناسب اندام پس از شرکت در یک روز. ماه بعد او عناوین ساخته شده پس از debuting در شکل باریک در حالی که نما با مادرش در لباس هالووین. او نشان داد یک قاب نازک تر یک بار دیگر در ماه ژوئن 2020 که در طی آن او در ظاهر در خواهر Khloé Kardashian‘s 36th جشن تولد.

پایین ببینید راب بدن تکامل از طریق سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله