در نظر سنجی تهمت بانک ها در پخش 2016

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر ققنوس در 23 ژوئن سال 2020 است عقب مانده دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب جو بایدن در انتخابات (AFP Photo/SAUL لوئب)

واشنگتن (AFP) – خود سنجی شماره غرق شدن چهار ماه از ما انتخابات ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد خود 2016 پیروزی دوشنبه گفت که او مطمئن است تاریخ تکرار خواهد شد خود را در تاریخ 3 نوامبر.

“با عرض پوزش به اطلاع هیچ چیز دموکرات ها اما من بسیار خوب داخلی نظرسنجی شماره” او توییتی بدون گفتن آنها چه بودند.

“درست مثل 2016 @nytimes نظرسنجی جعلی هستند! این @FoxNews انتخابات یک شوخی است!” وی افزود: با اشاره به نظر سنجی های ملی که چهار سال پیش تا به حال دموکرات هیلاری کلینتون برنده انتخابات ریاست جمهوری.

بیش از چند هفته گذشته اما, تمام نظر سنجی های ملی باید اشاره کرد در همان جهت: مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی پشت سر خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن.

آخرین نظرسنجی توسط نیویورک تایمز و سینا دانشگاه بایدن با 14 نقطه سرب در طول زمان ساکن کاخ سفید.

ناظران توصیه احتیاط تاکید بر این که هنوز چهار ماه از مبارزات چپ, اما آنها همچنین توجه داشته باشید که بایدن را منجر شده است به طور قابل توجهی گسترده تر از کلینتون بود که در این نقطه در سال 2016.

نظر سنجی در کلید میدان نبرد متحده نیز یک منبع نگرانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن تیم.

با توجه به سینا کالج, بررسی, مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت بایدن در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین سه متحده است که او را قادر به پرچ پیروزی در سال 2016.

“مردم می خواهند قانون و نظم و ایمنی!” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در روز دوشنبه صدای جیر جیر. این یک شعار او را در آغوش گرفت در هفته های اخیر در میان سرکش coronavirus بیماری همه گیر و جدی ترین ناآرامی های مدنی بیش نژادی و بی عدالتی در دهه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de