Sia نشان می دهد او یک ‘F–king, مادر بزرگ’ پس از پسر ‘2 نوزادان

نقش جدید! Sia اعلام کرد در روز سه شنبه 30 ژوئن که او یک مادر بزرگ که جوانترین پسر او استقبال دو بچه.

“من f–پادشاه بزرگ!” خواننده 44 گفت: موسیقی اپل. “من می دانم که درست است ؟ من فقط بلافاصله به وحشت انداخت. من سرد است. آنها با من تماس ‘Nana.'”

گرمی نامزد نشان داد که او در تلاش است به دنبال در Kris Jenner‘s قدم به قدم توضیح “من در تلاش برای گرفتن آنها را به تماس با من ‘عروسک می ماند.'”

Sia Reveals She Is A Grandma
Sia اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

دلار استرالیا بی سر و صدا به دو نوجوان پسر در سال 2019 بودند که “پیری از سیستم نگهداری,” به اشتراک گذاشتن اخبار است.

“آنها هر دو 18,” Sia گفته SiriusXM را صبح نشان می دهد در آن زمان است. “آنها هر دو 19 سال در حال حاضر.”

وقتی که می آید به quarantining با نوجوانان در میان coronavirus گیر این ترانه سرا افزود: “آنها هر دو انجام کارهایی که واقعا خوب هستند برای آنها در حال حاضر است که واقعا مفید هستند. آنها واقعا انجام بسیاری از مسائل آموزشی که برای آنها خوب است.”

هر دو از فرزندان او را “شده است از طریق تروما برنامه” پس از تصویب خود را Sia گفت: در روز سه شنبه. “تروما به بیرون می آیند زمانی که شما در یک محیط امن زمانی که شما آماده هستید روانی آماده است. من فقط در تلاش برای انجام بهترین من برای آنها.”

او افزود: “آنها فوق العاده است. … یکی به تازگی بیرون آمد و او را فقط به شکوفایی است و نور زندگی من است.”

به “لوستر” خواننده اولین صحبت در مورد تمایل به اتخاذ در مارس 2019 پس از مشاهده HBO را فاستر مستند. “هی Dasani از “فاستر” در HBO! من می خواهم به شما اتخاذ” او توییتی در آن زمان است. “ما فقط در تلاش برای پیدا کردن شما و خانه من چک و غیره انجام می شود. اما من می خواهم شما بدانید که شما یک خانه با من است.”

نوازنده از او خواست به ایمیل خود را به طوری که آنها می تواند به “اتصال” و پس از او بود نقل مکان کرد را به داستان خود را.

پس از بررسی فاستر سیستم ماشین, Sia تبدیل شده است “jaded” او گفت که اپل موزیک. “این کاملا فاسد است. این شکست ما. نه در تجربه من در پسر من تجربه است. آنها بوده ام در 18 مکان های مختلف در 18 سال است.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de