آنگلا مرکل: اتحادیه اروپا باید آماده برای امکان اگر معامله با انگلستان رسیده است

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان. — AFP

برلین: اتحادیه اروپا باید آماده برای این احتمال که مذاکرات برای مقابله با انگلیس بیش از آینده خود ارتباط می تواند شکست آنگلا مرکل روز چهارشنبه گفت:.

“من را حفظ خواهد کرد به تلاش برای یک راه حل خوب است اما اتحادیه اروپا و آلمان بیش از حد باید و باید آماده برای این مورد که توافق رسیده است,” مرکل گفت: مجلس به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا طول می کشد بیش ریاست جمهوری از 27-عضو بلوک.

بریتانیا رسما تکمیل آن با تاخیر خروج از اتحادیه اروپا پروژه در ژانویه 31.

لندن و بروکسل در حال حاضر باید تا پایان آذر به اعتصاب یک نام تجاری توافق جدید یا نهایی خود را در نیم قرن رابطه بدون برنامه های خاص برای چگونه آنها قصد تجارت و یا همزیستی در زمینه های دیگر.

بدون یک توافق نامه جدید را ببینید روابط به حداقل کاهش می یابد استانداردهای تعیین شده توسط سازمان تجارت جهانی با تعرفه بالا و اختلالات جدی به کسب و کار.

پس از چند ماه از اختلال با بیماری همه گیر کوروناویروس اتحادیه اروپا و بریتانیا راه اندازی شد دوشنبه شدید پنج هفته از مذاکرات در یک معامله به تعریف خود پست-Brexit روابط با لندن مشتاق به قرار دادن همه چیز به سرعت.

با هر دو طرف هنوز در سنگر مواضع خود را نخست وزیر بوریس جانسون اصرار شنبه که بریتانیا آماده برای قبول عواقب هیچ معامله اگر مشترک زمین یافت نمی شود.

مرکل نیز تیز تن او سوال در مصاحبه اگر لندن واقعا می خواستم یک معامله است.

یک معامله باید انجام شود در پاییز به پارلمان ملی و همچنین اتحادیه اروپا مجلس زمان کافی برای تصویب قرارداد.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de