نمایندگان بریتانیا تقاضای حذف گمراه کننده داستان سرزنش پاکستان برای نیمی از انگلستان وارد coronavirus موارد

در این تلگراف آمده است در زیر آتش از کار نمایندگان مجلس و حرفه ای بیش از انتشارات “پر شور” اخبار. — AFP/فایل

لندن: بریتانیا نمایندگان مجلس و جامعه و سازمان را به شدت محکوم گمراه کننده داستان با تلگراف که ادعا کرد که پاکستان مسئول 50 درصد از وارداتی COVID-19 نفر در بریتانیا بر اساس صرفا 30 مورد.

کار نمایندگان مجلس افضل خان و Naz شاه نوشته اند به این مقاله خواستار حذف داستان احساسی و عاطفی که اجرا شد توسط خورشید و روزانه ایمیل های به عنوان به خوبی.

در نامه ای به سردبیر تلگراف Chris Evans, عضو پارلمان از Manchester, Gorton افضل خان نوشت: “من به شما امروز در مورد مقاله منتشر شده در جمعه 26 خرداد با تیتر: ‘منحصر به فرد: نیمی از انگلستان COVID-19 عفونت ها از پاکستان.”

“خود را انتخاب تیتر تحریف آمار نقل و بنابراین عمیقا گمراه کننده است. اگر خواننده به خواندن بیشتر از تیتر آنها خواهد بود تحت این تصور که نیمی از تمام COVID-19 موارد وارد شده از پاکستان به بریتانیا در سراسر این بیماری همه گیر” او گفت:.

“در مجموع وجود داشته است بیش از 310,000 موارد تایید شده در انگلستان است. از 30 مورد از پاکستان نمایندگی کمتر از 0.01% از مجموع این” خان اضافه شده است.

MP از برادفورد غرب Naz شاه نیز نوشت: به سردبیر تلگراف و خواستار آن شدند که این داستان بود پس گرفت.

“این باعث تاسف من است که با وجود نوشتن نامه به سردبیر دیلی تلگراف روز پیش درخواست برای این تیتر اصلاح شود, آن را هنوز هم می ایستد. هر لحظه از جمله عناوین وجود توطئه در مورد جوامع اقلیت بودن یک تهدید برای این کشور ادامه خواهد داد” او گفت:.

در پاسخ به یک درخواست برای نظر توسط اخبار, نویسنده داستان و امور سردبیر تلگرافچارلز Hymas تایید کرد که او نمی باید هر گونه اطلاعات دیگر به جز 30 مورد ارائه شده توسط بهداشت عمومی انگلستان (PHE).

“این است که بر اساس درک ما از PHE (بهداشت عمومی انگلستان) داده است. تنها اطلاعات آنها در حال ارائه به عموم است که رقم,” او گفت:

در همین حال یک گروه ایرانی حرفه ای زیر چتر بریتانیا پاکستان علم و نوآوری و شبکه جهانی (UKPSIGN) را نیز محکوم کرد مغرضانه تیتر در تلگراف.

این UKPSIGN گفت: این مقاله به یک تصور نادرست است که این سفر از مردم از پاکستان تا به حال کمک قابل توجهی در اثر بالا COVID-19 مرگ و میر در انگلستان است.

“در واقع همانطور که از مه 7, 2020, انگلستان کشته شد متناوب 50 بار است که از پاکستان است. تلگراف را جعلی اخبار تیتر به دنبال مقابله با حقایق واقعی که اولیه ترین عفونت در انگلستان (که در نهایت منجر به بالا UK مرگ و میر) در واقع از اروپا آمدند و قبل از ماه ژوئن است. در واقع بیشترین تعداد موارد گزارش شده در انگلستان در ارتباط بودند و با مردم رفت و آمد از کشورهایی مانند اسپانیا (بیش از 33%) و فرانسه (بیش از 28 درصد) و ایتالیا (14%),” گروه گفت.

“این باعث ایجاد حس ناامنی در سراسر همه نسل ها که در حال حاضر مبارزه با [a] کمبود امتیاز و فرصت ها. این نوع از ثابت هجوم از گروه های اقلیت باید متوقف شود. ما بر این باوریم که آزادی مطبوعات باید متعادل و با مسئولیت به ایجاد هیستری جعلی با استفاده از sensationalist عناوین (که خوراک به راست دستور کار)” آن اضافه شده است.

بیانیه امضا شده توسط استاد Jawwad یک Darr از دانشگاه کالج لندن; استاد Ihtesham الرحمان از دانشگاه لنکستر, پروفسور طارق کون از دانشگاه سوانسی, دکتر علی پروین از دانشگاه شفیلد دکتر خالد محمود از Rothamsted پژوهش لبنان Sajid از UCL و ریاض حسن, مدیر اجرایی, جهانی, آموزشی, مسائل (GEM) و رئیس PTI ولز.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>