اروپا به تصویر می کشد دو کشور امریکا و ایران به عنوان Rogue متحده در سازمان ملل متحد


اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo است که منتظر این لحظه برای مدت زمان طولانی.

بالا دیپلمات های ایالات متحده شروع مدت خود را در دفتر در ماه مه سال 2018 با کشیدن از JCPOA یک 2015 معامله بین ایران و شش قدرت جهانی بر برنامه هسته ای ایران. و او است که به عنوان روز انتخابات با یک حرکت است که می تواند کشتن معامله در مقیاس جهانی است.

Pompeo اشاره شده است برای ماه ها است که ایالات متحده می خواهد برای بازگرداندن سازمان ملل متحد برای تحریم ایران. او به طور رسمی در تنظیم روند در حرکت هفته گذشته فقط در زمان برای دوسالانه سازمان ملل متحد در جلسه شورای امنیت در JCPOA برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 30.

این ویدئو جلسه به دنبال یک الگوی آشنا. ایالات متحده ادعا کرد که JCPOA موفق به سرکوب در ایران rogue فعالیت است. ایران و متحدانش را متهم کرد که ایالات متحده خود را از بودن یک سرکش بازیگر که سر در حقوق بین الملل. از کشورهای اروپایی خواست خویشتن داری در هر دو طرف هشدار داد که هر گونه حرکت به کشتن JCPOA خطرناک خواهد بود.

اما این اولین بار هر سه طرف تا به حال شانس به دوک آن را به طور مستقیم.

اگر Pompeo امیدوار بود برای ایجاد یک اجماع بین المللی علیه ایران در این نشست ناامیدی بود. بسیاری از نمایندگان در این جلسه قرار می گیرد ایران و ایالات متحده در همان سطح به تصویر کشیدن هر دو طرف به عنوان تهدید برای دیپلماسی است.

آلمان را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از نقض قوانین بین المللی و حتی سازمان ملل متحد’ معاون خود-به طور کلی انتقاد Pompeo تصمیم گیری.

Pompeo متمرکز خود را در نظرات به تحریم تسلیحاتی سازمان ملل متحد علیه ایران است که به پایان می رسد در ماه اکتبر اما می تواند تمدید شود اگر شورای امنیت snaps back تحریم. سازمان ملل متحد تایید کرد در اوایل این ماه است که ایران سلاح های مورد استفاده قرار گرفت برای حمله به عربستان تاسیسات نفتی در سال گذشته است که کسی در ایران شده است به طور غیر قانونی حمل و نقل سلاح به جنگ زده یمن است.

سازمان ملل متحد در حال حاضر یک فرصت برای “ایستادن برای صلح و امنیت بین المللی به عنوان بنیانگذاران سازمان ملل متحد در نظر گرفته شده و یا اجازه ارسال سلاح از جمهوری اسلامی ایران پایان می رسد” Pompeo گفت. “رژیم نمی وزش نسیم تا زمانی که ما در نطنز و یا تضعیف پاسخگویی. در واقع آن را فقط مخالف است.”

“اگر شما موفق به قانون ایران خواهد بود رایگان برای خرید روسیه ساخته شده جت های جنگنده که می تواند حمله به سه هزار کیلومتر شعاع قرار دادن شهرهای ریاض و دهلی نو و رم و ورشو در ایران ضربدر,” Pompeo ادعا کرد.

او با اشاره به روسیه Su-30 جت جنگنده است. Pompeo بستری در توییتر—اما شکست خورده به ذکر است در سازمان ملل متحد سخنرانی—که این هواپیما می تواند تنها آن را که به مراتب در یک پرواز یک طرفه.

او در اعتراض به آمریکا و دشمنان نیز این ادعا که ایران را تهدید به صنعت نفت مضرات “کشورها مانند روسیه و چین که با تکیه بر ثبات قیمت انرژی است.”

چین نماینده به شورای امنیت ژانگ Jun, نبود, خرید Pompeo خط.

“علت ریشه ای از زمان بحران است عقب نشینی ایالات متحده از JCPOA و reimposition از آن تحریم های یک جانبه,” او گفت:. “ایران روشن دفاعی در طبیعت از آن برنامه موشکی در موارد متعدد.”

نه سفیر روسیه در Vasiliy Nebenzya که متهم ایالات متحده به دنبال “تغییر رژیم” از طریق “حداکثر خفگی” کمپین علیه ایران است.

“این مثل این است که با قرار دادن زانو به گردن او گفت:” ظاهرا اشاره به مرگ شهروند آمریکایی جورج فلوید در دست پلیس است. “آنچه که ما در پایان غیرقابل کنترل تنش با مفاهیم پایدار برای جامعه بین المللی است.”

Pompeo وارد شده قبل از Nebenzya شروع سخنرانی.

اما چین و روسیه بودند که نه تنها کشورها به انتقاد از اقدامات ایالات متحده آمریکا.

اتحادیه اروپا و نماینده اولاف Skoog سوال که آیا Pompeo حتی تا به حال یک راست به تماس برای تحریم snapback که ایالات متحده در حال حاضر در سمت چپ JCPOA.

“در ماه مه سال 2018 به ما اعلام کرد که آن را پایان دادن به مشارکت خود را در JCPOA. این خبر تایید شد در ریاست جمهوری نامه” Skoog گفت. “پس از آن ما است و نه شرکت در جلسات و یا فعالیت در چارچوب توافق است.”

و او با انتقاد Pompeo تصمیم به دوباره اعمال تحریم بر شرکت در حال کار برای تبدیل ایران راکتورهای هسته ای برای استفاده غیرنظامی در ماه گذشته.

“این پروژه های تایید شده توسط قطعنامه شورای امنیت 2231 خدمت عناصری منافع همه را فراهم کند و جامعه بین المللی با اطمینان از منحصرا صلح آمیز و امن طبیعت ایران هسته ای, فعالیت های” Skoog گفت.

سازمان ملل متحد معاون کل رزماری DiCarlo گفت: همین: Pompeo جدید تحریم “باید مانع توانایی ایران و دیگر کشورهای عضو به طور کامل پیاده سازی” به JCPOA.

آلمانی نماینده Christoph Heusgen رفت تا آنجا که متهم هر دو ایالات متحده و ایران از lawbreaking.

“این بسیار مایه تاسف است که ایالات متحده در سمت چپ JCPOA و با انجام این کار و ترک در واقع نقض قوانین بین المللی” دیپلمات آلمانی گفت: “وقتی کسی اجرا می شود یک نور قرمز و نقض قانون آن را هیچ بهانه ای برای راننده دیگر نیز اجرا نور قرمز است.”

بریتانیا و فرانسه و آلمان همه ستایش JCPOA به عنوان یک تسلط جامع دیپلماسی تاکید کرد خطر سلاح های هسته ای متهم هر دو طرف برای نقض قرارداد و گفت که آمریکا با ایران باید به کار گرفته در JCPOA.

این سه کشور منتشر شده بود یک بیانیه مشترک در ژوئن 19 ادعا که آمریکا snapback خواهد بود “ناسازگار با زمان ما تلاش برای حفظ JCPOA.”

وزیر خارجه ایران جواد ظریف پس از همه گفت که تحریم تسلیحاتی شد “جدایی ناپذیر” از JCPOA.

دیپلمات ایرانی ظاهر شده بود در پایان این جلسه به منظور ارائه در ایران بسیار در انتظار پاسخ به Pompeo سخنرانی.

ایران ادعا کرد که اروپا را شکست به سپر ایران از تحریم های ایالات متحده و یا به ملامت ایالات متحده دیپلماتیک—تا به حال ایران را مجبور به سطح شیب دار تا خود را از برنامه هسته ای خود در اقدامی تلافی جویانه.

و او را متهم کرد که ایالات متحده از “مجازات متحده و خصوصی شهروندان را نقض نمی کند” قطعنامه های سازمان ملل در ایران با اجرای آن تحریم extraterritorially.

ظریف همچنین به نظر می رسید به پرتاب آب سرد بر دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن تعهد به مذاکره “قوی تر” معامله از JCPOA به جای آن خواستار بیشتر آمریکا سازش است.

“ایالات متحده باید به طور کامل جبران کند مردم ایران برای همه خسارت آن را تحمیل بر آنها” محمد جواد ظریف گفت که تحریم ها را “غیر قابل جبرانی آسیب [ایران] اقتصاد و استاندارد زندگی.”

متی Petti یک امنیت ملی خبرنگار در منافع ملی. او در توییتر دنبال: @matthew_petti.

تصویر: ایسنا.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de