در اینجا ما دوباره! جیمز چارلز Tati وستبروک را درام: آنچه ما می دانیم

رسوا خواهر سناریو. آنلاین زیبایی جامعه را لرزاند در مارس 2019 زمانی که آرایش گورو Tati وستبروک ارسال شده ارسال به تمام ویدئو در مورد جیمز چارلزبود که یک بار ترین عضو آرایش هنرمند در یوتیوب.

در این ویدئو که با عنوان “خداحافظ برادر” وستبروک به وضوح اعلام کرد که او دیگر می خواهد به ارتباط با نوجوان هنرمند آرایش او در زمان در زیر بال او هنگامی که او برای اولین بار وارد این صنعت است. این دیرین زیبایی و تاثیر گذار است که به طور مداوم ارسال ویدئوها در یوتیوب از اوایل سال 2011 به نام چارلز برای رفتار نامناسب در حالی که حلق آویز کردن با دوستان خود را دستکاری طبیعت ،

مرد اول CoverGirl سخنگوی آپلود یک عذرخواهی به وستبروک و همسرش که در همان روز گفت که طرفداران او از رفتن به سعی کنید برای یادگیری از اشتباهات خود را در آینده است.

وستبروک را 43 دقیقه کلیپ انباشته بیش از 34 میلیون بازدید در سه روز و به ظاهر باعث چارلز’ تعداد مشترک به شاقول در حالی که او سر به فلک کشید. (او از دست داده و نزدیک به سه میلیون مشترک در سه روز, در حالی که او به دست اورد نزدیک به چهار میلیون نفر در همین بازه زمانی.)

یک هفته پس از وستبروک اولیه فیلم ساخته شده و امواج چارلز مبارزه علیه وستبروک در فیلم دوم با عنوان “No More Lies” در مارس 2019. چارلز پس از آن به دست آورد مشترکان خود را نقل مکان کرد و در از رسوایی. بیش از یک سال بعد این درام مطرح پس از وستبروک ادعایی که در تاریکی Jeffree Star و شین داوسون “دستکاری” او شروع به دشمنی با چارلز.

“من من تصویری به دلیل ویتامین ها. من ساخته شده آن را به عنوان یک نتیجه از تمام سمی نهفته است که تغذیه می شود توسط Shane Dawson و Jeffree Star” او ادعا کرد که در 40 دقیقه ویدئو با عنوان “شکستن سکوت من …” در ماه ژوئن سال 2020 است.

نگه داشتن اسکرول برای همه چیز ما در مورد درام:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de