میسوری, زن و شوهر, نقطه اسلحه معترضان خواستار سنت لوئیس شهردار برای استعفا

یک مرد سفید و زن اشاره کرد و اسلحه در تظاهرات و راهپیمایی از طریق سنت لوئیس و خواستار شهردار Lyda Krewson به استعفا یکشنبه شب.

تصویری از اعتراض به گردش در رسانه های اجتماعی نشان می دهد این مرد با اشاره یک تفنگ نیمه اتوماتیک و با اشاره یک تپانچه را در میان جمعیت راه رفتن گذشته خود را در خانه مجلل مرکزی پایان غرب محله میسوری و شهر.

سنت لوئیس Metropolitan Police Department آن گفت: پاسخ به “درخواست کمک” از 63 سال و 61 سال حدود 5:30 بعد از ظهر یکشنبه. این جفت ارز گفت: آنها در ادامه به بررسی یک اغتشاش با صدای بلند از خیابان و دیدم گروهی از مردم شکستن دروازه آهن مشخص شده با: “هیچ خاطی خصوصی” و “خیابان” نشانه به گفته پلیس.

و گفت: آنها گفت: این گروه به ترک و گروه “شروع به فریاد و فحاشی و تهدید به آسیب رساندن به هر دو قربانیان” به گفته پلیس.

“هنگامی که قربانیان مشاهده چند نفر که مسلح بودند سپس آنها را مسلح خود و در تماس با پلیس” این حادثه خلاصه گفت.

پلیس گفت: تحقیقات در حال انجام است.

این تظاهرات پس از Krewson خواندن نام و آدرس افرادی که نامه نوشت و به او تماس پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس در طول یک بعد از ظهر جمعه Facebook ویدئو زندگی می کنند. اگر چه نام و حروف در نظر گرفته پرونده های عمومی, Krewson اقدامات دریافت سنگین میکند.

آیتالله سیستانی از میسوری منتشر شد بیانیه ای در محکومیت شهردار اقدامات است.

“این تکان دهنده است و غلط برای شهردار Lyda Krewson سنت لوئیس به پخش این آدرس از کسانی که جرات به بیان دیدگاه های مختلف در مورد یک مسئله عمومی نگرانی” کرد. “آن را در خدمت هیچ هدف ظاهری فراتر از تهدید و ارعاب.”

شهردار عذرخواهی جمعه در توییتر و گفت: این فیلم حذف شده بود.

“من می خواهم برای معذرت خواهی برای شناسایی افرادی که معرفی نامه به من در تالار شهر امروز” Krewson توییتی. “هرگز من قصد دارم به هر کسی آسیب برساند و یا باعث ناراحتی است.”

با وجود تظاهرات و درخواست آنلاین تماس برای Krewson استعفای با بیش از 44,000 امضا سخنگوی Krewson سی ان ان گفت که او نمی خواهد پله پایین.

“شهردار عذرخواهی کرد, اذعان به اشتباه و که وجود دارد به هیچ وجه قصد مخرب و در زمان پایین ویدئو” شهردار مدیر ارتباطات و یعقوب بلند گفت: خروجی. “او نمی خواهد استعفا.”

کمک: آسوشیتد پرس

دنبال N’dea Yancey-براگ در توییتر: @NdeaYanceyBragg

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: زن و شوهر نقطه اسلحه معترضان خواستار سنت لوئیس شهردار برای استعفا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de