مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید هیچ ‘اعتبار’ اینتل روسیه ارائه شده طالبان فضل پرداخت به کشتن آمریکایی ها

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مقامات اطلاعاتی ایالات متحده تا به حال “فقط” به او گفت: وجود دارد هیچ اطلاعات معتبری نشان می دهد اطلاعاتی روسیه ارائه کرده بود به پرداخت مستقیم به طالبان که منجر به کشته شدن سربازان آمریکایی.

به این دلیل مقامات امنیتی تا به حال نه در ابتدا گزارش اتهامات به او و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس تهمت نوشت: در یک صدای جیر جیر در اواخر یکشنبه.

سه نفر در جریان این موضوع گفت: ان بی سی نیوز که ایالات متحده در حال جمع آوری اطلاعاتی است که افسران اطلاعاتی روسیه ارائه کرده بود پرداخت كرد ، NBC News نه تایید کرد که ایالات متحده تایید کرد که هر گونه فضل پرداخت ساخته شد.

در مصاحبه با ان بی سی نیوز در دوشنبه دیمیتری Peskov سخنگوی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و یکی از چهره های ارشد در داخل کرملین روسیه را تکذیب کرد ماموران شده بود که این نعمت ها.

“شاید من می توانم بگویم آن را کمی بی ادب, اما این است که 100 درصد bulls—,” Peskov از وی خواست تا در مورد اطلاعاتی ایالات متحده. “این یک undiplomatic چیز اما bulls—.”

در مورد اینکه آیا هر یک از مقامات در آمریکا را مطرح کرده و این موضوع را با همتایان روسی خود را, Peskov گفت: “تا آنجا که من نگران هستم هیچ یک از نمایندگان آمریکا که تا کنون مطرح شده این سوال” با همتایان روسی خود را از طریق دولت و یا کانال های دیپلماتیک.

Peskov همچنین گفت که او غافل از هر گونه گفتگو بین ایالات متحده و روسیه, ارتش, چرا که “آنها خود را dialogue سیستم” است که شامل “محدود اطلاعات است.”

برای اطلاعات بیشتر در این مصاحبه تماشای ان بی سی اخبار شبانه با لستر هولت امشب در 6:30 p. m. و/5:30 p. m. CT.

این خبر برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز در روز جمعه باعث خواستار بررسی کنگره.

ان بی سی نیوز’ منابع قادر به آن را روشن چگونه قانع کننده اطلاعاتی است. یک منبع گفت: بار است که ارزیابی شد و بر اساس مصاحبه با افغانستان بازداشت شدگان است. که به تنهایی نمی خواهد اثبات این مورد اما ایران می خواهد تقریبا قطعا باید سعی کنید ارتباطات ره گیری از روس ها که نور. در گذشته آژانس امنیت ملی تا به حال موفقیت نفوذ روسیه اطلاعات نظامی واحد GRU.

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که “هیچ کس در جریان یا به من گفت:” معاون رئیس جمهور مایک پنس یا کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع مورد هوش. او به نام برای بار برای “فاش کردن” آن منابع.

اواخر روز شنبه ملی هوش مدیر جان Ratcliffe نیز محروم مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود جریان.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany نیز در بیانیه ای گفت شنبه که رئیس جمهور و دیگر مقامات بالا بودند نه “مطلع ادعا روسی فضل هوش است.”

اما مجلس نانسی پلوسی گفت: ABC “این هفته” روز یکشنبه با رئیس جمهور “می خواهد به چشم پوشی از هر گونه اتهام علیه روسیه” با انکار دانش و هوش.

“رئیس جمهور نمی خواهد مقابله با روس ها در این نمره را انکار می کند که جریان” او گفت:. “آیا او یا نه خود دولت می داند و متحدان ما — برخی از متحدان ما که با آمریکا در افغانستان شده بود توجیه و قبول این گزارش است.”

هوش شده بود به اشتراک گذاشته شده با رهبران کنگره و دولت بریتانیا با توجه به NBC News sources.

رئیس جمهور آخرین نظرات پس از تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن متحد لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. برای کنگره به “رسیدن به پایین” از گزارش.

سناتور. کریستن جیلیبرند D-n. y. که در نیروهای مسلح پرسنل نظامی فرعی نیز نامیده می شود به صورت مشترک بررسی کنگره در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به ان بی سی نیوز روز دوشنبه برخی از اعضای کنگره خواهد بود با همتایان اروپایی خود در کاخ سفید در روسیه مهم است.

یک مقام اطلاعاتی گفت: این گزارش نیست به خصوص تعجب آور با توجه به پر سابقه میان آمریکا و روسیه است. ارتش آمریکا در افغانستان مبارزان با موشک برای شلیک کردن اتحاد جماهیر شوروی هلیکوپتر در سال 1980 زمانی که اتحاد جماهیر شوروی بود و جنگ در افغانستان بخشی از یک سازمان سیا اقدام پنهان که به کشته شدن بسیاری از روس ها. در سال 2018 نیروهای آمریکایی کشته شدن تعدادی از مزدوران روسی بودند که عامل با نرم افزار-نیروهای رژیم در سوریه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de