انفجار در تهران درمانگاه کشته شدن 19 در ایران

رسمی می گوید که این انفجار رخ داده است به عنوان گاز کپسول های آتش گرفتار در درمانگاه زیرزمین. عکس: فایل

تهران: حداقل 19 نفر کشته شدند پس از یک انفجار قوی را لرزاند یک کلینیک در شمال تهران در روز سه شنبه ایران را نیمه رسمی ایسنا خبر داد.

انفجار در سینا در’har مرکز بهداشت ناشی از آسیب به ساختمان ها در مجاورت و ارسال ستونی از دود سیاه به آسمان شب تلویزیون دولتی گزارش شده است.

“انفجار گزارش شد در 20:56 (1626 GMT) به دنبال آتش سوزی در سینا در’har درمانگاه. واحد درمانی اعزام شدند بلافاصله” تهران اورژانس خدمات پزشکی در بیانیه ای گفت.

“مرگ 13 نفر تایید شده است. شش نفر نیز مجروح و انتقال” به یک بیمارستان در آن اضافه شده است.

تهران آتش سخنگوی وزارت جلال ملکی همچنین گفت: این سازمان که آتش نشانان بهبود شش مطلب که پس از شعله خاموش شد حدود دو ساعت بعد افزایش تلفات به 19.

پانزده مرده بودند زنان تلویزیون دولتی گفت.

در یک مصاحبه تلوزیونی ملکی گفت: انفجار رخ داده است به عنوان گاز کپسول های آتش گرفتار در درمانگاه زیرزمین.

برخی از قربانیان “بودند و در طبقه بالا و در اتاق عمل بودند یا بیماران در حال بهره برداری و یا کسانی که با آنها,” او گفت:.

“آنها متاسفانه از دست داده و زندگی خود را با توجه به گرما و دود غلیظ.”

این حادثه چهار روز پس از انفجار در نزدیکی یک نظامی پیچیده را لرزاند پایتخت ایران.

آن را در محل Parchin در منطقه جنوب شرق تهران با توجه به “نشت مخازن گاز” ایران وزارت دفاع روز جمعه گفت با اضافه کردن هیچ تلفات وجود دارد.

Parchin یک سایت مشکوک به داشتن میزبانی معمولی آزمایش انفجار قابل استفاده برای انرژی هسته ای که جمهوری اسلامی ایران را انکار می کند.

در آن آمده بود تحت بررسی از سازمان ملل آژانس بین المللی انرژی اتمی در سال 2015.

ایران در حال حاضر آژانس بینالمللی انرژی اتمی دسترسی به سایت به دلیل ماهیت کار خود را, اما این سازمان پس از آن رئیس اواخر Yukiya توسعه و تحقیقات باید همزمان بازدید وجود دارد.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de