فایل – در این 6 مارس سال 2020 فایل عکس لری Vallow Daybell نگاهها در طول جلسه با دفاع وکیل Edwina Elcox, راست, در رکسبرگ ، دادستان ها می گویند که مادر دو فرزند که مرده یافت شد در روستایی آیداهو ماه پس از آنها از بین رفته در یک, عجیب و غریب است که اسیر در سراسر جهان توجه داشتند با توطئه شوهر جدید برای مخفی کردن و یا از بین بردن بچه ها بدن. جدید به اتهام جنایت علیه لری Vallow Daybell آمد و در اواخر روز دوشنبه 29 ژوئن 2020, آخرین پیچ و تاب و در یک مورد به مرگ و میر مرموز از هر دو زن و شوهر زن و شوهر سابق و باورهای خود را در مورد زامبی ها و آخرالزمان. (جان Roark/آیداهو پس از ثبت نام از طریق AP, استخر, فایل)

بویزی آیداهو (AP) — دادستان ها می گویند که مادر دو فرزند که مرده یافت شد در روستایی آیداهو ماه پس از آنها از بین رفته در یک, عجیب و غریب است که اسیر در سراسر جهان توجه داشتند با توطئه شوهر جدید برای مخفی کردن و یا از بین بردن بچه ها بدن.

جدید به اتهام جنایت علیه لری Vallow Daybell آمد و در اواخر روز دوشنبه آخرین پیچ و تاب و در یک مورد به مرگ و میر مرموز از زن و شوهر همسر سابق و باورهای خود را در مورد زامبی ها و آخرالزمان است که ممکن است تحت تاثیر اقدامات خود را.

Daybell در حال حاضر متهم با رها کردن و یا ترک 7 ساله جاشوا “JJ” Vallow و 17 ساله Tylee Ryan اما از آنجا که پلیس خود را باقی می ماند به خاک سپرده شد شوهرش حیاط روشن نیست اگر رها اتهامات خواهد ایستاد. او همچنین متهم به مانع تحقیقات پلیس درخواست یک دوست به دروغ به پلیس از جانب خود و تحقیر از دادگاه برای عدم پیگیری حکم دادگاه به تولید بچه ها به مقامات.

وکیل او نشان داده است که او در نظر دارد برای دفاع از خودش در برابر اتهامات, اما او هنوز یک شانس برای ورود به یک درخواست.

Daybell شوهر, چاد Daybell متهم شد در این ماه با کتمان شواهد با از بین بردن و یا پنهان کردن بدن کودکان. او التماس کرد گناه نیست.

دادستان ها با استفاده از همان رفتار ادعایی در لری Daybell را به اتهام حمایت از توطئه شارژ و گفت او کمک چاد Daybell تلاش برای پنهان کردن اجساد توسط درخواست دوستان خود را به دروغ به پلیس در مورد JJ نگهداری و دروغ گفتن به پلیس خودش هنگامی که او به آنها گفت JJ در آریزونا و Tylee شد حضور در دانشگاه است.

مقامات هنوز رتبهدهی نشده است گفت: دقیقا چگونه کودکان را کشته و یا چه کسی باعث مرگ آنها. اسناد دادگاه نشان می دهد JJ به خاک سپرده شد در گورستان حیوان خانگی در چاد Daybell اموال و Tylee باقی مانده بودند تجزیه و سوخته است. محققان همچنان با ردیابی حرکات لری Daybell برادر الکس کاکس با استفاده از تلفن همراه داده است. مقامات چاد جستجو Daybell را دوباره جمعه اما نمی گفت آنچه که آنها به دنبال.

کاکس نیز مرده, تسلیم شدن به یک آشکار لخته خون در ریه در خانه اش در آریزونا در ماه دسامبر گذشته. در جدیدترین اسناد دادگاه در زمینه لری Daybell را توطئه مورد رکسبرگ پلیس سرهنگ ران توپ نوشت که کاکس نیز درگیر در توطئه برای پنهان کردن بچه ها باقی می ماند و با در نظر گرفتن JJ به چاد Daybell اموال روز کودک به خاک سپرده شد و بعد از گفتن پلیس پسر بود و از دیدن پدربزرگ و مادربزرگ او در لوئیزیانا.

این اسناد همچنین مرجع ادعا می کند که Daybells معتقد بودند ارواح تاریک یا “زامبی” را در اختیار مردم است. لری Daybell گزارش به او گفت دوست ملانی Gibb در زمان های مختلف در سال 2019 است که هر دو JJ و Tylee حال تبدیل شدن به زامبی. Gibb گفت: Daybells نیز بر این باور بودند که تنها راه برای خلاص شدن از شر یک فرد از یک تیره روح بود و با کشتن آنها را به طوری که فرد می تواند در حالت استراحت در زندگی پس از مرگ.

“گیب مطلع شد توسط Vallow که زمانی که یک فرد شد ‘زامبی’ اصلی خود روح خود را به سمت چپ بدن و وارد ‘برزخ’ و به دام افتاده است و نمی تواند پیشرفت به ‘بهشت'” توپ نوشت: در یک استشهاد. “Vallow سپس اطلاع Gibb که برای فرد اصلی روح برای نجات از برزخ فرد بدن فیزیکی به حال به مرگ. با وجود این آموزش که یک بدن فیزیکی مورد نیاز برای مرگ Gibb گزارش او گفت: هرگز با Vallow یا Daybell که آنها برنامه ریزی برای انجام فیزیکی کشتن خود.”

این پرونده پیچیده تابستان گذشته شروع شد با کاکس تیراندازی و کشتن لری شوهر جدا چارلز Vallow در حومه ققنوس در آنچه او ادعا شد در دفاع از خود. Vallow به دنبال طلاق گفته لری اعتقاد او تا به حال تبدیل شدن به یک خدا-مانند شکل که مسئول طلوع در کتاب مقدس پایان زمان.

مدت کوتاهی پس از Vallow مرگ لوری و کودکان از نقل مکان به ایالت آیداهو چاد Daybell زندگی می کردند. او یک شرکت چاپ و نشر قرار دادن بسیاری از کتاب های داستانی او نوشت: در مورد سناریوهای آخرالزمانی آزادانه در الهیات کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران. او همچنین ضبط پادکست در مورد آماده شدن برای آخرالزمان و دوستان گفت که او ادعا می شود قادر به دریافت سند چشم انداز از “فراتر از حجاب است.”

او ازدواج کرده بود به Tammy Daybell که در خواب او را در ماه اکتبر گذشته از آنچه او اگهی گفت: شد ، مقامات رشد مشکوک که چاد Daybell عروسی لری فقط دو هفته بعد و آنها تا به حال Tammy Daybell بدن که در ایالت یوتا در ماه دسامبر. نتایج که کالبد شکافی نشده اند منتشر شد.

پلیس شروع به جستجو برای Tylee و جی جی در ماه نوامبر بعد از بستگان نگرانی. پلیس می گویند Daybells به دروغ محققان در مورد محل نگهداری کودکان بی سر و صدا قبل از خروج آیداهو. آنها در بر داشت در هاوایی ماه بعد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله