تهمت مشاور رئیس جمهور می گوید: این است که “مشتاق به بازگشت به مبارزات انتخاباتی’ در میان گزارش یک تجمع برنامه ریزی شده بود اوراق

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh برگزار شد یک کنفرانس خبری تلفنی با خبرنگاران در روز سه شنبه که در آن او گفت: رئیس جمهور است “مشتاق به بازگشت به مبارزات انتخاباتی و به خاطر مبارزات و حفظ ارتباط با آمریکایی ها.”

تماس تلفنی آمد فقط به عنوان سی ان ان گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین لغو کرده بود قصد دارد برای برگزاری یک تجمع در آلاباما آخر هفته آینده به علت نگرانی ها در مورد افزایش تعداد coronavirus عفونت. وقتی پرسیده شد که در مورد گزارش سی ان ان روز سه شنبه بعد از ظهر Murtaugh گفت: “ما نمی نظر در مورد تجمع برنامه ریزی است.”

Murtaugh گفت: در این تماس که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای برگزاری بیشتر از امضای خود تظاهرات و تبلیغ رئیس جمهور عملکرد متضاد آن با دموکرات رقیب جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اخیر کمپین تجمع در Tulsa, Okla. (برو ناکامورا/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

“این جایی است که او موثر است و بدون سوال و موثر تر از جو بایدن” Murtaugh گفت: از تجمعات انتخاباتی. “این هیچ راز است که جو بایدن دموکرات ها و بسیاری در رسانه ملی خواهد عشق را به نگه دارید رئیس جمهور تهمت خاموش کمپین بلیزرز اما او مصمم است برای حفظ نشست آمریکایی ها در فرد و صحبت کردن به آنها را به طور مستقیم.”

نظرسنجی های اخیر نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی بایدن دو رقمی در سراسر کشور و در برخی از کلید متحده است. در پاسخ به تهمت توییتی است که نظرسنجی ها نشان او را پشت بایدن یک “شوخی” است و خود را خصوصی نظرسنجی نشان می دهد که او به خوبی انجام می دهند.

سوال در مورد آینده مبارزه به وجود آمد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد تجمع در Tulsa, Okla., در ژوئن 20. این بود که رئیس جمهور برای اولین بار پس از تجمع در اوایل ماه مارس و بزرگترین رویداد داخل سالن در کشور پس از coronavirus مستندات آغاز شد.

این تجمع مشخص شده بود ناامید کننده حضور و غیاب است که دارای سوخت داخلی تنشهای رئیس ستاد انتخاباتی. تعدادی از کارکنان که که در راه اندازی این رویداد و یک جفت از عوامل نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

در تماس Murtaugh خواسته شد اگر او تا به حال هر جزئیات که در آن یا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است سعی کنید به نگه داشتن یکی دیگر از رویداد اما او کاهش یافته است به ارائه جزئیات.

“تا آنجا که زمان و مکان و مکان های واقعی از تظاهرات که چیزی که ما همیشه به دنبال در و همیشه برنامه ریزی و همیشه با توجه به,” او گفت: “ما هرگز تا به حال یک عمل از اعلام یک رالی تا زمانی که آن را تایید و آماده برای رفتن بنابراین ما هرگز اظهار نظر در مذاکرات ما.”

جو بایدن در یک مبارزه انتخاباتی روز سه شنبه در ویلمینگتون دلم. (Alex ونگ/گتی ایماژ)

Murtaugh تماس بود و عمدتا متمرکز در یک سخنرانی و کنفرانس مطبوعاتی بایدن برگزار شد در Delaware در روز سه شنبه بعد از ظهر. او برجسته شده یک لیست از سوالات که تهمت کمپین تا به حال می خواستم به شنیدن بایدن پاسخ در این رویداد است.

Murtaugh همچنین با انتقاد بایدن برای داشتن یک دکمه در دسترس در بیش از سه ماه و با انتقاد از معاون رئیس جمهور سابق رکورد به خصوص در گذشته بیماری شیوع و چین است. Murtaugh استدلال کرد که این تضعیف بایدن به انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ.

“او انجام داده است چیزی جز تنبلی و سنگینی حرکت کردن حزبی نارنجک از زیرزمین خانه خود را در Delaware در حالی که رو بسیار کمی موشکافی برای خود رکورد” Murtaugh گفت: بایدن.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • خانواده الیاس مکلين 23-نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس کلرادو تقریبا یک سال پیش است که هنوز هم در انتظار عدالت

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: دو سوم از آمریکایی ها می گویند ماسک باید اجباری

  • کانون توجه پلیس اصلاحات پرسش در مورد ترکیب تیم و شاهد عینی شهادت

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • که مجسمه سزاوار به سقوط ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de