اتحادیه اروپا اجازه می دهد تا PIA به ادامه پرواز عملیات تا جولای 3

یک سخنگوی PIA گفت: وزارت امور خارجه هواپیمایی دولت و دیپلمات پاکستانی بودند در تماس با مقامات اروپایی بر این موضوع است. اخبار/فایل

اسلام آباد: در خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) بوده و مجاز به ادامه عملیات پرواز به و از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) تا جولای 3, سخنگوی پرچم ملی حامل تایید چهارشنبه.

این سخنگو گفت: همه PIA پرواز به و از اسلام آباد به لندن — PK785 و PK 786 — آیا عمل به عنوان در هر برنامه. در این اطلاعیه با توجه به پروازهای دیگر ساخته خواهد شد به زودی به آنها اضافه شده است.

این PIA رسمی گفت: وزارت امور خارجه هواپیمایی دولت و دیپلمات پاکستانی بودند در تماس با مقامات اروپایی بر این موضوع است.

این سخنگو افزود که وزیر امور خارجه بود در تماس با دیپلمات های اروپایی در یک صورت فوری پس از آن حامل پرچم ملی اجازه داده شد به زمین در بریتانیا و اروپا و پرواز بیش از آنها را به عنوان به خوبی.

PIA پرواز به اروپا به حالت تعلیق به مدت شش ماه

یک روز قبل از, اتحادیه اروپا, ایمنی حمل و نقل هوایی آژانس (EASA) تا به حال تعلیق PIA هوایی عملیات مجوز برای یک دوره شش ماه با توجه به ملی حامل سخنگوی عبدالله حافظ خان.

خان گفته بود روز سه شنبه تعلیق خواهد اثر را از ژوئیه 1 در 12 ظهر UTC زمان. “کسانی که PIA رزرو می تواند حرکت تاریخ به جلو و یا دریافت هزینه,” او گفت:.

این EASA گفته بود PIA “این است که هنوز مطمئن شوید که” اگر تمام باقی مانده خلبانان به درستی واجد شرایط “و در نتیجه آنها را از دست داده اند اعتماد به نفس خود را” در خطوط هوایی این سخنگو گفت: AFP.

“PIA است که در تماس مداوم با آژانس” او افزود: “ما در حال گام برداشتن به آدرس نگرانی های خود را.

“امید است که این تعلیق به زودی پایان خواهد رسید با توجه به [درمانی] اقدامات انجام شده توسط دولت و دولت.”

انگلستان پاکستان تعلیق پروازهای سه فرودگاه

انگلستان هواپیمایی آژانس (انگلستان CAA) نیز به حالت تعلیق در خطوط هوایی بین المللی پاکستان عملیات پرواز از سه فرودگاه — بیرمنگام هیترو لندن و منچستر در روز سه شنبه.

این حرکت به دنبال این تصمیم توسط EASA به تعلیق PIA هوایی عملیات مجوز برای یک دوره شش ماه است. می آید پس از پایه 262 پاکستان خلبانان که گواهینامه حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور خان بود به نام “مشکوک”.

یک سخنگوی انگلستان اقتدار گفت: اخبار: “پس از تصمیم گیری در 30 ژوئن سال 2020 اتحادیه اروپا حمل و نقل هوایی آژانس ایمنی (EASA) به تعلیق مجوز برای خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) به کار خدمات به اتحادیه اروپا PIA پروازهای بیرمنگام هیترو لندن و منچستر فرودگاه معلق با اثر فوری.

“بریتانیا در سازمان هواپیمایی کشوری نیاز است تحت قانون به برداشت PIA را اجازه برای کار به بریتانیا در انتظار EASA را ترمیم خود را تایید و آن را مطابق هوایی بین المللی استانداردهای ایمنی.”

مصرف کنندگان در بریتانیا به قصد سفر از طریق PIA پروازها از هر کدام از این فرودگاه ها توصیه شده است به دنبال دستورالعمل های ارائه شده در اینجا.

در مورد این ممنوعیت توسط سازمان هواپیمایی سخنگو گفته بود PIA اختصاص داده شده بود به پیاده سازی جدید اعتماد سازی اقدامات و سعی خواهد کرد برای گرفتن این تصمیم معکوس به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

تا آنجا که همان توسعه در انگلستان نگران بود, سخنگوی, گفت که او تا به حال دریافت نکرده مکاتبات رسمی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de