آدام سویج متهم آزار جنسی خواهر خود را به عنوان یک کودک

آدام سویج ادعا را تکذیب کرد که به او تجاوز جنسی خواهر خود میراندا Pacchianaپس از او واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر او.

سابق MythBusters cohost, 52 متهم شد سوء استفاده از او در اسناد ثبت شده در شنبه, ژوئن 30, با Westchester County clerk در نیویورک است. ادعا حوادث صورت گرفت بین سال های 1976 تا 1979.

با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط ما هفتگی در روز سه شنبه Pacchiana, 51 ادعا کرد که “آدم وحشی را بارها و بارها تجاوز به عنف” و “زور در دهان بر او.”

در این سند مشخص شده شش ادعا می کند از جمله این اتهام که Pacchiana برادر را “جلوگیری” از “ترک بستر و خواهد anally تجاوز به او” زمانی که او بین 7 و 10 ساله است.

Mythbusters Adam Savage Accused Repeatedly Raping Sister Child
Mythbusters’ آدام سویج. Jim Smeal/شاتر

او ادعا کرد که او “وحشت زده و دچار آسیب های روانی با سوء استفاده جنسی و تجاوز برادر بزرگتر وارده بر او” زمانی که آنها در Sleepy Hollow نیویورک. او شده ام بین 9 و 12 در زمان.

با توجه به اسناد دادگاه وحشی خواهد “ماسک های مکرر سوء استفاده, به, بازی, نامگذاری خود را” تجاوز به عنف لکه,'” که منجر به خواهر درد و رنج “فاجعه بار و مادام العمر میباشد.”

تلویزیون شخصیت هرگونه سوء استفاده نسبت به خواهر او در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“در حالی که من امیدوارم که من خواهر می شود کمک او نیاز به پیدا کردن صلح را برای پایان دادن به” وحشی گفت: در یک بیانیه ارائه شده به ما توسط خود وکیل Andrew B. Brettler. “برای سال های بسیاری از او بی وقفه و به دروغ به من حمله کردند و دیگر اعضای خانواده من به هر کسی که گوش می دهد.”

سابق Unchained واکنش cohost افزود: “با گسترش متعدد نادرست داستان در مورد ما در پیگیری مالی ثروت باد اورده او شکنجه ما کل خانواده و جدا از همه ما است. من مبارزه خواهد کرد این اساس و توهین آمیز طرح دعوی در دادگاه و کار برای قرار دادن این استراحت یک بار و برای همه است.”

وحشی مادر کارن وحشینیز به ما یک بیانیه گفت: “من به این می گویند اما دختر من دچار شدید چالش های بهداشت روانی و آن را ویرانگر است که او را با قرار دادن آدم و تمام اعضای خانواده ما از طریق این. آدم خوبی است و من از او حمایت کردم.”

Pacchiana وکیل اردن Merson تایید کرد به ما که مشتری پر شد و ابتدا از او در جاده به بازیابی.

“پرکاری سوء استفاده توسط آقای وحشی به عنوان متهم در شکایت است باعث آسیب جبران ناپذیر به مشتری من است که او را با زندگی می کنند برای بقیه زندگی خود را,” او در بیانیه ای گفت. “امروز اولین قدم در جهت بهبود و عدالت است.”

اگر شما و یا هر کسی که شما می دانید شده است تجاوز جنسی, تماس جنسی ملی خط حمله در 1-800-656-امید (4673). آموزش کارکنان ارائه خواهد شد محرمانه قضاوت-پشتیبانی رایگان و همچنین منابع محلی به کمک در درمان, دوره نقاهت بعد و بیشتر است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de