مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم به سوء استفاده از قدرت پس از به tweeting مردم می خواستند برای vandalising مجسمه های سیاه در طول زندگی مسائل تظاهرات


سوارکاری مجسمه ای از رئیس جمهور سابق آمریکا ژنرال اندرو جکسون که طناب و زنجیر هنوز هم حلق آویز پس از معترضان تلاش برای سرنگونی آن در لافایت مربع در مقابل کاخ سفید در واشنگتن دی سی در 22 ژوئن 2020: خبرگزاری گتی ایماژ

چهار مرد متهم شده اند توسط دادستان فدرال برای سایتهای در تلاش برای خراب کردن یک مجسمه از اندرو جکسون پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای دستگیری 15 نفر به اشتراک گذاشته شده و یک سری از “خواست” پوستر های هشدار دهنده منتقدان که او تا به حال قرار دادن زندگی در معرض خطر با هدف قرار دادن معترضان.

این افراد به اتهام تخریب اموال فدرال وزارت دادگستری در روز شنبه اعلام کرد.

معترضان در سراسر آمریکا را نیز هدف قرار بناهای تاریخی به کنفدراسیون در حالی که شهر و مقامات دولتی اعلام کرده اند نیت به آنها را حذف کنید. رئیس جمهور و متحدان محافظه کار شده اند roundly برای جلب توجه به صدمه به اموال و خرابکاری در طول antiracism تظاهرات بدون پرداختن به حملات پلیس و پلیس قتل که مجبور تظاهرات در وهله اول.

اقدام ما وکیل مایکل R شروین در بیانیه ای گفت که “این اتهامات باید به عنوان یک هشدار به کسانی که انتخاب می کنید به بی حرمت مجسمه ها و بناهای تاریخی که زینت ملت ما سرمایه خود رفتار خشونت آمیز و رفتار جنایی تحمل نخواهد شد”.

روز دوشنبه معترضان اقدام به سرنگونی مجسمه با استفاده از طناب و زنجیر اما شد متوقف شده توسط پلیس. روز بعد رئیس جمهور گفت که او مجاز دولت فدرال “به دستگیری هر کسی که vandalises و یا از بین می برد هر بنای مجسمه و یا دیگر مانند اموال فدرال در آمریکا تا 10 سال زندان در هر جانبازان یادبود حفظ قانون و یا سایر قوانین که ممکن است مربوط”.

گرگوری موناهان اقدام رئیس ما پارک پلیس را محکوم کرد “اسفناک و اعمال خشونت” علیه مجسمه. پلیس اخراج اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی و استفاده از باتوم در برابر معترضان.

روز جمعه رئیس جمهور اعلام کرد یک فرمان اجرایی به “اطمینان از کلاه هر فرد یا گروهی که از بین می برد و یا vandalizes یک بنای یادبود و یا مجسمه است تحت پیگرد قانونی قرار به حد کمال”.

بعد از آن او به اشتراک گذاشته شده “می خواستم” پوستر برای 15 نفر به نزدیک به 83 میلیون پیروان توییتر دنبال پست های فردی برای هر فرد تحت تعقیب اف بی آی جرایم خشونت آمیز نیروی کار. بسیاری از مردم در پوستر افرادی هستند که از رنگ.

در حالی که رئیس جمهور حمله کرده است “antifa” و “چپ افراطی” معترضان در سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات او ذکر نشده تهدیدات از راست گروه که ادعا اعضای دستگیر شده اند با اجرای قانون فدرال پس از کشته شدن یک افسر فدرال و مسلح تلاش برای نفوذ به تظاهرات.

“رئیس جمهور ایالات متحده است به tweeting از ‘خواست’ پوستر از افراد مظنون به اموال خرابکاری” گفت: Sherrilyn Ifill رئیس NAACP حقوقی دفاع صندوق. “این یک سوء استفاده از قدرت. شاید برخی فراموش کرده اند که این به چه معناست. … شما می توانید تصور ترور محض این طراحی شده است برای ایجاد ؟ برای مشکوک به خرابکاری?”

در پی سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند رئیس جمهور به تکثير خود “نظم و قانون” شعارهای سیگنالینگ در اولین کمپین تجمع در ماه سخت و تغییر به دور از پلیس اصلاحات و نسبت به جرم تظاهر کنندگان که او به بازیگران به عنوان “باطل” و “اراذل و اوباش”.

با وجود شارژ ده ها تن از معترضان در هفته های اخیر وزارت دادگستری است و نه مربوط به هر “antifa” — یک اصطلاح مورد شناسایی antifascist تظاهرکنندگان در برابر جناح راست خشونت اما یکی که کاخ سفید به دنبال تعیین به عنوان یک “تروریست” ، دادستان کل ویلیام بر اعلام کرده است نیروی کار به طور گسترده مقابله با “ضد دولت افراط گرایان” از جمله جناح راست “Boogaloo” توطئه حامیان به تحریک جنگ داخلی که وزارت دادگستری قرار داده است حتی زمینه در کنار زاد نژادپرستی شدند.

مجسمه سابق رئیس جمهور اندرو جکسون یکی از رئیس جمهور های مورد علاقه فرماندهان ارشد شده اند هدف تظاهرات برای تاریخ خود را به عنوان یک slaveholder و معمار دنباله از اشک که در آن دولت فدرال با زور و اجبار حذف هزاران نفر از آمریکایی های بومی از خانه های خود پس از عبور از هند راهنمای عمل می کنند.

ادامه مطلب

مغلوب ساختن پیشی جستن سهام تصویری از ‘مردم’ فریاد ‘قدرت سفید’ در اعتراض

استدلال شکستن توسط آبراهام لینکلن مجسمه در DC

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه فرمان اجرایی برای محافظت از مجسمه’

معترضان سرنگونی مؤتلفه بناهای تاریخی در سراسر ایالات متحده در Juneteenth

‘وجود ندارد رهبران: چرا تهمت نمی تواند ممنوعیت Antifa

چرا راست معترضان با پوشیدن هاوایی نسخه قابل چاپ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de