مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع روسیه فضل داستان می افتد, تخت, حتی با جمهوریخواهان

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در ادامه به دفاع از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه در پی گزارش روزنامه نیویورک تایمز تایید توسط دیگر رسانه های خبری است که مقامات اطلاعاتی تا به حال به این نتیجه رسیدند در سال 2019 است که روسیه به دولت ارائه شده نعمت به مبارزان طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان است.

یک روز پس از گفتن خبرنگاران که برنده شده بود در جریان ادعا روسی نعمت — تناقض گزارش می دهد که هوش گنجانده شد و در یکی از رئیس جمهور های روزانه مختصر در 2019 — McEnany پرسیده شد که چرا رئیس جمهور نمی خواندن آن اسناد و مدارک.

متعدد خودی حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید به تصویر بکشد او را به عنوان داشتن یک دهانه توجه کوتاه و خواستار اطلاعات ارائه شده به صورت شفاهی و یا به صورت گرافیکی به جای در فرم نوشته شده است.

“رئیس جمهور آیا خواندن” McEnany پاسخ داد. “و او نیز مصرف هوش شفاهی. این رئیس جمهور من به شما بگویم که فرد آگاهانه در سیاره زمین که آن را به تهدید است که ما.”

اما موجی از خشم و انزجار بیش از این گزارش که در آن حداقل چند جمهوری خواهان پیوست نمی آباته شنبه.

پس از انتقاد از زمان انتشار اولیه آن داستان در نعمت های پرداخت شده توسط روسیه McEnany همچنین در زمان هدف در فرض leakers در جامعه اطلاعاتی. پرسید: اگر مقامات اطلاعاتی می تواند به دنبال شرمسار رئیس جمهور با نشت در مورد روسیه برنامه McEnany پاسخ داد: “این بسیار احتمالا می شود و در صورتی که مورد از آن نفرت.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری روز سه شنبه گفت روسیه فضل داستان بود و شواهد مربوط به الگوی.

“این رئیس جمهور در مورد مذاکرات شناختی قابلیت. او به نظر نمی رسد به شناختی آگاه از چه خبر می شود.” “او هم می خواند و یا می شود در جریان مسائل مهم و او فراموش کند و یا او فکر نمی کند لازم است که او نیاز به آن را می دانم.”

جامعه اطلاعاتی پیدا کردن که ولادیمیر پوتین دولت پرداخت مبارزان طالبان به کشتن آمریکایی ها در افغانستان رله برای مغلوب ساختن پیشی جستن در فرد بیش از یک سال پیش سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون روز دوشنبه گفت:.

“او می تواند طرد همه چیز اگر هیچ کس تا کنون گفت: او را در مورد آن گفت:” بولتون که خاطرات “از اتاق که در آن اتفاق افتاده است” رنگ محکم تصویر از یک دیگر درگیر نادان و ضربه مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب صحبت گرمی از او رابطه شخصی با رئیس جمهور روسیه و به دنبال سیاست هایی که به نظر می رسد چین با منافع روسیه از جمله جابجایی برخی از نیروهای آمریکایی از پایگاه های خود در آلمان و به دنبال به روسیه مجدد به G-7. روسیه اخراج شد از جمع و جور در سال 2014 به عنوان مجازات برای حمله به اوکراین و الحاق کریمه.

در همان زمان او با افتخار خود را “سختی” به سوی مسکو و McEnany اصرار داشت که “هیچ رئیس جمهور شده است به عنوان سخت در روسیه به این رئیس جمهور.”

“این است که به عنوان بد به عنوان آن می شود و در عین حال رئیس جمهور نمی خواهد مقابله با روس ها در این نمره” مجلس نانسی پلوسی گفت: در پاسخ به این داستان در بار.

برخی از جمهوریخواهان از جمله تهمت متحدان نیز انتقادی از دولت در پی گزارش در مورد روسیه اعمال و عدم وجود یک دولت پاسخ.

قفل شده است و در سختی انتخاب مجدد مبارزه با دیابت تهم Tillis R-N. C. پیشنهاد سهشنبه که روسیه باید تعیین شده به عنوان یک کشور حامی تروریسم است.

در حالی که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: جلسات داده شده توسط کاخ سفید به جمهوری خواهان مجلس سنا شد “مناسب” او اضافه کرد که او “باید یک مشاهده در مورد آنچه ممکن است اتفاق افتاده است” با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دانش آموزي.

پرسید: اگر روسیه باید اجازه داده شود در G-7 در مک کانل گفت: “البته که نه.”

حداقل دو PACs مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن VoteVets و لینکلن پروژه منتشر تبلیغات بیش از آخر هفته حمله به دولت در مورد این مسئله. سیندی مک کین بیوه سن. جان مک کین که در درگیری با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال قبل از درگذشت او نیز وزن در:

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • خانواده الیاس مکلين 23-نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس کلرادو تقریبا یک سال پیش است که هنوز هم در انتظار عدالت

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: دو سوم از آمریکایی ها می گویند ماسک باید اجباری

  • کانون توجه پلیس اصلاحات پرسش در مورد ترکیب تیم و شاهد عینی شهادت

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد.

  • که مجسمه سزاوار به سقوط ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net