Khloe Kardashian ‘جادویی’ 36 تولد: پشت صحنه عکس

تولد ملکه! حتی قرنطینه نگه می Khloé Kardashian از میزبانی blowout باش تولد برای جشن بزرگ روز در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“من جادویی جشن تولد جزئیات ✨” این Keeping Up With the Kardashians استار نوشت: از طریق Instagram در جمعه, ژوئن 29, دو روز بعد از زنگ در او 36th تولد با خانواده و دوستان است. “لیست مهمان کوچک بود اما دکور بود و عمده!”

بعد از آن روز برنامه ریز حزب Mindy Weiss مشترک برخی از پشت صحنه جزئیات بیشتر از این رویداد از جمله سفارشی ساخته شده ماسک صورت و دست عفونی با تولد دختر چهره بر روی آنها. “نگه داشتن مهمانان امن با ماسک و ضد عفونی کننده! تنها چند مهمانان اما آنها عاشق این موضوعات!” ویس زیر نویس یک Instagram post.

کارداشیان ضربه غرفه عکس با دوستان خود در حزب نما برای مسخره selfies با Kylie Jenner, Kendall Jenner و بیشتر از مهمانان خود را. واقعیت ستاره حیاط شد و تبدیل به یک صورتی واحه اندود شده با شمع و گل است که همسان او همه تم صورتی. حتی مواد غذایی بود و صورتی با گلگون-رنگی ساندویچ پنیر کبابی برش به شکل قلب و صورتی دسر مانند برنج Krispie درمان, کیک و کیک میآید.

قبل از جاری شدن سیل او Instagram خوراک با عکس از خود را پر از سرگرم کننده در پارتی های خوب آمریکا مؤسسین نشان داد او در صورتی حزب دکور در شنبه, ژوئن 27. در یک سری از عکس ها در Instagram, داستان Kardashian, برجسته, بزرگ اسلاید بادی در حیاط با او شباهت در بالای آن و نوزاد صورتی که شناور در سراسر خانه خود را. Khloé جشن با نزدیک ترین عزیزان — از جمله خواهر, Kourtney Kardashian, مادر, Kris Jennerو برادر راب کارداشیان — و حتی تا به حال یک کمی کمک از دختر, واقعی, 2, هنگامی که آن زمان برای منفجر کردن شمع بر روی کیک.

فریاد-outs از Khloé خانواده و دوستان ظهور در سراسر رسانه های اجتماعی در حالی که او partied شب دور در کالیفرنیا خانه. او دوست پسر سابق تریستان تامپسون به قلم یک متفکر ادای احترام به ستاره در شنبه ضمن تشکر از او را برای تاثیر مثبت او تا به حال در زندگی خود را. سابق زن و شوهر تقسیم در فوریه 2019 پس از کلیولند کاوالیرز ورزشکار, 29, بود, گرفتار, فریب داد, با کایلی که بهترین دوست, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنگل. از آن پس این دو باید انجام بهترین خود را به دوستانه coparent درست قرار داده و نیازهای خود را بالاتر از خود درام است.

“من به اندازه کافی عاقل در حال حاضر به می دانم که شما به من زندگی به من نشان دهد فقط آنچه در آن به معنی یک فرد باور نکردنی,” تامپسون نوشت: در کنار یک عکس از خود را با سابق خود و دختر خود را در Instagram. “من درک که چگونه من قادر به یادگیری و رشد به دلیل از شما. من خدا را شکر برای زیبا و دوست داشتنی زن شما به همه به خصوص دختر ما درست است. شما شایسته جهان Koko! درست است و من شما را دوست دارم مامان. تولدت مبارک @khloekardashian.”

با وجود پیچیده تاریخ Khloé و سابق او شعله شده اند قادر به نگه داشتن چیزهای گرم و صمیمی به خاطر یک کمی. در ماه مارس ما بارگیری در این هفته تایید کرد که the exes شد quarantining هم به عنوان موارد COVID-19 همچنان به صعود در سراسر کشور است.

“Khloé ندارد بد یا احساسات منفی نسبت به تریستان در این نقطه” یک منبع گفت که در آن زمان. “قرنطینه بودن او ساخته شده یک نقطه نرم برای او و او می داند که او همیشه بخشی از زندگی خود را در برخی از راه به خاطر او درست است پدر. Khloé باز بوده و پذیرای نسبت به تریستان.”

پایین ببینید بیشتر از Khloé حیاط خلوت تولد باش!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de