Kristin Cavallari دقیق Saint Laurent عینک آفتابی فروش در آمازون

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

همیشه از Kristin Cavallari برای اولین بار پا به این موردتوجه او در نظر گرفته شده است به عنوان مظهر سرد دختر کالیفرنیا — با وجود جابجایی در سراسر کشور است. سبک او همچنان به تحت تاثیر قرار دادن مابه همین دلیل است که ما همیشه با الهام از گزینه های مد!

بدیهی است که مشهور به معنی بزرگتر و بودجه و گرانتر خرید. اما هر بار در یک ماه آبی ما انجام برخی از جدی حفاری و پیدا کردن همان شگفت آور طراح مواردی که ما fave ستاره ورزشی در فروش! در واقع ما فقط کشف یک جفت Saint Laurent عینک آفتابی که Cavallari خودش را نشان داده است در Instagram به صورت عمده تخفیف.

Saint Laurent SL 28 Slim Beige
Saint Laurent SL 28 باریک بژ آمازون

آن را ببینید!

دریافت Saint Laurent SL 28 باریک بژ برای قیمت با شروع از $179 موجود در آمازون! لطفا توجه داشته باشید قیمت و در دسترس بودن معتبر هستند در زمان انتشار ژوئیه 1 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

سبک شما نیست ؟ مشاهده تمام Saint Laurent SL 28 باریک عینک آفتابی در اینجا!

Saint Laurent یکی از نمادین ترین خانه های مد در این صنعت است. مشاهیر از Cavallari به Kardashian خانواده راک Saint Laurent تمام وقت, و ما آنها را سرزنش نیست! اگر ما می تواند به راحتی ما را پر کنید پستو با این نام تجاری ما خواهد بود چکیدن در آن بیش از حد. اما خوشبختانه برای ما, ما همچنین می توانید انعطاف پذیری Saint Laurent با تشکر از این جفت خیره کننده روشن عینک آفتابی.

به طور جدی این سایه نگاه بسیار شیک در Cavallari! ما فورا در عشق با آنها را زمانی که ما دیدم زیر پست در خوراک. آنها طراحی شده برای تکمیل بسیاری از چهره های مختلف اشکال با تشکر خود, کلاسیک, یکپارچهسازی با سیستمعامل سبک. ما برخی از تحقیقات و مشابه Saint Laurent عینک آفتابی می تواند هزینه بیش از 400 دلار در قیمت کامل — اما در حال حاضر شما می توانید نمره این جفت ارز برای عنوان کمی به عنوان $179 در آمازون! آن را ممکن است بیش از آنچه شما معمولا صرف در تابستان اما برای یک لیست با نام تجاری بود آن را سرقت.

آن را ببینید!

دریافت Saint Laurent SL 28 باریک بژ برای قیمت با شروع از $179 موجود در آمازون! لطفا توجه داشته باشید قیمت و در دسترس بودن معتبر هستند در زمان انتشار ژوئیه 1 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

سبک شما نیست ؟ مشاهده تمام Saint Laurent SL 28 باریک عینک آفتابی در اینجا!

این عینک آفتابی روشن و قاب آینه و لنز. آنها مدرن هستند اما این سبک از عینک آفتابی را حمل خواهد کرد شما را از طریق فصل های متعدد (و سال!) بدون نگاه منسوخ شده است. این است ایده آل برای یک جفت از عینک آفتابی طراح — به خصوص آنهایی که نگاه نمی مانند اخبار دیروز در یک زن و شوهر از ماه. این سنت لوران عینک آفتابی قطعا ارزش سرمایه گذاری و Cavallari به وضوح موافق!

آن را ببینید: دریافت Saint Laurent SL 28 باریک بژ برای قیمت با شروع از $179 موجود در آمازون! لطفا توجه داشته باشید قیمت و در دسترس بودن معتبر هستند در زمان انتشار ژوئیه 1 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی سبک های بیشتر از سن لوران در اینجا و فروشگاه عینک آفتابی و عینک و لوازم جانبی در آمازون در دسترس در اینجا! فراموش نکنید که برای بررسی از همه از آمازون معاملات روزانه در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected]. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de