FCC ممنوعیت کمک مالی به, Huawei, ZTE چین و روابط


کمیسیون ارتباطات فدرال را ممنوع کرده است Huawei و ZTE Coroporation از دریافت بودجه فدرال به دلیل شرکت روابط دولت چین.

این ممنوعیت مانع از هر دو شرکت از نقشه کشی در FCC را صندوق خدمات جهانی یک دلار 8.3 میلیارد دلار در صندوق برای پرداخت توسط آمریکایی ها از طریق قبض تلفن هزینه.

“این [FCC] دهکدهای تعیین شده Huawei و ZTE را به عنوان ملی خطرات امنیتی به امریکا ارتباطات شبکه–و به ما 5G آینده” FCC رئیس Ajit Pai در بیانیه ای گفت. “ما نمی تواند و نمی خواهد اجازه می دهد حزب کمونیست چین برای بهره برداری از آسیب پذیری های شبکه و سازش ما انتقادی ارتباطات زیرساخت ها است.”

هر دو شرکت انتقاد شده است و ایالات متحده برای به اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات با حزب کمونیست چین. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo بارها خواست متحدان از جمله آلمان و انگلستان اجازه نمی دهد Huawei به منظور توسعه محلی 5G شبکه. علاوه بر این پنتاگون دفاع نوآوری مدیره اریک اشمیت رئیس هیئت مدیره سابق, مدیر عامل گوگل گفت: Huawei در اصل می تواند به عنوان “سیگنال های اطلاعاتی” برای CCP.

“CCP به دست آورده footholds در کشور در سراسر جهان با Huawei و ZTE تحت این فرض که آنها مستقل شرکت” سناتور بن Sasse (R., Neb.) در بیانیه ای گفت. “ایالات متحده نمی خواهد قرار داده و دلار در کمونیست ها’ جیب و امروز تصمیم نشان می دهد که. این خوب است برای امنیت ملی ما و برای ما و مبارزه مشترک در برابر چین تبدیل شدن به پیشرو در جهان ابرقدرت.”

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • فدرال باز کردن پرونده علیه Huawei بیش از اتهام تجارت-راز سرقت
  • قانونگذار جمهوری خواه فاش سهام در شرکت چینی او برچسب Nat Sec تهدید
  • ممکن است شیرهای چینی غول مخابراتی برای کمک به ایجاد شبکه 5G با وجود اعتراض آمریکا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de