Alyssa Milano انتقاد Blackface اتهامات می گوید: او به تصویر کشیدن Snooky


Alyssa Milano Slams Blackface Accusations Claims She Being Snooki
‘Snooky’ و Alyssa Milano. YouTube; Shutterstock

های او حقیقت است. Alyssa Milano صحبت کردن پس از متهم به پوشیدن blackface در یک مطرح تصویری.

سابق سیری ناپذیر بازیگر, 47, آمد و زیر آتش پس از یک طنز تصویری نشان داد او با یک رنگ تیره تر. در پاسخ به اعتراض میلان را به توییتر روشن است که او تظاهر به نیکول “Snooky” Polizzi از ساحل نیوجرسی.

“هی یک سوراخ. تصویر زیر که من parodying جرسی شور و Snookie را [sic] قهوهای مایل به زرد” او توییتی در سه شنبه, ژوئن 30. “Snookie را [sic] قهوهای مایل به زرد (او یک یار راه) شایسته parodying به عنوان [رئیس جمهور دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن‘s ‘قهوهای مایل به زرد.’ بنابراین f–k خودتان را با کمپین اسمیر.”

Alyssa Milano Slams Blackface Accusations Claims She Being Snooki
حسن نیت ارائه میدهد Alyssa Milano/توییتر

به مفتون آلوم شامل یک لینک به یک 1 دقیقه کلیپ از یک 2013 Funny or Die تصویری که در طی آن میلان تبدیل شد به 32 ساله واقیعت ستاره. پوست او تاریک است قبل از او طول می کشد در یک عکس. تصویر نهایی فوتوشاپ نیست به Polizzi نگاه درست و مناسب است.

Polizzi متولد سانتیاگو, شیلی شد اما به تصویب رسید و مطرح ایتالیایی-آمریکایی پدر و مادر است. در ام تی وی را Jersey Shoreاو شناخته شد برای وسواس خود را با برنزه حزب او-دختر راه و روش او را امضا مو poof.

این Snooky فروشگاه طراح صحبت کرد و به جذبه در مارس 2010 در مورد اینکه او چگونه به استفاده از tanners. “من فقط شنیده ام در مورد Sunlove نه بیش از حد طولانی پیش و پس از آن من سعی کردم آن را. آن را ترک نمی کند صورت خود را چرب و هیچ بوی بد آن مانند دیگر اسپری tans” او توضیح داد در آن زمان است. “من هرگز در استفاده از اسپری tanners تا این یکی چون من معمولا فقط رفت برنزه.”

Polizzi اضافه شده است که او تا به حال نگرانی در مورد “friggin’ سرطان” در ارتباط با تخت برنزه و دروغ گفتن در آفتاب.

Alyssa Milano Slams Blackface Accusations Claims She Being Snooki
‘Snooky’ و Alyssa Milano. Mtv/Kobal/شاتر; YouTube

هر چند میلان نیست همین blackface, چند ستاره شده اند متهم به اقدام نژادپرستانه در هفته های اخیر. جیمی فالون صادر عذرخواهی در ماه مه برای “وحشتناک تصمیم” او به پوشیدن blackface به رابجای دیگری جا زدن Chris Rock on Saturday Night Live در سال 2000. 45 سال کمدین گفت که او ساخته شده یک “بدون شک توهین آمیز” انتخاب و قدردانی خود را به طرفداران برای “برگزاری من پاسخگو باشد.”

جیمی کیمل ابراز تاسف خود را بیش از خود “فکر” blackface skits و impersonations از جمله مکرر خود را برداشت از بازیکن NBA کارل مالون در blackface برای رادیو در اواسط-90s. در ضمن در تاریکی جینا تیله و Shane Dawson همچنین عذرخواهی خود را blackface اشتباه.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de