طارق میر MQM بنیانگذار استدلال می کنند بیش از اقامت برای عمران فاروق بیوه

PSP رئیس مصطفی کمال اتحاد صریحتر پشتیبانی Shumaila و فرزندان و خواستار عدالت برای آنها اما MQM-P باقی مانده است آرام است. — اخبار/فایل

لندن: MQM مالی, منشی, سید احمد طارق میر را رد کرده است حزب بنیانگذار الطاف حسین اتهامات که او را اشغال تخت خریداری شده تحت نام جامعه برای ناخوشی و نیازمندان (خورشید) — و این که او حاضر به انتقال آن به کشته رهبر Dr عمران فاروق را بیوه Shumaila.

MQM, موسس, در آخرین, آدرس وارد این ادعا که میر تا به حال به طور غیر قانونی اشغال شده خورشید خیریه مسطح در نزدیکی سوخته بلوط برادوی در سراسر بیمارستان.

میر با رد این اتهامات اعلام کرد که با توجه به قوانین مربوط به سازمان های خیریه در انگلستان و ولز آن را ممکن است برای انتقال یک دارایی خریداری شده به نام چنین سازمانی را به یک فرد یا هر چیزی است که نه در خدمت یک خیریه شود.

MQM مالی, منشی, بیشتر, گفت, تخت, حسین صحبت بود و نه مناسب برای خانواده آن را به عنوان کوچک بالای مغازه ها و در واقع در یک جای نا امن است.

حسین اتهامات پس از Mir در زمان Shumaila عمران فاروق پرونده به یک دادگاه محلی در ادگور اطلاع رسانی آنها را که او خواست برای انتقال ‘221 وهیتچورچ لین’ اموال به او و او را دو پسر Alishaan و Wejdan.

Dr Farooq بیوه سابق MQM MPA در این سایت متعلق به صندلی و یک بیمار سرطانی, زندگی در یک اتاق خواب با تخت دو پسر در حال حاضر و زنده در دولت جزوه.

او قبلا شکایت کرده است که جنبش قومی متحده در لندن و پاکستان جناح نمی شد کمک به او و ارائه پشتیبانی تنها خود را در رسانه ها اظهارات.

او فرزندان تحصیل در یک مدرسه دولت.

در حالی که PSP رئیس مصطفی کمال اتحاد صریحتر پشتیبانی Shumaila و فرزندان و خواستار عدالت برای آنها MQM-P باقی مانده است آرام است.

ده سال پیش زمانی که دکتر فاروق کشته شد حسین قول داده بود به مراقبت از همسر و فرزندان خود را برای بقیه زندگی خود را.

در حالی که او کنترل حدود هشت گران خواص در لندن او حاضر به دادن سرپناه به Shumaila که صرف ده سال گذشته در سکوت رنج می برند بسیار ضعیف در شرایط درد و رنج برای اولین بار از یک شکستگی و سپس سقوط قربانی به سرطان است.

میر همراه با محمد انور — هر دو سابق Rabita اعضای کمیته — خود دو خواص تحت نام خود را در وهیتچورچ لین که در آن MQM-L را Rabita اعضای کمیته اقامت.

هر دو حاضر به انتقال هر دو خواص به نام حسین. آنها گفتند که انتقال یک ملک به Shumaila و حفظ اموال دوم برای نگهداری و کمک به درد و رنج خانواده ها در پاکستان — اگر حسین کارکنان خالی این خواص است.

میر زمان مورد هندون محلی دادگاه و خواسته مصطفی Azizabadi — از نزدیکان حسین — به تخلیه ملک برای Shumaila و یا در صورت اخراج از طریق حکم دادگاه و بازپرداخت اجاره برای سه سال گذشته است.

از سوی دیگر MQM موسس در آخرین نشانی تا به حال ادعا شده است که حزب مالی وزیر بود و نه ساخت ترتیبات برای Shumaila به تغییر مکان به خورشید, ملک ساخته شده اما هیچ اشاره ای به انتقال هر گونه ملک به نام او.

“من باید ارائه Shumaila و کودکان به ماندن در آفتاب ، من تا به حال خرید این تخت تحت این موسسه خیریه به نام” حسین گفته بود. “من ساخته شده Tariq میر رئیس موسسه خیریه.”

“من به او گفتم که Shumaila خواهد در اینجا بماند اما تا به حال طارق میر است و اشغال آن است. طارق میر است پس از 185 Whitchurach lane اما من وفادار کارگران زندگی می کنند وجود دارد” گفت: حسین.

“من درخواست طارق میر به بازگشت آن را به من. آیا پدر شما ایجاد MQM? من مصرانه از من حامیان به پرسش از طارق Mir.”

مراجعه به Burnt Oak برادوی تخت نشان داد که در آن واقع شده بود بالای یک فروشگاه در یک منطقه است. آپارتمان در وضعیت بدی است و نیاز به تکمیل و نوسازی.

سوخته بلوط برادوی مسطح است و در حال حاضر اجاره و اجاره پول سپرده در این موسسه خیریه حساب.

این خبرنگار نیز دیده می شود که در مقالات نشان می دهد که حسین پرسید میر به انتقال خورشید ملک به نام او اما میر حاضر گفتن او را از ارتکاب جرم اگر او بودند به انتقال یک موسسه خیریه دارایی خود را به نام.

میر تایید این خبر که او حاضر به انتقال سوخته بلوط برادوی تخت به حسین نام آن را به عنوان غیر قانونی خواهد بود و این کمیسیون خیریه اجازه نمی خواهد او را به انجام این کار.

“این ملک متعلق به قومی کارگران برگزار شد و از طریق یک اعتماد است. من فقط مدیریت اموال به عنوان متولی است. این کمیسیون خیریه آگاه است که هر پنی می رود به حساب های بانکی از موسسه خیریه و من استفاده می شود هرگز یک پنی از آن برای منافع شخصی.”

طارق میر گفت: او آغاز اقدامات قانونی علیه Azizabadi به 221-یک وهیتچورچ خط اموال در ادگور لندن خالی به آن را به Dr Farooq بیوه و دو پسر او را به زندگی می کنند وجود دارد و در نهایت انتقال به نام خود را.

او گفت: “Shumaila است بیوه از حزب ما شهید و او سزاوار احترام و کرامت است. او مستحق ترین و من همه چیز را در من قانونی قدرت را به مطمئن شوید که این اموال منتقل شده است به نام او بنابراین او می تواند زندگی می کنند وجود دارد با احترام. درگذشت شوهرش برای MQM.”

اخبار فرستاده سوال جنجالی لندن دبیرخانه اما هیچ پاسخ ارائه شد در یک هفته.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de