مغلوب ساختن پیشی جستن در ‘شکننده’ خلق و خوی و رها کردن ممکن است از سال 2020 نژاد اگر نظرسنجی شماره نیست, بهبود, ایران خودی بگویید فاکس نیوز


گتی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رها کردن ممکن است از سال 2020 ریاست جمهوری اگر او معتقد است که او هیچ شانسی برای برنده شدن یک حزب جمهوری خواه عمل گفت: بنا به گزارش فاکس نیوز.

این ادعا در گزارش رئیس جمهور اخبار مورد علاقه خروجی است که به نقل از تعدادی از عربستان خودی که در مورد آقای ترامپ مجدد چشم انداز انتخابات میان بی پایان رای گیری شماره.

جو بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد در حال حاضر دارای یک میانگین سرب از نه امتیاز در وقت با توجه به ردیاب 2020 از انتخابات RealClearPolitics.

مهمتر آقای ترامپ دهکدهای از دست داد حمایت از رای دهندگان سفید — به طور معمول یک بستر حمایت از حزب جمهوری خواه و یک گروه که بسیار مهم بود به او باریک 2016 پیروزی. آقای ترامپ نیز انتهایی معاون سابق رئیس جمهور در تقریبا همه نوسان متحده است.

“خیلی زود است اما اگر نظر سنجی همچنان به بدتر, شما می توانید یک سناریو که در آن او قطره” یک ناشناس عربستان از عمل گفته فاکس نیوز.

چارلز Gasparino نویسنده فاکس نیوز گزارش گفت: در یک سری از توییت هایی که با او صحبت کرده و به “بازیکنان بزرگ” در حزب جمهوری خواه برای داستان. یکی از آنها توضیح داده شده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خوی به عنوان “شکننده” را به عنوان شانس دوم مدت نگاه کرد به طور فزاینده ای کم نور.

یکی دیگر از ایران با منابع ذکر شده در این گزارش گفت: این احتمال که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را رها کرد: “من شنیده ام بحث اما من شک دارم که درست است. من شرط می بندم که او قطره اگر او معتقد است هیچ راهی وجود دارد را به نفع خود.”

آقای ترامپ بارها ضربه در رای گیری نشان می دهد که او را به مراتب پشت سر آقای بایدن. ماه گذشته او در توییتی که فاکس نیوز “باید آتش جعلی خود را Pollster. هرگز خوب فاکس نظرسنجی!”

روز دوشنبه او در توئیتر خود نوشت: “با عرض پوزش به اطلاع هیچ چیز دموکرات ها اما من بسیار خوب داخلی رای گیری شماره. درست مثل سال 2016 @nytimes نظرسنجی جعلی هستند! این @FoxNews انتخابات یک شوخی! آیا شما فکر می کنم آنها عذرخواهی خواهد کرد به من و مشترکین خود را دوباره وقتی که من برنده می شود ؟ مردم می خواهند قانون و نظم و ایمنی!”

اما نظرسنجی ها از رای گیری در سازمان ها نشان می دهد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم پشت مشابه حاشیه. به طور خاص آنها نشان داده اند که سطوح بالایی از مخالفت بیش از رئيس جمهور در اداره coronavirus و تظاهرات گسترده خواستار عدالت نژادی پلیس پس از قتل جورج فلوید.

اخیر واشنگتن پست-ایپسوس نظرسنجی در بر داشت که 36 درصد از بزرگسالان آمریکایی از تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این اعتراضات در حالی که 62 درصد رد. یک نیویورک تایمز نظرسنجی بازگشت مشابه اعداد.

همان نیویورک تایمز-سینا کالج نظرسنجی در بر داشت 58 درصد از آمریکایی ها رد خود را از دست زدن به از شیوع کروناویروس در حالی که تنها 38 درصد تایید — بدترین رتبه بندی از بحران آغاز شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن سوریه گزارش می دهد که رئیس جمهور را در نظر ترک “پدربزرگ از خبر جعلی”.

“هر کس می داند که رسانه های رای دهی بوده است اشتباه در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن – آنها undersample جمهوری خواهان و اصلا صفحه نمایش به احتمال زیاد رای دهندگان – به منظور تنظیم نادرست روایت” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفته فاکس نیوز.

“آن را نمی خواهد کار. وجود دارد مشابه فرسایش در سال 2016 و اگر آن را به حال شده است دقیق و هیلاری کلینتون خواهد بود در کاخ سفید در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله