معلم مدرسه که خود در قرنطینه کانکتیکات خانه برای سه هفته ناپدید پس از رفتن برای یک پیاده روی در اوایل ماه مه

نزدیک به هشت ماه گذشت از یک معشوق, کانکتیکات, معلم مدرسه ناپدید شد در ساعات اولیه صبح از تولد 50 خود را در 7 مه سال 2020 و اعضای خانواده بیمار نگران.

گیل کونها

گیل کونها, 50, گذشته دیده می شد تنها پس از نیمه شب در 7 مه در پدر و مادر خود را’ خانه در منطقه غرب ساحل, کانکتیکات, با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده توسط غرب پناهگاه اداره پلیس.

گیل پسر عموی لری کنی گفت Dateline که گیل پدر را دیدم او را به تماشای تلویزیون بین ساعت 12 صبح و 2 ساعت بعد که صبح گیل را از خواب بیدار برای پیدا کردن که گیل رفته بود.

“غیر معمول نیست گیل به بیرون رفتن برای یک پیاده روی” لری گفت. “اما زمانی که او نمی گرداند بعد از آن روز او می دانست که چیزی اشتباه بود. او نمی خواهد فقط بدون تماس با خانواده خود را.”

هر دو لری و باب توارث است که یکی دیگر از گیل عموزاده گفت Dateline که خانواده او نیز نگران است چرا که گیل به حال تجربه شده است علائم COVID-19 و به حال خود قرنطینه به مدت سه هفته قبل از ناپدید شدن او.

“او هرگز آزمایش ویروس. اما او به خوبی احساس و تصمیم به خود منزوی کردن در اتاق خود را به خاطر او می ترسم که او تا به حال ویروس” لری گفت. “او می خواست به مطمئن شوید که خانواده اش در امان بود.”

لری اضافه شده است که خانواده در نظر گرفته شده است که گیل ناپدید شدن ممکن است به طور مستقیم مربوط به Coronavirus به عنوان علائم می تواند شامل تغییر وضعیت ذهنی و سردرگمی است.

“اما چرا ما در بر داشت ؟ کجا رفت ؟ که در آن او است؟” لری پرسید. او گفت: این پرسش او در می یابد خودش درخواست روزانه. “اگر چیزی اتفاق افتاده است به او به دلیل ویروس یا اگر او را آزار خود و یا حتی اگر کسی چیزی به او ما هنوز او را پیدا کنید. اما او فقط رفته بدون ردیابی.”

لری گفت Dateline که گیل را پشت سر گذاشته بود دو تلفن همراه اعتباری و دبیت کارت پول و گذرنامه خود را. تنها موردی که به نظر می رسد گم شده است گواهینامه رانندگی خود را.

“در آن همه چیز وجود دارد” لری گفت. “اگر او به عنوان در نظر گرفته شده به عقب می آیند.”

گیل عموزاده گفت Dateline آنها هیچ دلیلی برای این باور است که گیل صدمه خواهد خود و یا که هر کسی می خواهد به او آسیب برساند. آنها اضافه شده است که او گفته بود به برادر خود در مدت کوتاهی قبل از ناپدید شدن او و ابراز چقدر هیجان زده او به دیدار او در نیویورک زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد.

گیل که در اروپا زندگی کرده بود برای دهه گذشته و کار به عنوان یک معلم در پرتغال و ترکیه تا به حال نقل مکان به طور موقت به خانه پدر و مادر خود در وست هیون در ماه نوامبر. او شروع به کار به عنوان یک معلم برای غرب پناهگاه عمومی سیستم مدرسه تا COVID-19 همه گیر بسته همه چیز را.

“یکی از گیل بزرگترین نگرانی برای کسانی که از دانش آموزان خود را که تکیه بر گرفتن صبحانه و ناهار وعده های غذایی از مدرسه” لری گفت. “او به من گفت” متاسفانه این دانش آموزان هنوز هم نیاز به غذا خوردن است و او نگران بود در مورد چگونه دانش آموزان می خواهم که دسترسی به این وعده های غذایی در طول دولت موظف بسته شدن. گیل نگرانی برای این صحبت می کند به یکپارچگی خود را و چگونه او واقعا مراقبت برای دانش آموزان خود را.”

رشد گیل و دو برادر خود را صرف مقدار زیادی از زمان با عموزاده خود را که توصیف او به عنوان “مهربان و ملایم بسیار فرد مسئول با قلب گرم.”

“وجود دارد 16 از ما و همه ما رو با هم به صورت هفتگی بازدید به پدربزرگ و مادربزرگ های ما’ خانه و در طول تعطیلات به جشن می گیرند با هم” لری گفت. “ما یک خانواده صمیمی و اگر چه ما نمی, همه, هنوز هم زندگی می کنند در New Haven منطقه ما یکدیگر را اغلب در خانواده جشن و در طول تعطیلات.”

گیل که همچنین به عنوان یک استعداد نوازنده گیتار, برنامه ریزی برای انجام از طریق زوم با برخی از دوستان خود بعد از آن در شب از روز او ناپدید شد.

“او مشتاق ترانه سرا و او را نگه می دارد یک مجله از افکار خود را که او ترجمه را به آهنگ زیبا شعر” لری گفت Dateline. “من تا به حال لذت بردن از خواندن مجله خود را و من شیفته با خود شعر است.”

همان عموزاده در حال حاضر همکاری با بسیاری از گیل دوستان به عنوان یک تیم برای کمک به پیدا کردن گیل و او را به خانه برگردانید.

بررسی راه اندازی شد توسط غرب پناهگاه اداره پلیس و جستجوهای انجام شد زیر گیل ناپدید شدن است. جستجو در تیم scoured جنگل های انبوه و خط ساحلی در نزدیکی گیل در خانه با کانین و هواپیماهای بدون سرنشین.

بیش از 400 فرد از دست رفته آگهی ارسال شده در 24 ساعت اول گیل پسر عموی باب گفت Dateline. خانواده نیز بعد از استخدام خصوصی اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین و جسد کانین اما هیچ ردی از گیل.

از طریق تعاونی تلاش Lamar, تبلیغات, تابلوهای تبلیغاتی با گیل عکس و اطلاعات ارسال شده در بین 95 و بین ایالتی 91 در New Haven, کانکتیکات منطقه است.

“ما فقط احساس به عنوان اینکه ما خسته ما تلاش های محلی در این مرحله” باب گفت Dateline. “ما امیدواریم که با گسترش این کلمه کسی که می داند چیزی را به جلو آمده با اطلاعات است. ما فقط می خواهیم او را به خانه آورد.”

گیل توضیح داده شده است به عنوان 5’10” قد حدود 175 پوند است. او یک سر و پر ریش و سبیل. او در گذشته دیده می شود پوشیدن خاکستری و آبی ژاکت و قرمز گلدار برای پوشش بینی و دهان خود را.

هر کسی با اطلاعات در مورد محل نگهداری از گیل کونها خواسته است برای تماس با غرب پناهگاه پلیس در 203-937-3900.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *